Urszula Rońda-Bąk

Popularność: 344
Bardzo dobry coach (4)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Będzie krótko. Urszula potrafi słuchać i celować pytaniami w obszary, do których samej nigdy nie przyszło by mi sięgnąć. Co udało się po sesjach? Tak, udało się zacząć realizować coś o czym długo myślałam, a co wydawało mi się poza moim zasięgiem (nie wierzyłam, że dam radę). Ula, dziękuję za impuls do działania, trafne rozprawienie się z moim wewnętrznym oporem i strachem, oraz wsparcie w chwilach zwątpienia. Polecam z całego serducha. Urszula to genialny coach i dobry człowiek.
19 kwietnia 2018 Anna - Koordynator
Bardzo dobry coach
Ula to przede wszystkim bardzo ciepła osoba.Niesamowity motywator do działania,każda rozmowa z Ula inspiruje do rozwoju kolejnych etapow w życiu ,zarówno na polu zawodowym jak i osobistym . Z duża dawka humoru oraz wielkim zaangażowaniem prowadzi każda sesje . Nie mogę doczekać sie kolejnych spotkań . Dziekuje Ula :)
13 kwietnia 2018 Anna - menadżer
Bardzo dobry coach
Ula jest bardzo inteligentną osobą, błyskotliwą, mądrą, o bardzo pozytywnym usposobieniu. Profesjonalnym coachem. Człowiekiem sukcesu, mentorem. Pozwoliła mi dojrzeć to czego nie dostrzegałam, uwierzyć w to, w co wątpiłam. Zobaczyła we mnie najlepszą wersję mnie samej, bardzo mnie wspiera i motywuje. Szczerze czerpie radość z moich wielkich, małych kroków naprzód. Ma w sobie ogromną siłę, niezwykłą moc dobra i optymizmu. Cieszę się, że dzieli się nią z innymi ☺ Ula, jestem Ci bardzo wdzięczna za ogromną dawkę inspiracji do działania! Dziękuję, Agnieszka
20 marca 2018 Agnieszka - HR Specialist
Bardzo dobry coach
Ula to profesjonalistka w fachu Coacha. Jej sesje są zawsze dobrze przygotowane i profesjonalnie przeprowadzone. Miałem okazję współpracować z Ulą kilkakrotnie i jej doświadczenie biznesowe oraz po prostu urzekająca umiejetność rozmowy przełożyły się w moim przypadku na realną i pozytywną zmianę. Zdecydowanie polecam wspolrpacę.
13 marca 2018 Paweł - menadżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom