Zdzisława Hetka

Popularność: 687
Bardzo dobry coach (4)
Jestem coachem, trenerką, wykładowcą, absolwentką Podyplomowego Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Akademii Coachingu JAK-Marketing Dialog. . Prowadzę zajęcia dla studentów coachingu w Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. Jako coach łączę bogate doświadczenie zawodowe i życiowe z przygotowaniem merytorycznym. Regularnie biorę udział w szkoleniach podnoszących moje kompetencje zawodowe. Podczas szkolenia „Dietocoaching” I i II stopnia poznałam specyfikę pracy z klientem z nadwagą, klientem wymagającym zmiany sposobu odżywiania ze względów zdrowotnych oraz z zaburzonym postrzeganiem swego ciała. Towarzyszę klientom w zmianie i jako judoczka i ekonomistka dbam, by zmiana odbywała się jak najmniejszym kosztem. Więc, jeśli: • chcesz lepiej poznać siebie, swoje mocne strony • pragniesz określić i osiągnąć cele osobiste i zawodowe • potrzebujesz zmienić swój styl odżywiania • zastanawiasz się, jak poradzić sobie ze zmianą • masz ochotę poeksperymentować, zanim zrobisz kolejny krok to coaching jest dla Ciebie. Napisz więc lub zadzwoń, bo o możliwościach, jakie daje coaching najlepiej przekonać się osobiście.
Kontakt
mail: z.hetka@coachlodz.pl
telefon: 508-396-786
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam ogromną przyjemność pracować ze Zdzisią kilka miesięcy. W tym czasie udało się Nam posklejać to, co wydawało się już nie do sklejenia. Zdzisia wykazała się nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale również wielką empatią i życzliwością. Każde kolejne spotkanie organizowała w taki sposób, aby było dostosowane do moich potrzeb i pomagało mi wyznaczać następne cele. Dzięki Zdzisi nauczyłam się m.in. ustalania pewnych priorytetów oraz zarządzania własnym czasem. Jej zaangażowanie w sesję przekładało się na potencjalnego odbiorcę. Zdzisia niczego nie narzucała, ale swoim sposobem bycia potrafiła zmotywować do myślenia nawet największego sceptyka i oportunistę ;) Moim zdaniem jest osobą naprawdę godną polecenia.
4 listopada 2013 Agata - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Ze Zdzisią odbyłem 10 sesji coachingowych w ważnym dla mnie momencie życiowym. Byłem w trakcie układania sobie życia zawodowego na nowo i potrzebowałem motywacji i pomysłów na wdrożenie swoich planów w życie. Zdzisia mi w tym pomogła, uważnie słuchając, zadając kluczowe pytania i motywując do działania. Zdzisia wspaniale buduje poczucie bezpieczeństwa, jest konkretna i ciepła - można jej zaufać od samego początku. Jest coachem pasjonatą, widać to po jej zaangażowaniu, pomysłach na sesje, mnogości narzędzi i ciągłym podążaniu za klientem, bez sugerowania rozwiązań. Z pełną odpowiedzialnością polecam Zdzisię jako profesjonalnego i empatycznego coacha.
14 luty 2013 Michał - Trener biznesu
Bardzo dobry coach
Zdzisia pojawiła się w moim życiu, gdy wokół mnie szalała burza... Była i jest jak anioł, który pomaga i chroni, ale robi to w tak subtelny sposób, iż czasem zastanawiam się: "dlaczego na to wcześniej nie wpadłam?" Odbyłyśmy wspólnie ponad 15 spotkań, podczas których mogłam się zatrzymać i spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Tematy naszych coachingów były różnorodne. Zaczęłyśmy od organizacji czasu,potem rozmawiałyśmy o wszystkim co sprawiało mi problem - stosunki międzyludzkie w pracy i rodzinie, planowanie wydatków na budowę domu,walka z nadwagą:)) Dzięki coachingowi ze Zdzisią powoli zaczęły zachodzić zmiany w sposobie mojego myślenia. Wdrażanie w życie ustaleń coachingowych nie następowało od razu,czasem potrzebowałam tygodni lub miesięcy na ich realizację. Sądzę, że to wyrozumiałość,cierpliwość oraz emanująca dobroć i empatia Zdzisi pomogły mi uzdrowić moje życie. Dziś jestem bardziej świadoma wpływu na moje otoczenie wewnętrzne i zewnętrzne, potrafię rozpisać na czynniki problem, z którym się borykam, lepiej zarządzam czasem, słucham ludzi, a przede wszystkim znów kocham siebie. Poprzez nasze spotkania Zdzisia stała się dla mnie osobą bardzo ważną, której zdanie wiele dla mnie znaczy. Przyjaźń jaka się między nami zrodziła jest jedną z najwspanialszych niespodzianek losu. Bardzo dziękuję Ci Zdzisiu za to, że pomogłaś skleić mi moją potrzaskaną duszę:)))**
9 luty 2013 Ewa - księgowa
Bardzo dobry coach
Zdzisia to bardzo miła i ciepła osoba. Jej sposób bycia i prowadzenia sesji sprawiał, że czułem się bardzo dobrze i bezpiecznie. Ma w sobie jakąś niesamowitą energię. Czasem bywało tak, że miałem kiepski dzień i bardzo obniżony nastrój (czasem nie mając nawet ochoty na sesję). Po zajęciach następował zwrot o 180°, zostałem naładowany pozytywną energią i pełen optymizmu nabierałem chęci do dalszej pracy. Dzięki coachingowi moje życie wywróciło się do góry nogami. Smutek, nostalgia, poczucie utknięcia w jakimś martwym punkcie, ogromna pustka, obawa o przyszłość, zostały zastąpione miłością, radością, satysfakcją z kolejnych drobnych i większych osiągnięć i pewnością siebie. Otrzymałem przepis na to jak pokierować własnym życiem i dzięki temu wiem dokąd zmierzać, jak wyznaczać nowe cele i co zrobić żeby te cele osiągać. DZIĘKUJĘ !!! :)
12 stycznia 2013 Tomasz - informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj