Agnieszka Młynarczyk

Popularność: 1840
Bardzo dobry coach (2)
Indywidualne procesy coachingowe: biznesowe i życiowe. Pracuję z klientami, którzy potrzebują wsparcia w celu osiągania lepszych wyników, chociaż są dobrzy w tym co robią zawodowo. Szukam ich własnych metod realizacji celów i odnajdywania w tym satysfakcji. Moimi Klientami są pracownicy różnych szczebli, gotowi i otwarci wziąć odpowiedzialność za trud poszukiwania najlepszej wersji siebie. Jako certyfikowany Coach International Coaching Community prowadzę indywidualny coaching, według standardów ICC. Od 2001 r. jestem związana z jedną z firm branży telekomunikacyjnej. Od kilku lat, jako Kierownik Projektu, prowadzę z sukcesami projekty informatyczne oraz organizacyjno-transformacyjne
Kontakt
tel. 501 001 446
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkanie Agnieszki to dla mnie jeden z ważniejszych momentów w życiu. Dokonałam dużych zmian w swoim życiu zawodowym, doświadczając na sobie różnych, nieznanych dotąd technik pracy nad celami, przekonaniami, planowaniem. Mimowolnie uruchomiłam pewne procesy, których efekty obserwuję na co dzień. Ja po prostu całkowicie zmieniłam swoje podejście do pracy. Przejęłam stery, stałam się bardziej spójna, świadoma swej mocy sprawczej. Zaczęłam dostrzegać więcej możliwości. Żmudnie uczyłam się zmieniać perpektywę, aby teraz móc naprawdę mówić tym samym językiem, co współpracownikiem, to jak odkrycie Nowego Lądu. Spotykam się z pozytywną oceną tej przemiany, co stanowić powinno najlepszą rekomendację. Serdecznie polecam pracę z Agnieszką. Pozwoli Wam ona odczuć, że zmiana jest na Waszych warunkach i w najlepszym dla Was tempie.
25 marca 2015 Katarzyna Furtak -
Bardzo dobry coach
SUPER! Otwartość, wewnętrzny spokój, umiejętność aktywnego słuchania i zadawania właściwych pytań w odpowiednich momentach, ukierunkowanie na drugą osobę, niesamowite poczucie zaraźliwego humoru. Po prostu super osoba i świetny coach.
12 czerwca 2012 Irena - Kierownik Programu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj