Urszula Rońda-Bąk

Popularność: 687
Bardzo dobry coach (7)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ula jest doskonałym cauchem. To, co w Uli najcenniejsze to indywidualne podejście do problemu. Ula bardzo umiejętnie zadaje pytania, które otwiera oczy rozmówcy na schematy, którymi zwykle działa. Po każdym spotkaniu czuję się zainspirowana i bardzo pozytywnie wzmocniona. Na tym polega właśnie przewaga spotkania z fachowcem a nie czytanie kolejnego poradnika z serii „powinieneś”. Zastanawiałam się, dlaczego tak się dzieje? Ula jest bardzo profesjonalnym cauchem, ale przede wszystkim wrażliwą, ciepłą osobą. Pewnych profesji można nauczyć się, ale do bycia dobrym cauchem potrzebny jest talent i Ula właśnie go ma! Polecam gorąco!!!
17 grudnia 2018 sylwia - Product Manager
Bardzo dobry coach
Ula pojawiła się w moim życiu jak dobry anioł. Zwykła rozmowę o niczym, zmieniała w coaching życia. Dzięki niej stałam się silniejsza. Zdecydowanie polecam współpracę z Ula. Potrafi odkryć w człowieku rzeczy, o których istnieniu nawet nie myślimy, a które zmieniają nasz świat.
18 lipca 2018 Emilia - Menadżer
Bardzo dobry coach
Czasem przez życie można przejść obojętnie bez pragnień, marzeń, bez tchu. Patrząc na otaczając nas rzeczywistość jak obserwator, który boi się rzeczywistości. Idziemy drogą bez drogi nieustanie patrząc w nikąd !! Jednak czasem udaje nam się spotkać osobę, która weźmie nas za rękę pomoże nabrać oddech w płuca i powiedź IDŹ !!! Patrząc idziemy już własną drogą pełni szczęścia 
30 maja 2018 Marcin - Specjalista
Bardzo dobry coach
Będzie krótko. Urszula potrafi słuchać i celować pytaniami w obszary, do których samej nigdy nie przyszło by mi sięgnąć. Co udało się po sesjach? Tak, udało się zacząć realizować coś o czym długo myślałam, a co wydawało mi się poza moim zasięgiem (nie wierzyłam, że dam radę). Ula, dziękuję za impuls do działania, trafne rozprawienie się z moim wewnętrznym oporem i strachem, oraz wsparcie w chwilach zwątpienia. Polecam z całego serducha. Urszula to genialny coach i dobry człowiek.
19 kwietnia 2018 Anna - Koordynator
Bardzo dobry coach
Ula to przede wszystkim bardzo ciepła osoba.Niesamowity motywator do działania,każda rozmowa z Ula inspiruje do rozwoju kolejnych etapow w życiu ,zarówno na polu zawodowym jak i osobistym . Z duża dawka humoru oraz wielkim zaangażowaniem prowadzi każda sesje . Nie mogę doczekać sie kolejnych spotkań . Dziekuje Ula :)
13 kwietnia 2018 Anna - menadżer
Bardzo dobry coach
Ula jest bardzo inteligentną osobą, błyskotliwą, mądrą, o bardzo pozytywnym usposobieniu. Profesjonalnym coachem. Człowiekiem sukcesu, mentorem. Pozwoliła mi dojrzeć to czego nie dostrzegałam, uwierzyć w to, w co wątpiłam. Zobaczyła we mnie najlepszą wersję mnie samej, bardzo mnie wspiera i motywuje. Szczerze czerpie radość z moich wielkich, małych kroków naprzód. Ma w sobie ogromną siłę, niezwykłą moc dobra i optymizmu. Cieszę się, że dzieli się nią z innymi ☺ Ula, jestem Ci bardzo wdzięczna za ogromną dawkę inspiracji do działania! Dziękuję, Agnieszka
20 marca 2018 Agnieszka - HR Specialist
Bardzo dobry coach
Ula to profesjonalistka w fachu Coacha. Jej sesje są zawsze dobrze przygotowane i profesjonalnie przeprowadzone. Miałem okazję współpracować z Ulą kilkakrotnie i jej doświadczenie biznesowe oraz po prostu urzekająca umiejetność rozmowy przełożyły się w moim przypadku na realną i pozytywną zmianę. Zdecydowanie polecam wspolrpacę.
13 marca 2018 Paweł - menadżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom