Jak pracować ze swoimi PRZEKONANIAMI?

Bielsko-Biała
26 października 2015 18.30-20.45

Dominika Borowska-Stasica
Bielskie Centrum Coachingu zaprasza na drugie, październikowe spotkanie Klubu Coacha.

„Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności” John Locke

Przekonania to nasze najgłębsze przeświadczenia i opinie o otaczającym świecie, które uważamy za prawdziwe i które stanowią nasz subiektywny punkt widzenia. Mamy je praktycznie na każdy temat, również na swój. To bardzo silne elementy naszego wewnętrznego „ja” bo wpływają na odbiór rzeczywistości i odczuwane emocje. W trakcie warsztatu każdy będzie mógł zidentyfikować swoje własne przekonania, przyjrzeć się im i sprawdzić czy są „zdrowe” i mu służą, czy też nie. Zastanowimy się jak wiele od nich zależy i jak istotne jest ich odpowiednie formułowanie.

Będzie również możliwość przymierzenia innych przekonań, po to aby podjąć decyzję co do ich ewentualnej zmiany. A może niektóre z przekonań są nam po prostu niezbędne?
Zapraszamy na spotkanie ze swoimi przekonaniami…

Co będzie na warsztacie?
1. Przybliżenie tematu przekonań – skąd się biorą, jakie są, w jakim stopniu są one nam potrzebne i do czego?
2. Poznanie narzędzi coachingowych pomocnych w pracy z przekonaniami:
– wyłanianie własnych przekonań i przyglądanie się im pod kątem użyteczności
– metafory, wizualizacje i opowieści
– LUSTRO: ćwiczenie wglądowe poszerzające własną mapę i nadające symbolikę przeżyciom
– wypróbowane sposoby na zmianę przekonań

Dla kogo?
Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czym są przekonania i jak z nimi pracować.

Kto prowadzi?
Aneta Gut:
Coach oraz certyfikowany Trener – absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM w Katowicach.:
„Szkolenia prowadzę od ponad 5 lat, mam za sobą doświadczenie ponad 1000 godzin na sali szkoleniowej i ponad 120 godzin praktyki coachingowej. Pracuję jako trener wewnętrzny w dużej organizacji międzynarodowej z wdrożoną kulturą zarządzania z elementami coachingu. Odpowiadam i dbam o rozwój potencjału partnerów biznesowych na różnych szczeblach zarządzania.

Praca – zarówno jako coach i trener – jest moją pasją. Wierzę w potencjał osoby z którą pracuję oraz w to, że decyzje, które podejmuje Klient są najlepsze jakie na dany moment może podjąć. Cieszy mnie możliwość bycia przy Kliencie kiedy szuka drogi i osiąga swój cel.

Ważny jest dla mnie element samorozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Czytam, uczestniczę w spotkaniach Klubu Coacha oraz poddaję się superwizji. Jestem uczestnikiem kursu Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego „The Art and Science of Coaching” – podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, inspirowanego praktyką terapeutyczną Miltona Ericksona”.

Kiedy i gdzie?
26.10.2015 o 18.30 na Wzgórzu 5, I piętro (Bielskie Centrum Coachingu)

Informacje i zapisy

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj