Zuzanna Talik

Popularność: 481
Bardzo dobry coach (8)
Zapraszam Cię na moje warsztaty we Wrocławiu oraz na sesje indywidualne online i w 4 oczy. Prowadzę sesje po angielsku lub polsku. Jak pomagam? Najpierw sprawdzamy Twoją motywację do działania, potem doprecyzowujemy to, co chcesz osiągnąć, tworzymy realny do wykonania plan i z moją asekuracją, z dawką odwagi i nowych sił wykonujesz poszczególne jego kroki, by zrealizować swoje pragnienie. Nie kończymy współpracy dopóki nie osiągniesz swoich zamierzeń. Możesz już teraz umówić się na nieodpłatną konsultację, na której uzyskasz ode mnie ciekawe spostrzeżenia i wskazówki dotyczące Twojej sytuacji.
Kontakt
Wyślij proszę email lub wiadomość na FB
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pomimo odbycia tylko 2óch sesji, czuję, że przyniosły mi dużo pozytywnej energii, a także pomogły zbudować plan rozwiązania problemu. Dzięki rozmowie z Zuzą nauczyłam się odpowiadać na trudne pytania i znalazłam klucz jak i gdzie takich odpowiedzi szukać.Pozwoliło mi to zacząć opracowywać strategię nad "lepszym jutrem".
1 kwietnia 2016 Ewelina - Kierownik
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Bardzo dziękuję za odbyty coaching Zuzie, pełen profesjonalizm. Poświęcony czas był owocny, czasami odkrywanie małych rzeczy powoduje lawinę zdarzeń, które mocno popychają do przodu w moim przypadku w życiu zawodowym. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam
31 marca 2016 Bartosz - Początkujący przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Coaching z Zuzą skłania do refleksji, co powoduje, że można zastanowić się nad rzeczami, które wydawały się oczywiste, jednak blokowały podjęcie zdecydowanych działań. Na spotkaniach panuje partnerska atmosfera. Nie ma spiny jeśli chodzi o czas, pracuje się do wyczerpania tematu, a nie do upłynięcia czasu sesji.
23 października 2014 Mateusz - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nigdy nie miałam do czynienia z trenem i sesją coachingową, także nie mam porównania. Niemniej spotkanie z Zuzą w cztery oczy było ciekawym doświadczeniem i myślę, że potrzebnym. Jestem zadowolona ze spotkania, ponieważ dzięki niemu mogłam spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy i bardziej zacząć je analizować. Spotkanie zainspirowało mnie do głębszego zastanowienia się nad pewnymi trudnymi sprawami i wdrożenia kilku zmian w życie.
9 kwietnia 2014 Sandra - studentka
Dobry coach
Zawsze sceptycznie podchodzilam do takich spraw jak coaching, myslac ze przeciez i tak nie poznam odpowiedzi na nurtujace pytania. Fakt, ale teraz juz wiem ze nie chodzi o odpowiedzi, ale o wlasciwie zadane pytania, ktore Zuza na pewno potrafi zadawac :) Dzieki tym spotkaniom uswiadomilam sobie wiele rzeczy, weszlam glebiej w pewne nurtujace mnie sprawy i moze nie jestem jeszcze gdzie chcialabym byc, ale juz blizej niz bylam wczesniej. Dziekuje Zuza za czas & poswiecenie & elastycznosc.
10 grudnia 2013 Monika - pracownik duzej miedzynarodowej firmy
Bardzo dobry coach
Cóż, to zdecydowanie najlepszy coach, z jakim miałem styczność. A że z żadnymi innymi coachami nigdy styczności nie miałem, to już inna sprawa :) Nie mając więc zbyt dużego porównania, powiem po prostu, że jestem zadowolony - udało mi się ogarnąć pewne trudne sprawy, no i teraz trzeba tylko to kontynuować :)
29 listopada 2013 Karol - student-przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Spokój, opanowanie, cierpliwość i profesjonalizm w każdym calu. Dużo pracy już za mną, był to zdecydowanie dobrze spędzony czas - wiele pytań, jeszcze więcej odpowiedzi:) Jestem "ciężkim" klientem, a Zuza daje radę - szacunek!:) Serdecznie polecam!
6 października 2013 Darek - klient
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Zuzą zawsze wewnętrznie rosnę, na nowo odkrywam swoją odwagę i głęboko skrywaną pewność siebie, o której często zapominałam. Po sesjach z Zuzą wszystko to we mnie się ugruntowuje i wzmacnia na długo. Po jednej z sesji podjęłąm ważną decyzję w swoim życiu i na drugi dzień zupełnie przewróciłam życie do góry nogami, dzięki czemu jestem teraz szczęśliwa. Zuza potrafi zawsze odkryć we mnie to, co najmocniejsze, potrafimy razem spojrzeć z różnych stron i dzięki temu uświadomić sobie nowe perspektywy, żebym potem mogła podjąć w pełni świadome działanie.
19 lipca 2013 Ania - asystent
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zmieniasz pasję w biznes? Znajdź mentora!
16 marca 2014
Jak wiemy człowiek uczy się na błędach. Najczęściej na swoich. Zanim jednak uświadomi sobie w czym tkwi problem i zacznie go korygować, upłynie trochę czasu i często straci kapitał czy przeoczy pojawiające się możliwości. Sytuacji takiej można zapobiec, a recepta na to jest doś
Wędrówka przez las
17 luty 2014
Murakami, w którego powieściach ostatnio namiętnie się zaczytuję, zawarł w jednej z nich niezwykłą metaforę. Był to opis wędrówki przez las, która niezwłocznie skojarzyła mi się z wędrówką przez życie.
Zmień życie, czyli moc auto-coachingu
10 grudnia 2013
Teraz, gdy mamy już ogrom opisanych szczegółowo narzędzi coachingowych, możemy śmiało wykorzystywać je do pracy nad sobą, prowadząc własny wewnętrzny dialog coachingowy. Poniżej prezentuję niektóre z nich i tłumaczę, jak je stosować do realizacji swoich celów, czyli zmiany życia na lepsz
Droga do harmonijnych relacji
29 listopada 2013
Dysharmonijne relacje to te, w których konflikty prowadzą do wzajemnego obwiniania się partnerów, co dalej wywołuje efekt nawarstwiania się nierozwiązanych problemów.
Bycie kontra działanie
29 listopada 2013
W naszej kulturze przyjmuje się, że domeną męską jest działanie. Bycie zaś to wyraz kobiecości. Mówiąc bycie mam na myśli pewnego rodzaju zatrzymanie, obejmowanie teraźniejszości. Działanie obraca się wokół polepszania teraźniejszości
Czym NIE jest i od czego NIE zależy INTUICJA
17 października 2013
Niedawno do mojego miasta zawitał znany ekspert w dziedzinie intuicji, który przeprowadził pseudo-warsztat na temat wykorzystania intuicji w coachingu. Używam sformułowania ‘pseudo…’, bo był to w gruncie rzeczy interaktywny wykład. Obecność na tym niecodziennym wydarzeniu z początku wydawała mi się stratą 3 godzin mojego cennego czasu i pięćdziesięciu złotych. Dziś jednak wiem, że wyniosłam z tego spotkania więcej niż oczekiwałam. Zainspirowało mnie ono do przemyśleń i polemiki na temat intuicji.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom