Stanisław Zawacki

Popularność: 519
Bardzo dobry coach (4)
Wiedza, umiejętności i doświadczenie – te trzy elementy pozwalają w znacznym stopniu zwiększyć swoją efektywność w życiu osobistym i zawodowym. Głęboko wierzę w to, że posiadamy ogromne ilości talentów i umiejętności, których wystarczająco nie doceniamy i nie wykorzystujemy w pełni. Rozwój poprzez szkolenia jest jednym z najskuteczniejszych sposobów odkrywania naszego potencjału. Podobnie jak w mechanizmie dźwigni, gdzie niewielką siłą podnoszony jest duży ciężar, czasem potrzeba mało z zewnątrz, aby zaszły duże, pozytywne zmiany wewnątrz. Rozwój jest nieodłącznym elementem sukcesu w biznesie i w społeczeństwie. Zachęcam do odwiedzenia mojej stronie internetowej http://stanislawzawacki.pl
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dużo praktyki, bez zbędnego rozwlekania i zanudzania :) Sporo konkretnych rozwiązań, które nie były przekazane przez trenera jako jedyne słuszne rozwiązanie, były one wypracowane wspólnie z trenerem i osobami ze szkolenia. Co uważam za dużą wartość.
17 marca 2019 Robert - specjalista
Bardzo dobry coach
Nie wiem jak wygląda coaching u Staszka jednak szkolenia z nim to spora dawka wiedzy i tyle samo dobrej zabawy :) Jest profesjonalistą z ogromnym zapałem, elastyczny i niezwykle kreatywny w podejściu do tematu. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na jego warsztat.
23 marca 2016 Janina - Prezez
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Stanisława jako coacha z świetnym podejściem i dużym doświadczeniem. Coaching z nim był dla mnie bardzo inspirującym doświadczeniem. Mimo że upłynęło już kilka miesięcy od ostatniej sesji mój zapał do realizacji celu nadal jest ogromny.
10 listopada 2015 Kasia - asystentka
Bardzo dobry coach
Staszek jest bardzo konkretnym coachem. Wystarczyły 2 spotkania żeby pozbyć się mojej trudności. Szalenie jestem mu za to wdzięczny. W przemyślany i umiejętny sposób prowadzi spotkanie. Polecam zdecydowanie.
10 września 2015 Karol - właściciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Słów kilka o krytyce
10 listopada 2015
W artykule „O sile docenienia” napisałem, jak ważnym elementem w kontaktach międzyludzkich jest pozytywne zauważenie drugiej osoby. W życiu jednak, mimo największych chęci, czasem ciężko jest uniknąć krytyki wobec innych ludzi. Co w związku z tym? Ważne, żebyś wiedział, że krytyka atakuje jedno z najczulszych miejsc w człowieku.
O sile docenienia
30 sierpnia 2015
W naszym społeczeństwie zazwyczaj jest tak, że zauważamy te elementy czyjegoś zachowania, które nie odpowiadają naszym oczekiwaniom. Jeżeli jednak ktoś zachowuje się po naszej myśli, to uznajemy to za normę. W pierwszym przypadku zazwyczaj dochodzi do jakiejś reakcji z naszej strony, a w drugim jej brak.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom