Piotr Przybysz

Popularność: 434
Zapraszam do współpracy Wszystkich, którzy myślą nad zmianą, niezależnie od obszaru jakiego dotyczy. Poszukujących kropki nad i. Jestem dyspozycyjny do pracy z Tobą i Twoimi celami. Moja jest satysfakcja z poprowadzenia Ciebie. Mój jest udział we wspomaganiu Ciebie i Twoich celów. Nasza jest relacja partnerska, stawiam na wzajemny szacunek i zaufanie. Pracuję w myśl zasad określonych przez International Coach Federation. Celem naszej współpracy jest znalezienie porozumienia, które połączy Twoje zasoby, wiedzę, umiejętności i doświadczenie z planem działania i zachowania, tak byś mógł odnaleźć rozwiązanie. Jednak bez górnolotnych haseł – podziałajmy! Zapraszam do kontaktu Piotr – humanista odkąd sięga pamięcią, ciekawy świata i drugiego człowieka, obserwator ludzi w przestrzeni społecznej, w „autobusie, kinie, windzie”. Co sprawia, że się tak zachowaliśmy, z jakiego powodu dokonaliśmy takiego wyboru, jakie cele czy marzenia buszują nam w głowie? W ostatnich 17 latach tworzyłem i zarządzałem zespołami obsługi klienta. Z coachingiem związany od roku 2014 (ponad 500 h sesji głównie w obszarze celów biznesowych), zwolennik konstruktywnego feedbacku zamiast procesu oceny pracowniczej. Posiadam kilkunastoletnie zaplecze biznesowe jednak mój obiekt zainteresowań to przede wszystkim life-coaching.
Kontakt
Telefon, e-mail, LinkedIn
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Posłaniec, któremu się oberwało czyli pierwsze odczarowanie coachingu
1 listopada 2020
„Nasze szczęście zależy od harmonii wewnętrznej, a nie od tego czy jesteśmy w stanie kontrolować siły wszechświata. Z pewnością musimy uczyć się, jak panować nad środowiskiem zewnętrznym, ponieważ od tego będzie zależeć nasze życie […] Aby tego dokonać, musimy nauczyć się kontroli nad świadomością” M. Csikszentmihaly
Coaching – czy warto?
1 listopada 2020
„Ciesz się z obecności tych wokół nas, którzy przekształcają się w Moc. Opłakiwać ich? Nie rób tego. Tęsknić za nimi? - nie. Przywiązanie prowadzi do zazdrości, to znaczy chciwości. Trenuj się, by umieć odpuścić wszystko, czego się boisz stracić”
Znaczenie coachingu
1 listopada 2020
Co ma Kolumb do rozwoju?
TELE-COACH
1 listopada 2020
MODA W CZASACH ZARAZY I HOME-OFFICE
Dyskretny urok coachingu czyli czym on w ogóle jest?
1 listopada 2020
Co to jest? Na czym polega? Czym jest? Co to? Co to znaczy? O co chodzi?
Relatywny paradoks czaso-przestrzenny w coachingu
1 listopada 2020
„Człowiek jest miarą wszechrzeczy, istniejących, że istnieją, i nieistniejących, że nie istnieją” Protagoras z Abdery