Zbigniew Jędrzejewski

Popularność: 141
Bardzo dobry coach (5)
COACHING?? DLA MNIE?? Cześć! Nie lubisz, jak ktoś Ci doradza, ma zawsze wspaniały plan dla Twojego życia: "Zrób to, zrób tamto!". Czujesz, że coś Ci tutaj nie pasuje, widzisz, że to nie dla Ciebie, Twój wewnętrzny głos mówi Ci, że to nie ten kierunek. A Ty chcesz wziąć życie w swoje ręce, odkryć swój potencjał, realizować, to co siedzi gdzieś głęboko w Tobie. Jeśli tak jest, ZAPISZ się na coaching ze mną. Praca z Tobą będzie dla mnie przywilejem i przyjemnością. Co Ci to da? Przyjrzysz się swoim celom, marzeniom, pragnieniom. Jeśli myślisz, że nie masz celów, nie martw się, potrafię je z Ciebie wydobyć. Poczujesz również to, co stoi za Twoimi marzeniami i celami. Określisz dokładnie rzeczy, po których rozpoznasz, że już osiągnąłeś to, czego pragniesz. Odkryjesz swoje zasoby, które pomogą Ci zbliżyć się do upragnionego celu. Po każdej sesji określisz konkretne kroki, które będziesz wdrażał/a w czasie między sesjami. Efekt sesji to rezultaty, poczucie sprawczości w Twoim życiu. Jak to działa? Nie doradzam, ale daję przestrzeń, słucham i zadaję trafne pytania. Poszerzam Twoją świadomość, pomagam Ci sięgnąć do rzeczy, które nigdy nie wypowiedziałeś/aś. Po co? Abyś pod koniec sesji wiedział/ła, co robić dalej. Robię notatki, dzięki którym, nie umknie to, co najważniejsze. Przekazuję je Tobie pod koniec każdej sesji. Jaki jest koszt inwestycji? Cenę uzgadniam indywidualnie. Chcę, aby dla klienta cena nie stanowiła problemu i żeby czuł, że jest uczciwa. Więc jaka cena jest dla Ciebie odpowiednia? Jest OK? UMÓW się już dziś na spotkanie. Wyślij wiadomość na Facebooku lub zadzwoń +48 663 442 172. Pozdrawiam Cię, Zbyszek
Kontakt
zbigniew.seb.jedrzejewski@gmail.com
tel: 663 442 172
Specjalizacje
Miasta
Pabianice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Koszt sesji
Jeśli chodzi o cenę a sesję, to uzgadniam z klientem. Nie mam sztywnych stawek.

Opinie

Bardzo dobry coach
Na początku było badanie gruntu. Potem z sesji na sesje okrywałem rzeczy o których nie wiedziałem. A najważniejsze że te zmiany wprowadzane były metodycznie (nie obyło się bez kilku porażek po drodze, zmiany kierunku) co poskutkowało lepszymi zarobkami większym spokojem a przede wszystkim mnóstwem postępów do przodu. Z każdą kolejną sesją było widać że coraz bardziej mu zależy i wierzy w moje postępy co dawało dodatkowego kopa do działania:) Polecam i zachęcam bo Warto:)
9 kwietnia 2018 Mariusz - Marketer
Bardzo dobry coach
Zbyszek dał się poznać jako ciepła, empatyczna i kontaktowa osoba. 5 sesji upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, pomogło mi to również przeskoczyć parę barier w głowie i poukładać swoje sprawy. Polecam
23 marca 2017 Piotr - Informatyk
Bardzo dobry coach
Zbyszek to otwarty i pełen empatii coach, do którego już od pierwszych sesji można poczuć duże zaufanie. Dzięki Zbyszkowi spojrzałem szerzej na poruszane kwestie i nabrałem energię do pracy nad dalszą realizacją wyznaczonych celów. Dzięki stosowanym przez Zbyszka metodom, każda sesja była wyjątkowa i interesująca.
31 stycznia 2017 Witek - Informatyk
Bardzo dobry coach
Zbyszek, to osoba potrafiąca słuchać, cierpliwa i co najważniejsze pomocna w samorozwoju. Już na paru pierwszych spotkaniach, pomógł mi dojrzeć sedno problemu i odkryć nowe możliwości rozwiazywania konfliktów, a co najważniejsze pomógł mi rozwiać wątpliwości dotyczące niskiej samooceny. Z ręką na sercu polecam!
2 stycznia 2017 Aneta - Tester Oprogramowania
Bardzo dobry coach
Pan Zbyszek jest świetnym coachem! Z uwagą I zaangazowaniem słucha o problemach w osiąganiu celów, pomaga je przezwyciężać, naklania do samodyscypliny, motywuje i pomaga znaleźć odpowiednią metodę postępowania w kazdej trudności. Dodatkowo ciepła i miła atmosfera sesji nakłania do podejmowania wysiłków. Polecam!
21 lipca 2016 Aleksandra - Informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj