Tadeusz Ruksza

Popularność: 323
Bardzo dobry coach (2)
Kwalifikacje coacha zdobył w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego. Ponad 1000 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych, kilkaset godzin warsztatów i szkoleń o tematyce coachingowej. Specjalizuje się w coachingu kariery oraz life coachingu. Pracuje również z kadrą kierowniczą publicznych placówek oświatowych. Z wykształcenia historyk. Ekspert w obszarze zatrudnienie, wpisany do bazy ekspertów, prowadzonej przez Ministra Rozwoju Regionalnego. W pracy ceni sobie profesjonalizm i rzetelność. Prywatnie ojciec dwójki wspaniałych dzieci, mąż, pasjonat żeglarstwa.
Kontakt
Tadeusz Ruksza
tel.: 792450031
Specjalizacje
Miasta

Jak pracuję?
Bliskie jest mi podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (SFA – Solution Focused Approach)

Sesja próbna
Zapraszam na bezpłatne spotkanie przy kawie, podczas którego mamy okazję się poznać, porozmawiać o Twoich oczekiwaniach, coachingu, metodach pracy i ustalić zasady spotkań - terminy, częstotliwość, cenę.

Opinie

Bardzo dobry coach
Również polecam. Bardzo dobry coach. Pełen profesjonalizm. Pomógł mi w trudnych chwilach gdy nie miałem pracy. Dziś, gdy z perspektywy czasu wspominam tamten okres widzę jak nie wiele było trzeba. Polecam wszystkim szukającym zmiany w życiu.
27 luty 2018 Darek - ekonomista
Bardzo dobry coach
Tadeusz to bardzo profesjonalny coach. Dzięki niemu inaczej wyglądają dziś moje relacje w pracy i w życiu osobistym. Pomógł mi zmierzyć się z ważną dla mnie zmianą. Jest bardzo dociekliwy. W pełni polecam. Jest skuteczny.
15 kwietnia 2015 Ewa - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom