Jesteś ważna! Wrocław

Wrocław
15 października 2015 18:00 - 20:00

Marta Kaim
Wyjątkowy warsztat dla kobiet JESTEŚ WAŻNA!

Prowadzony przez autorkę bestsellerowej książki "Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty" Martę Kaim

Być może zastanawiasz się czasami jakby to było żyć z lekkością i wierzyć w siebie. Być może chcesz codziennie wstawać pełna energii i uśmiechać się do siebie. Być może czujesz, że czas zająć się sobą i nie myśleć tylko o obowiązkach i pracy.

Jeśli jesteś kobietą, która chce cieszyć się życiem i jest gotowa, aby zacząć podążać za swoimi marzeniami MUSISZ TAM BYĆ! Przyjdź i nabierz wiary oraz pewności siebie wraz z innymi kobietami!

Jeśli natomiast ważniejsze jest dla Ciebie, aby spędzić czas:

- przed telewizorem, - surfując w internecie, - przeglądając posty znajomych na Facebooku lub sprzątając, to ten warsztat nie jest dla Ciebie.

Wiedz jednak, że Jesteś ważna!, a sposób w jaki spędzasz swój czas, wpływa na Ciebie.

W ramach opłaty otrzymujesz udział w wyjątkowo inspirującym warsztacie. Podczas którego:

Dostaniesz pozytywną energię i motywację do osiągania osobistych celów.
Zrozumiesz, że to TY masz wpływ na to, w jaki sposób wykorzystujesz swój czas.
Uświadomisz sobie, że walka z samą sobą odbiera Ci moc, a ciągła zajętość to choroba naszych czasów.
Zdasz sobie sprawę z tego jak pozytywnie zmieni się Twoje życie, gdy zaczniesz doceniać siebie oraz wyeliminujesz z niego złe nawyki.
Zyskasz spokój i co najmniej dwie godziny w tygodniu więcej.
Wykonasz ćwiczenia, które pokażą Ci co jest dla Ciebie naprawdę ważne.
Uwierzysz w siebie!

Dodatkowo:
• Możliwość zakupu książki w promocyjnej cenie na miejscu z autografem i indywidualną dedykacją dla Ciebie :-)
Miejsce:
Hotel EUROPEUM ul. Kazimierza Wielkiego 27 A Wrocław ,
sala konferencyjna nr 1

Więcej informacji pod numerem telefonu 531-471-475


Warsztat poprowadzi:
Marta Kaim - certyfikowany Coach ICF - amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych Coachów. Ekspert zarządzania sobą i swoją energią w czasie.

Autorka popularnego programu Jesteś ważna! oraz bestsellerowej książki "JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty", która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdywania czasu na to, co ważne. Przez kilka lat pracowała na stanowisku Country Managera, z sukcesami zarządzając zespołem oraz marką na terenie całej Polski. Obecnie specjalizuje się w pracy z kobietami, które żyją w pędzie i stresie. Czują, że ich życie prywatne prawie nie istnieje. Brakuje im energii, chęci i czasu na realizację własnych marzeń lub pasji. Pomaga im w taki sposób zorganizować swoje życie, aby znalazło się w nim miejsce na to, co ważne. Wspiera je w realizacji marzeń. Pomaga kobietom nabrać wiary w siebie i odzyskać utraconą energię, radość życia oraz wewnętrzną moc. Pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i metod motywacji rozwojowej. Uczestniczyła w szkoleniach światowej sławy autorytetów z obszarów motywacji, rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell, Bob Proctor.

http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/wroclaw/jestes-wazna-uwierz-w-siebie-odnies-sukces-i-miej-czas-102534/?source=directory

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom