Warsztat dla kobiet JESTEŚ WAŻNA!

Wrocław
10 września 2015 18:00 - 20:00

Marta Kaim
Wyjątkowy warsztat dla kobiet JESTEŚ WAŻNA! prowadzony przez autorkę bestsellerowej książki "Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty" Martę Kaim

Być może zastanawiasz się czasami jakby to było żyć z lekkością i wierzyć w siebie. Być może chcesz codziennie wstawać pełna energii i uśmiechać się do siebie. Być może czujesz, że czas zająć się sobą i nie myśleć tylko o obowiązkach i pracy.

Jeśli jesteś kobietą, która chce cieszyć się życiem i jest gotowa, aby zacząć podążać za swoimi marzeniami MUSISZ TAM BYĆ! Przyjdź i nabierz wiary oraz pewności siebie wraz z innymi kobietami!

W ramach opłaty otrzymujesz udział w wyjątkowo inspirującym warsztacie. Podczas którego:

Dostaniesz pozytywną energię i motywację do osiągania osobistych celów.
Zrozumiesz, że to TY masz wpływ na to, w jaki sposób wykorzystujesz swój czas.
Uświadomisz sobie, że walka z samą sobą odbiera Ci moc.
Zdasz sobie sprawę z tego jak pozytywnie zmieni się Twoje życie, gdy zaczniesz doceniać siebie oraz wyeliminujesz z niego złe nawyki.
Zyskasz spokój i co najmniej dwie godziny w tygodniu więcej.
Wykonasz ćwiczenia, które pokażą Ci co jest dla Ciebie naprawdę ważne.
Uwierzysz w siebie!

Dodatkowo:
• Możliwość zakupu książki na miejscu z autografem i indywidualną dedykacją według życzenia oraz zdjęcie z autorką :-)
Miejsce:
Hotel EUROPEUM ul. Kazimierza Wielkiego 27 A Wrocław ,
sala konferencyjna nr 1

INWESTYCJA W SIEBIE: 70 zł
Zapisy pod numerem telefonu 531-471-475

Marta Kaim - właścicielka i założycielka Manufaktury Przemian. Certyfikowany Life & Business Coach ICF. Ekspert zarządzania sobą i swoją energią w czasie.

Autorka popularnego programu Jesteś ważna! oraz bestsellerowej książki "JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty", która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdywania czasu na to, co ważne. Certyfikowany Coach ICF - amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych Coachów. Ekspert zarządzania sobą i swoją energią w czasie. Przez kilka lat pracowała na stanowisku Country Managera, z sukcesami zarządzając zespołem oraz marką na terenie całej Polski. Obecnie specjalizuje się w pracy z kobietami, które żyją w pędzie i stresie. Czują, że ich życie prywatne prawie nie istnieje. Brakuje im energii, chęci i czasu na realizację własnych marzeń lub pasji. Pomaga im w taki sposób zorganizować swoje życie, aby znalazło się w nim miejsce na to, co ważne. Wspiera je w realizacji marzeń. Pomaga kobietom nabrać wiary w siebie i odzyskać utraconą energię, radość życia oraz wewnętrzną moc. Pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i metod motywacji rozwojowej. Uczestniczyła w szkoleniach światowej sławy autorytetów z obszarów motywacji, rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell, Bob Proctor.

https://www.facebook.com/events/898933236853743/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom