Coaching duchowości-Bielski Klub Coacha

Bielsko-Biała
2 lipca 2014 18.15-20.45

Dominika Borowska-Stasica

Bielski Klub Coacha

zaprasza na kolejne spotkanie:

2 lipca (środa) 2014r. o godz.18.15

pt.: Duchowość w coachingu-coaching w duchowości

Na którym będzie o:
• duchowości rozumianej niereligijnie, bez dogmatów – jako procesie psychologicznym, “najwyższym piętrze” procesów psychicznych (emocjonalnych, poznawczych);
• duchowości jako obszarze zainteresowania filozofii i psychologii;
• przestrzeniach coachingu – między tym, co znane, a tym, co nieznane;
• możliwych obszarach pracy coachingowej dotykających duchowości – od tematów aż po narzędzia;
• istocie i sensie duchowości w coachingu;
• medytacji jako praktyce duchowej wspierającej kontakt ze sobą;
• indywidualnym rozumieniu duchowości;
• zdrowej i niezdrowej praktyce duchowości;

Proponujemy spotkanie w formie dialogu z ekspertami – ludźmi, którzy w swoim życiu i swojej pracy coachingowej chętnie sięgają do duchowości, rozumianej jako rodzaj rozwoju i pracy nad sobą.

Prowadzący:

Leszek Zawlocki – dyplomowany coach, akredytowany superwizor coachingu, doświadczony trener. Współzałożyciel Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, właściciel Grupy Trenerskiej Active Change. Autor wielu innowacyjnych projektów szkoleniowych – m.in. Szkoły Profesjonalnego Coachingu, grupy edukacyjno-rozwojowej “Męski Krąg”, czy spotkań branżowych Klubu Coacha. Szkolił się w takich koncepcjach psychologicznych jak: Gestalt, Racjonalna Terapia Zachowania, Neurolingwistyczne Programowanie (NLP), Hipnoza Ericksonowska, Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach (SFA). W czasie studiów na Papieskiej Akademii Teologicznej (obecnie Uniwersytet Papieski Jana Pawła II) zajmował się dialogiem międzyreligijnym i analizą źródeł praktycznej duchowości. Od kilku lat zaangażowany jest na rzecz rozwoju i integracji środowiska coachów. Brał udział w pracach Komisji ds. Standardów i Etyki oraz w pracach Komisji ds. Akredytacji przy Izbie Coachingu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej, Izby Coachingu oraz International Coach Federation.

Patryk Lange – coach, manager, inżynier. Absolwent Akademii Górniczo–Hutniczej na kierunku Automatyka i Robotyka, Szkoły Profesjonalnego Coachingu oraz Akademii Mistrzów Treningu G.T. Mentor. Współwłaściciel i szef sprzedaży w xtech.pl – firmie, która jako jedna z pierwszych w Polsce zdecydowała się na podążanie w kierunku zarządzania w duchu Pełnej Partycypacji – stylu u podstaw którego leży głęboka wiara w potencjał i wyjątkowość człowieka. Kilkuletnia historia wdrażania patrycypacji w xtech.pl opisana została w książce autorstwa Aleksandry Bławat i Oli Drobny „Dialog organizacyjny – historia poszukiwań harmonijnego stylu zarządzania w firmie xtech.pl”. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy, a także warsztaty rozwojowe w obszarze lifecoachingu oraz coachingu w projektach inżynierskich. Wspiera młode firmy. W pracy z ludźmi stara się łączyć wiedzę i doświadczenie z obszaru psychologii, fizyki współczesnej, cybernetyki i nauk przyrodniczych, z których czerpie inspiracje do poszukiwania uniwersalnych zasad kierujących światem na poziomie tego, co materialne i duchowe. Najwyżej ceni sobie jednak własną intuicję. Pasjonat podróżowania po Azji i Europie, wypraw motocyklowych i samochodami terenowymi. W wolnych chwilach spędza czas na desce snowboardowej, komponuje i gra na gitarze. Od 6 lat praktykuje medytację we wspólnocie buddyjskiej Triratna.

Spotkanie odbędzie się na ul. Wzgórze 5, I piętro w Bielsku-Białej (niedaleko Placu Chrobrego i Zamku Sułkowskich) Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

OPŁATA AMORTYZACYJNA: 30 zł przelewem na konto: 22 1240 1170 1111 0010 1491 7591 Tytuł: KC lub 35 zł na miejscu

Zapisy: Dominika Borowska-Stasica
Tel: 509345153
e-mail: dominika.borowska@gmail.com


Zapisz się!

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom