Waldemar Klisowski

Popularność: 1873
Bardzo dobry coach (5)
Swoją karierę zawodową rozpocząłem będąc słuchaczem Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze, gdzie przebyłem niezwykłą przygodę z farmacją. To tutaj zetknąłem się po raz pierwszy z psychologią, która stała się moją pasją. Następnie odbywając staż dyplomowy ukończyłem studia ekonomiczne. Cały czas jednak intensywnie rozwijałem się w zakresie coachingu. Kontakt z pacjentem, przyglądanie się różnym osobowościom, setki przeprowadzonych rozmów i wiele ludzkich historii sprawiły, że jeszcze bardziej poczułem potrzebę towarzyszenia drugiemu człowiekowi w dążeniu do osiągnięcia jego celów. W tym celu ukończyłem dwuletnie studia magisterskie na kierunku doradztwo i coaching, dołączając w tym czasie do pierwszych w Polsce absolwentów tego kierunku na poziomie studiów II stopnia. Jednocześnie ukończyłem kurs "Core competencies in professional coach practice" akredytowany przez International Coach Federation – największą na świecie organizację zrzeszającą coachów. Jestem certyfikowanym coachem ACC i członkiem ICF Global. W czym mogę Ci pomóc? Oto obszary, w których się specjalizuję: - wypalenie zawodowe - godzenie życia zawodowego z prywatnym (WLB) - stres - wybór ścieżki kariery / ścieżki zawodowej, szkoły; - radzenie sobie z awansem; - przechodzenie przez zmiany w życiu; - relacje interpersonalne; - budowanie ścieżki kariery; - problemy z motywacją; - podejmowanie trudnych decyzji. Dzięki pracy ze mną spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy, przeanalizujemy wspólnie trapiący cię problem, po czym sam znajdziesz najwłaściwsze dla siebie rozwiązanie. Jako coach gwarantuję Ci swoje coachingowe doświadczenie oraz wsparcie przez cały czas trwania procesu, czyli do końca naszych spotkań. Serdecznie zapraszam do współpracy. http://coachklisowski.pl
Kontakt
te. 698 209 779
Specjalizacje
Miasta
Leszno, Głogów, Wrocław, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pan Waldek to naprawdę dobry coach, który umie słuchać drugiego człowieka. Mimo, że nie daje rad, to sesje z nim są naprawdę pomocne. Stara się, by to klient sam rozwiązał swój problem przy jego wsparciu.Polecam współpracę.
10 stycznia 2018 Mateusz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam. Sesje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze przy kawie :) Efekty pracy zaobserwowałem już po kilku spotkaniach. Waldek ma świetny kontakt z drugim człowiekiem i potrafi być dużym wsparciem w osiąganiu celu.
29 luty 2016 Adam - lekarz
Bardzo dobry coach
Świetny coach. Bardzo dobrze mi się pracowało z Waldkiem. Dzięki sesjom znów uwierzyłem w siebie i swoje możliwosci. Waldek to bardzo miły, pełen empatii człowiek, któremu można opowiedzieć o każdym problemie. Polecam wszystkim tego coacha.
3 października 2015 Grześ - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Na temat współpracy z Panem Waldemarem można pisać dużo, co najważniejsze tylko dobrze. Profesjonalne podejście od pierwszej do ostatniej sesji, właściwa pomoc przy rozwiązaniu problemu, z którym klient zgłasza sie do Coacha. Różnorodność ciekawych materiałów, które mają na celu wzbogacić spotkanie i pomoc w nim. I co najważniejsze, poprzez wiedzę, podejście do klienta, konsekwencję, motywację i dyskrecję Pana Waldemara są widoczne efekty coachingu. Osoba GODNA POLECENIA, z którą współpraca jest tylko przyjemnością.
19 lipca 2015 Łukasz - prawnik
Bardzo dobry coach
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Człowiek, który ma ogromną wiedzę i wie jak ją wykorzystać. Pan Waldemar, za pomocą wielu ciekawych metod pracy warsztatowej, pomaga klientowi wyznaczyć i osiągnąć ważne dla niego cele. Pomaga również poznać siebie samego, oraz odkryć swoje potrzeby. Ten Pan bardzo dobrze wie jaką siłę niesie ze sobą właściwie zadane pytanie. Jest osobą ogromnie motywującą do działania i posiadającą mnóstwo pozytywnej energii. Niewielu jest takich ludzi, dlatego tym bardziej trzeba się cieszyć, że spotkało się go na swojej drodze. Polecam każdemu sesje u tego coacha. Bo po tych spotkaniach już nic nie będzie takie samo.
19 lipca 2015 Jarosław - manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj