Wojciech Kaczmarek

Popularność: 1410
Bardzo dobry coach (6)
Jestem trenerem, coachem i konsultantem. Dziś już na co dzień nie zarządzam ludźmi ale dzięki swojej pracy i doświadczeniu pomagam im zarządzać samym sobą. Specjalizuję się w prowadzeniu coachingu interpersonalnego, wspieram klienta w podnoszeniu osobistej efektywności i treningu twórczego myślenia. "Najważniejszą przyczyną wyznaczania sobie celów jest to, że ich realizacja zmieni także Ciebie. A to w jaki sposób Ty się zmieniasz, będzie nawet ważniejsze niż sama realizacja celu. Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz, ale to w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało Ciebie" - Jim Rohn Jestem również doświadczonym Trenerem umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych. Doświadczenie swoje zdobywałem pracując z kilkoma wiodącymi firmami na rynku YP i mediów internetowych. Przepracowałem ponad 1000 godzin na salach szkoleniowych prowadząc szkolenia z zakresu technik sprzedaży, autoprezentacji, asertywności, negocjacji, komunikacji interpersonalnej, treningu twórczego myślenia, zarządzania sobą w czasie.
Kontakt
email: wukaczmarek@onet.eu
mobile: +48602156433
skype: wojtekaczma
Specjalizacje
Miasta
Opole, Częstochowa, Kraków, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Bielsko-Biała, Zabrze, Bytom,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
ciekawe linki
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tnE7qz5GUFY

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Wojtkiem pracowaliśmy nad moją motywacją od miesiąca bodajże września. Nie piszę o Nim w czasie przeszłym, ponieważ wiem, że jeszcze będziemy się spotykać, a ja będę czerpał z Jego mądrości garściami. Tak...Wojtek jest bardzo mądrym człowiekiem, myślę człowiekiem sukcesu, takim z którego chciałbym i biorę przykład na co dzień. Moje życie mógłbym podzielić na 2 etapy: niewiedzy (sprzed poznania Wojtka) oraz pewnego obudzenia mnie ( już w trakcie naszych sesji). Pracowaliśmy nad motywacją, planowaniem (zarządzaniem czasem), celami oraz wykorzystaniem w pełni swoich możliwości. Słuchający wnikliwy obserwator, z taktem i klasą naprostowywał we mnie rzeczy, z którymi błądziłem. Myślę, że mentalnie jestem już w innym miejscu co jest zasługą Wojtka. W pełni rekomenduję Go, polecając wszystkim, którzy pragną "obudzenia". A Wojtek jest w tym profesjonalistą. Dziękuję!
31 stycznia 2015 Grzegorz Seweryn -
Bardzo dobry coach
to było coś, czego nie podejrzałem u siebie nigdy. Zawsze wiedziałem dokąd idę, co chcę osiągnąć, co mogę jeszcze. Wiedziałem Wszystko, przez swoją perspektywę. Rozmowy z Wojtkiem zmieniły mój sposób postrzegania siebie. Po którejś sesji zdałem sobie sprawę, że sam postawiłem wokół siebie mur, mur którego nie przejdę. Wojtek przeprowadził mnie przez tą ścianę. Szczerze mówiąc sam przezeń przeszedłem. On mnie w naszych rozmowach czasami tylko pytał. Zadawał pytania, na które ja znałem odpowiedzi tylko qcze sam siebie o to nie pytałem. Jeśli ktoś mocno "wpadł" w siebie, jak ja, i nie widzi innego światła to proponuję tej świecy jaką ja dostałem od Wojtka. Wojtek jeszcze raz dzięki za wszystko.
25 września 2013 Roman - Manager IT
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz miałem do czynienia z coachingiem. Przyszło mi poznać Wojtka w ciekawym etapie mojego życia dlatego też bardzo cenię sobie rozmowy, które przeprowadziliśmy. Człowiek spokojny, słuchający ze zrozumieniem i co najważniejsze - stymulujący umysł! Tego mi brakowało. Niczym wewnętrzny głos, był dla mnie "sumieniem", które pokazało mi (wypowiadając głośno słowa) by spojrzeć na sprawę inaczej. Dzięki Wojtkowi odpowiedziałem sobie na wiele kluczowych pytań za co mu BARDZO DZIĘKUJĘ. Moje życie zmieniło się na lepsze, a w dużej części to jego zasługa. Respect! And Keep it up! Liczę na powrót do rozmów, jednak pęd nowego życia robi swoje:) Ale nie zapomnę Ci tego!
7 maja 2013 Rafał - Dyrektor IT
Bardzo dobry coach
W tych rozmowach ważna była dla mnie synteza i generalnie syntetyczne podejście, tj. rozmowy były "na luzie", ale konkretne i podczas tych kilku rozmów udało się uzyskać, w mojej ocenie, efekt, tj. pomimo - być może - dość prostych wniosków, to często się ich nie widzi (albo nie chce) i to jest trudne do osiągnięcia samemu. To co również istotne - Wojciech potrafi zbudować komfort zaufanej atmosfery do rozmowy.
7 maja 2013 Rafał - Prawnik
Bardzo dobry coach
Coaching z Wojtkiem był dla mnie szansą na spojrzenie na wewnętrzne ograniczenia z innej strony. Dzięki temu bariery stały się możliwe do pokonania. Otworzyła się przede mną nowa perspektywa. Coaching z Wojtkiem to przygoda. Jego otwartość na innego człowieka i chęć zrozumienia ograniczających uwarunkowań jest nieprawdopodobna. Z pełną odpowiedzialnością polecam Wojtka.
6 maja 2013 Jarosław - finanse, IT
Bardzo dobry coach
Mimo upływu lat wciąż starałam się nie myśleć o sobie: jesteś passé. Pewne jednak sprawy stały się oczywiste. Czas robi swoje. Nie pójdę już w góry, nie pojadę na narty, choć to uwielbiałam. Moja córka kiedy rozmawiałyśmy o tym często wspominała, że nie musi tak być. Któregoś dnia rano słuchałam w radio audycji o coachingu i wtedy pomyślałam, że może porozmawiam z kimś spoza mojego środowiska. Rozmowy z Wojtkiem stały się dla mnie oazą. Przyjazne, bezpieczne, głębokie przemyśleniami. Odnajdywałam siebie inną. Sama się zastanawiałam skąd tyle we mnie szczerości przed w końcu nie znanym człowiekiem. Ale taki jest Wojtek. Pomaga sobą. Wystarczy, że jest. Właśnie wczoraj kupiłam sobie nowe buty do górskich wędrówek. Stare wyrzuciłam razem ze swoim zwątpieniem.
4 maja 2013 Krystyna - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj