Piotr Lusina

Popularność: 1923
Bardzo dobry coach (28)
Z wykształcenia inżynier, z powołania nauczyciel inspirujący do wzrostu. Tworzę konkurencyjne strategie, usprawniam procesy i angażuję zespoły. Uczę liderów, poprawiam kulturę pracy, włączam pracowników w ciągłe doskonalenie i nadzoruję procesy zarządzania zmianą. Zmianą, która pozwala na maksymalne rezultaty przy minimalnych zasobach. W ludziach najbardziej cenię pokorę, dyscyplinę i życzliwość.
Kontakt
Preferuję kontakt mailowy poprzez stronę:
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Opole, Gdynia, Gliwice, Kraków, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Piotra znam ze strony prywatnej, natomiast niedawno poprosiłam o profesjonalną pomoc w kwestii relacji damsko-męskich. Jestem bardzo zadowolona z porad. Pozwolił mi spojrzeć na moją sytuację z innej strony, upewnić się. Słuchał uważnie, zadawał ciekawe pytania, szczerze dzielił się wnioskami. Przytoczył tez kilka przykładów z własnego życia, dzięki czemu też mówił z własnego doświadczenia. Wyjątkowe też jest to, że zwraca uwagę na wartości religijne. Daje dużo wsparcia i ciepła. Szczerze polecam pracę z Piotrem :)
6 września 2016 Basia - studentka
Bardzo dobry coach
Piotr pomaga mi zmienić życie zawodowe, a raczej odwrócić je o 180 stopni, bez niego na pewno nie podjąłbym tej próby - świetne wsparcie, dziękuję!
31 sierpnia 2016 Edwin - ---
Bardzo dobry coach
Piotra poznałam na warsztacie "Jak zarabiać na własnych talentach". Jego otwartość i kreatywność sprawiła, że to z jego konsultacji postanowiłam skorzystać przy zaplanowaniu dalszej ścieżki zawodowej. Poprzez trafne pytania i wnioski, w sposób rzeczowy, pomógł mi wybrać obszary, w których mogę i chcę się sprawdzić. Spodobały mi się jego zaangażowanie w rozmowę i determinacja w sprecyzowaniu mojego celu - szczerze polecam.
4 sierpnia 2016 Agnieszka - -
Bardzo dobry coach
Bardzo dobre,optymistyczne szkolenie,ściśle związane z problemami u naszej firmie.Duże poczucie wsparcia teretycznego,można liczyć na pomoc lub ugruntować sie że podejmowane działanie jest właściwe.Polecam!
15 lipca 2016 Michał - właściciel
Bardzo dobry coach
Piotr jest charyzmatyczną osobowością, która potrafi wspaniale dzielić się swoim doświadczeniem i ukierunkowana jest na człowieka i jego sprawy. Bez zbędnego show i manipulacji udziela słuchaczom całych pokładów pozytywnej energii i każdy jest w stanie wziąć wiele dla siebie z jego wykładów. Piotr ma świetnych mentorów i nauczycieli dlatego w 100% polecam wszystkim. Pozdrawiam Piotrze i dziękuję!!!
13 lipca 2016 Izabela - firma rodzinna
Bardzo dobry coach
Rzetelny i inspirujący. Ma szczere chęci pomocy wszystkim swoim słuchaczom, przy czym do każdego podchodzi w sposób indywidualny. Jeżeli ktoś ma problem to nie narzuca swojego rozwiązania, tylko szuka takiego, które jest zgodne z osobowością drugiej osoby. Zdecydowanie polecam.
13 lipca 2016 Przemek - planista logistyki, instruktor sportowy
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczęszczać na warsztaty Piotra. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Pozytywna i otwarta osoba nastawiona na rozwój i swój, i osób, z którymi pracuje! Naprawdę ogromnie polecam, zrobił dla mnie dużo dobrego i nastawił mnie na sukces! :)
12 lipca 2016 Magda - student
Bardzo dobry coach
Piotra poznałam w podróży. Po powrocie szykowało się wiele zmian i niepewności. Nie wiem jak bez jego pomocy przeżyłabym1 rok studiów. To on sprowadza na ziemie i stawia na nogi- jednym słowem motywuje, a mówiąc jeszcze ściślej pomaga odnaleźć motywację w sobie. Jego otwarty umysł pozwala na rzetelne ocenienie sytuacji oraz podjęcie konkretnych kroków. To człowiek-konkret z którym godzinami można rozmawiać, poszerzać swój punkt widzenia, patrzeć na to co się dzieje dookoła z każdej możliwej strony. Gdy wkurzona do granic żalę się, On jednym zdaniem pokazuje mi inną perspektywę, emocje się uspokajają można wziąć głęboki oddech, obśmiać temat by nabrać dystansu i podjąć kroki. Ufam mu, jest człowiekiem honoru, a przede wszystkim uwielbiam go za poczucie humoru.
6 lipca 2016 Marta - Student
Bardzo dobry coach
Kilka godzin rozmów o rekrutacji, budowaniu zespołu i typach osobowości uświadomiło mi, że mam do czynienia z mentorem, którym jest w stanie uzdrowić niejedno przedsiębiorstwo. Zamiłowanie do ulepszania polskich firm i ogromna wiedza w zakresie budowania skutecznych zespołów są gwarantem, że poświęcony czas i pieniądze we współpracę z Piotrem na pewno się opłacą. Polecam
29 maja 2016 Maciek - CEO
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam Piotra jako bardzo dobrego coacha. Jako współwłaściciel biura rachunkowego spotykam się z wieloma zagadnieniami. Począwszy od pozyskania i zarządzania własnym personelem, poprzez utrzymywanie dobrych relacji z klientami, a skończywszy na pomocy klientom w prowadzeniu ich biznesu i odpowiedniego zarządzania przedsiębiorstwem. Po wielu latach okazało się, że na każdym z tych segmentów popełniam błędy. Nie potrafiłem rozmawiać z pracownikami, nie umiałem organizować czasu w sposób efektywny, a takie błędy bardzo mocno spowalniały proces rozwoju mojej firmy. I właśnie tu pojawia się Piotr który sukcesywnie, podczas spotkań (aż trudno uwierzyć wielogodzinnych) zaczyna mi pokazywać nowe ścieżki działania, wskazuje błędy i opracowuje rozwiązania. Przyznam, że początkowo bardzo sceptycznie podchodziłem do naszych spotkań, pomyślałem „takie marnowanie czasu”. Dziś dzięki Piotrowi posiadam doskonały zespół pracowników wybrany nie na czuja jak to było wcześniej, lecz podczas wnikliwej oceny umiejętności i osobowości kandydatów. Dzięki lepszej organizacji pracy zyskałem więcej wolnego czasu z którego cześć przeznaczam na pozyskiwanie nowych klientów. Zdaje sobie sprawę, że jestem na początku „procesu ulepszania” siebie i swojej firmy jednak z pomocą Piotra proces ten przebiegnie szybko i bezboleśnie. Za co cenię Piotra – za profesjonalizm, który objawia się pełnym zaangażowaniem w problem i przede wszystkim znalezieniem skutecznego rozwiązania. Rzetelność i sumienność Piotra oraz jego fachowe rady są podstawą ciągłego rozwijania naszej współpracy. Polecam Piotra Lusinę jako solidnego coacha.
19 maja 2016 ARTUR - współwłaściciel biura rachunkowego Roszak&Roszak
Bardzo dobry coach
Piotr jest bardzo dobrym coachem, posiada szeroką wiedze ogólną i dobre przygotowanie merytoryczne, ujął mnie z jakim zaangażowaniem oraz pasją podszedł do szczegółowej analizy problemu, rozmowa z nim sprawiła że nurtujący mnie problem rozwiązał się sam.
16 maja 2016 Eugeniusz - własciciel
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Piotra w poszukiwaniu odpowiedzi, na pytania związane z prowadzeniem biznesu. Jest to człowiek nastawiony na sukces klienta, z pasją podchodzi do tematu, ponadto jest osobą o bardzo dużym potencjale wiedzy. Dzięki której, uświadamia przyszłemu bądź obecnemu przedsiębiorcy jak zwiększyć efektywność swojej pracy, aby uzyskać zakładany cel. Podchodzi bardzo rzeczowo do sprawy, przede wszystkim szczegółowo analizuje problem. Na podstawie zebranych danych, uświadamia w którym etapie powstaje wąskie gardło i jakie środki zastosować, aby przyniosły pożądany rezultat. Z weryfikacji sesji poznałem swoje mocne jak i słabe strony, stąd też wiem czym powinienem się chwalić a na co uważać. Z pewnością stwierdzam że Piotr jest pewnym partnerem na ścieżce kariery.
15 maja 2016 Arek - Inżynier
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Piotra, a najlepiej będzie, jak opiszę swój przypadek. Ubiegałem się o pewien atrakcyjny płatny staż, skorzystałem z jego pomocy, w tym z materiałów z jego strony, na podstawie których stworzyłem CV, następnie przyszedł czas na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotowałem się wg zaleceń Piotra, lecz szczególną nowością dla mnie, było uświadomienie sobie swoich mocnych i słabych stron, na podstawie typu osobowości. Dzięki trenerowi, poznałem że jestem Sangwinikiem, zrozumiałem z czego wynikają swoje mocne i słabe strony, jak je wykorzystać, do czego dążyć i z czym walczyć. Na rozmowę kwalifikacyjną przyszedłem z świadomością, że jestem doskonale przygotowany. Tak też i było, żadne pytanie mnie nie zaskoczyło, dzięki przygotowaniu moje wypowiedzi były bardzo atrakcyjne dla osoby rozmawiającej ze mną, nie pominąłem żadnej swojej mocnej strony i ościągnieć. Na pytanie "jakie posiadam wady" - zręcznie przeszedłem do przedstawieniu swojego typu osobowości i barwnie przedstawiłem swoje wady, wręcz "chwaląc" się nimi i posiadaniem pełnej świadomości nt. samego siebie (np. gadatliwy, ale dla tego, że z entuzjazmem i łatwością nawiązuję kontakty z innymi ludźmi). Z rozmowy kwalifikacyjnej wyszedłem pewny, że dostanę wymarzony staż i tak też się stało. Szczerze polecam Piotra, to był mój pierwszy kontakt z nim w sprawach biznesowych i w przyszłości, gdy będzie potrzeba, również będę się do niego wracał, gdyż współpraca z nim to świetna sprawa
12 maja 2016 Jakub - Student
Bardzo dobry coach
Pan Piotr ujął mnie merytorycznym i precyzyjnym podejściem do mojego problemu stworzenia profesjonalnego CV. Pomógł w określeniu moich silnych stron, subtelnie zasugerował co należy poprawić by CV było spójne i atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy. Dzięki takim ludziom jak Pan Piotr można nauczyć się logicznego formułowania dokumentów tak by były zrozumiałe , przejrzyste.
12 maja 2016 Joanna - Kierownik ds. Zakupów i Logistyki
Bardzo dobry coach
Szkoleniowiec również potrzebuje szkoleń i coachingu. Skorzystałem wiec z pomocy Piotra. On pokazał mi kierunek działań i detale które powstrzymywały mnie przez efektywniejszymi i szybszymi działaniami. Dzięki pomocy Piotra mogłem zdecydowanie zabrać się za zadanie i ukończyć go przed czasem.
1 maja 2016 Krzysztof - szkoleniowiec
Bardzo dobry coach
Polecam Piotra jako osobę która z pasją i dzięki posiadanemu doświadczeniu potrafi celnie nazwać problemy, które stoją na przeszkodzie rozwoju i nakierować na podjęcie zmian, które zaowocują rozwojem. Dzięki otwartości i zaangażowaniu zdobył moje zaufanie. Z humorem i optymizmem potrafi wspierać w realizacji obranego celu a dzięki pomocy w stworzeniu dokładnego planu - metodą małych kroków - zmiany naprawdę się dzieją. Piotr pomógł mi w sprecyzowaniu mojego celu oraz w podjęciu decyzji o konkretnych działaniach do jego osiągnięcia. Wróciła do mnie wiara w moje wielkie możliwości i działanie z pasją. Dzięki Piotrze!
27 kwietnia 2016 Andrzej - Architekt Krajobrazu
Bardzo dobry coach
Istotnym elementem doradztwa Piotra jest szczegółowa analiza problemu. Potrafi uporządkować i przejrzyście przedstawić dane zagadnienie, dzięki czemu łatwiej dostrzec przyczynę problemu i ją rozwiązać. Piotr jest bardzo zaangażowany i przygotowany merytorycznie.
24 kwietnia 2016 Tomasz - technologia, produkcja
Bardzo dobry coach
Piotr jest bardzo dobrym coachem. Współpracuję z Piotrem w ramach doradztwa zawodowego wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Piotr zawsze bardzo chętnie spotyka się z młodzieżą dzieląc się z nimi Swoją wiedzą. Posługując się przykładami z życia potrafi w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnić najtrudniejsze zagadnienia. Uczniowie zawsze bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Piotra. Po spotkaniu z Piotrem u uczniów można zaobserwować wzrost motywacji do samokształcenia.
23 kwietnia 2016 Magdalena - Doradca Zawodowy
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Piotra.Prowadzę swój biznes od roku przyznam się szczerze zaczęłam go z pełnym zapałem i wizja. Czyli dokładnie tak jak chyba wszyscy. Praca na własnym i wszystko co wiem z lat pracy w handlu przepowiadało jedno .....sukces. I tu zaczęły się pod górkę. Może i wy macie taką sytuację że macie wrażenie że kręcicie się w kółko coś jest nie tak, ale gdzie tu jest błąd. I tak poznałam Piotra. Ten młody człowiek ma niebywałą wiedzę o biznesie co wynika z lat pracy w rodzinnej firmie i wiedzę którą chłonął od lat.Powiedział pokaz mi gdzie problem i pogadamy..... Dokładnie tak było. Piotr przedstawił mój problem od innej strony. Mój produkt który zdawał się być odpowiedzią na potrzeby wszystkich ludzi tak naprawdę ma tylko część odbiorców. Ten mały błąd kosztował mnie jak na razie wiele czasu i energii a przede wszystkim spowodował mega zmęczenie ....może wy też to czujecie. Warto sprawdzić. Małe zmiany i zaczynają się efekt na które tak się czeka. Wiec z Piotrem praca wspólna od podstaw. Czyli temat od początku klient docelowy temat który wcześniej zrobiła ale zrobiłam z błędem. Nie każdy jest twoim klientem. Idąc do wszystkich ...idziesz nigdzie. Biznes ma być przyjemnością a nie nie męką i gonieniem się z cieniem. Co do Piotra jest świetny w tym czym się zajmuje przede wszystkim szczery i uczciwy, co bardzo w ludziach cenie. Polecam :)
16 kwietnia 2016 jolanta Ścigajło -
Bardzo dobry coach
Piotr przeprowadził szkolenie z networkingu dla członków poznańskiego oddziału naszego Stowarzyszenia. Odebraliśmy go jako człowieka zaangażowanego, pełnego pasji i konkretnego. Szkolenie było zrozumiałe, a ćwiczenia ciekawe i przede wszystkim przydatne. Piotr wyjaśnił nam również jak możemy zwiększyć wykorzystanie potencjału naszych członków dla poprawy efektywności działań w oddziale. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i szczerze polecamy :)
15 kwietnia 2016 Katarzyna - ekonomistka
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Piotra. Ciężko streścić pozytywne zmiany, które się dokonały w mojej pracy i życiu prywatnym w ciągu 12 rozmów z Piotrem. Napiszę najważniejsze: -​ Spotkania zarządu zaczęły być moderowane i podsumowywane według wskazówek Piotra. Zaczęły one być efektywne i bardzo pomogły w uporządkowaniu relacji w naszej firmie rodzinnej. To jest nie do przecenienia. Przełożyło się to bezpośrednio na korzyści finansowe rzecz jasna. - Piotr pomógł mi też w osiągnięciu spokoju ducha przez zrozumienie siebie, swoich uwarunkowań i odkrywanie życiowej misji. To ostatnie jest chyba najmocniejszym doświadczeniem, bo pomogło mi zrozumieć dlaczego kręcę się w kółko i co łączy prowadzenie centrum ogrodniczego z grą na gitarze w zespole rockowym :) -Chociaż jestem jeszcze w drodze do znalezienia odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania w życiu, to już teraz zbieram owoce tego w postaci np nie wchodzenia w relacje i biznesy z ludźmi, którzy mają system wartości inny od mojego. Oszczędza mi to nieprawdopodobnie wręcz czas i energię, którą mogę skierować tam, gdzie mi na rozwoju naprawdę zależy. - Jedną ze świeżych zmian, jest przejście z bycia pracodawcą do bycia liderem dla swojej załogi. Piotr pomógł mi rozwiązać wszystkie ograniczenia, które mnie blokowały. Po dwunastu rozmowach z Piotrem sam zacząłem coachować swoim pracownikom we wspólnych nam dziedzinach. Przeżywam więc komfort szczerych relacji z pracownikami, co jest jedną z fundamentalnych rzeczy, przez które zacząłem uwielbiać swoją pracę :)
13 kwietnia 2016 Michał Jąkalski - współwłaściciel rodzinnej firmy z branży ogrodnicz
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach z jakim miałem do czynienia. Doskonale potrafi znaleźć potencjał w danej osobie, wskazać kierunek dalszego rozwoju i kariery po czym bezpardonowo usunąć wszelkie lęki, obawy i bariery ograniczające dalszy rozwój. Potrafi precyzyjnie określać cele, dodawać motywacji do działania i wskazać rzeczy które dodatkowo determinują do większego zaangażowania się w cel.
13 kwietnia 2016 Kamil - Student
Bardzo dobry coach
Jesteśmy wzdzięczni Piotrowi za to,że przyjechał do nas i okazał praktyczną pomoc naszym dzieciom.Podczas spotkania konkretnie pokazał Danielowi oraz Ksenii (uczniowie gimnazjum) w jaki sposób mogą zastosować swoje umiejętności.Jako rodzice nigdy nie zapomnimy Piotra,dlatego że zatroszczył się o nasze dzieci!!! Viaćeslav i Nina Nedeliajowi.
12 kwietnia 2016 Viaćeslav - tłumacz
Bardzo dobry coach
Piotr jest genialnym coachem! Za niedługo ide do liceum i w ramach rekrutacji muszę zrobić autoprezentacje. W ramach tego Piotr pomógł mi znaleźć moje najlepsze strony, to co umiem najlepiej. Pokazał mi również jak się zachowywać "w przemówieniu" jaką mieć postawę, mimikę twarzy. Bardzo mi to pomogło i jestem pewiem że pójdzie mi lepiej niż myśle. Również Piotr opowiedział w jaki sposób moge dążyć do swoich marzeń, co robić aby je zrealizować. Bardzo mi to pomogło i jestem bardzo zachęcony do działania. Z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim którzy nie wiedzą jak spełnić swoje marzenia, jak do nich dojść oraz dla tych którzy chcą bardziej poznac siebie.
12 kwietnia 2016 Daniel - Uczeń 3 Gimnazjum
Bardzo dobry coach
Piotr pomógł mi przygotować moje dokumenty aplikacyjne w taki sposób, aby jak najlepiej podkreślały te cechy mojej osobowości, które mogą być najważniejsze dla mojego potencjalnego pracodawcy. To, co zwróciło moją szczególną uwagę, to wnikliwe podejście do mojego problemu oraz pełne zaangażowanie w znalezienie jak najskuteczniejszego rozwiązania. Dokładnie przeanalizował każdy element mojego CV oraz listu motywacyjnego, porównał je z celami, które chcę osiągnąć oraz celami mojego potencjalnego pracodawcy, by następnie stworzyć coś, co będzie rozwiązaniem WIN-WIN dla obydwu stron. Mogę z czystym sumieniem polecić Piotra jako doradcę osobistego.
12 kwietnia 2016 Paweł - Księgowy
Bardzo dobry coach
Z Piotrem Lusiną współpracuję w ramach grupy mastermind, a także indywidualnego doradztwa. Piotr chętnie i szczerze dzieli się swoim bogatym doświadczeniem biznesowym. Udzielał mi wsparcia w zakresie doprecyzowania misji firmy, a także prowadzenia pracowników. Rekomenduję współpracę z Piotrem, bo ma serce na dłoni i duże kompetencje biznesowe.
12 kwietnia 2016 Barbara Tokarczyk Grupa KONCEPT - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Piotr jest coachem który otwiera oczy i pomaga znaleźć rozwiązanie w wydawałoby się sytuacjach bez wyjścia. Bardzo mi pomógł i wsparł w momencie gdy byłem w psychicznym dołku. Razem uporządkowaliśmy moje sprawy i ruszyliśmy dalej. Cierpliwy, wyrozumiały idealnie punktujący. Rozmowa z nim sprawia, że sam znajdujesz odpowiedź na to co Cię trapi. Ma zdecydowanie nietuzinkowe podejście. Gorąco polecam i zachęcam jeśli chcesz przenieść swoje życie na wyższy poziom i być każdego dnia lepszą wersją siebie.
30 marca 2016 Maciej - Właściciel - www.funandplay.pl
Bardzo dobry coach
Piotr jest człowiekiem pełnym pasji. Z ogromnym zaangażowaniem przekazuje innym swoją wiedzę. Jest otwarty i podchodzi do każdego w sposób indywidualny. Stara się znaleźć rozwiązanie jak najbardziej odpowiednie do człowieka. Działa poza szablonami, ma nowatorskie podejście i budzi ogólne zaufanie. Warto powierzyć mu wszystkie swoje problemy, gdyż jego nietuzinkowe spojrzenie na sprawę przynosi niesamowite rezultaty. Polecam z czystym sumieniem. Mi w kilka dni pomógł odnaleźć się w świecie korporacji i stanąć na wysokości nowych zadań, które wcześniej wydawały się wyzwaniami trudnymi do opanowania. :)
29 marca 2016 Ania - specjalista ds. sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

7 grzechów głównych w biznesie: nieczystość…niezupełnie cielesna :)
27 listopada 2016
Dzisiaj przygotowałem dla Ciebie kolejną odsłonę cyklu „7 grzechów głównych w biznesie”. Tym razem ugryziemy temat nieczystości, jednak od nieco innej strony niż może się na pierwszy rzut oka wydawać.
7 grzechów głównych w biznesie: Chciwość. Trzy odsłony, trzy rozwiązania.
25 sierpnia 2016
Drugim z siedmiu grzechów głównych jest chciwość. Do czego prowadzi ten grzech w biznesie? Jak można osłabiać jego destrukcyjny wpływ? Czy w ogóle jest to możliwe? Tak, jest możliwe, ale…
7 grzechów głównych w biznesie: Pycha, czyli ja wiem wszystko najlepiej.
20 sierpnia 2016
Będzie to dość odważny mix tego, co duchowe z tym, co materialne – wszystko po to, aby pomóc Ci uniknąć popularnych błędów biznesowych, które utrudniają realizację marzeń i budowanie udanych relacji.
Jak odnaleźć radość w swojej pracy? Nie wypalaj się – zapal się do działania!
13 czerwca 2016
Jednym z elementów, które wpędzają ludzi w złe samopoczucie jest brak radości z wykonywanej pracy. Na szczęście można sobie z tym poradzić.
Pozafinansowe metody motywacji zespołu
17 maja 2016
Oto 3 czynniki, które mają ogromny wpływ na motywację ludzi – zazwyczaj o wiele większy niż pieniądze. Dzięki nim będziesz lepiej pobudzał ludzi do działania nastawionego na realizację celu.
Jak mierzyć swoje postępy w biznesie [Studium przypadku]
14 maja 2016
Jedna z reguł sukcesu mówi, że jeżeli nie potrafisz zmierzyć swojego celu, to nie jesteś w stanie go osiągnąć. Dzisiaj pokażę Ci, w jaki sposób najlepiej mierzyć postępy, aby zachować dużą motywację.
Jak wyznaczyć zakres działania jednostek w firmie, aby uniknąć konfliktów?
23 kwietnia 2016
Jak robić, żeby praca w zespole szła efektywnie? Czytaj dalej, aby poznać proste i potężne narzędzie rekrutacji.
Jakie umiejętności warto rozwijać? 5 kompetencji przyszłości
17 kwietnia 2016
Kompetencje i umiejętności, które kiedyś dawały dużą szansę na sukces zawodowy i satysfakcjonującą pracę (np. wykształcenie) dziś stają się niewystarczające, a czasami wręcz zbędne. Co warto rozwijać?
Elevator pitch: 3 zdania, którymi będziesz otwierał ludzkie serca
17 kwietnia 2016
Jak za pomocą kilku prostych zdań, bez stresu, przedstawić siebie i swoje usługi? Dlaczego krócej, znaczy lepiej? Jak mówić, żeby chcieli nas słuchać? 20 sekund, które może rozkręcić Twój biznes.
Jak wyznaczać sobie cele, aby faktycznie je osiągać?
17 kwietnia 2016
„Niby chcę to zrobić, a jednak nie mogę.” Czy Ty też łapiesz się na tym, że stawiasz sobie jakiś cel, by po czasie odkryć, że nie udało Ci się go osiągnąć? Czytaj dalej, jeśli chcesz to zmienić.