Wyprawa do źródła

Rybotycze
Od 30 stycznia 2021 do 31 stycznia 2021 Sb.: 10:00-17:00 / ndz.: 900 - 12:00

Szczepan Zmarzliński
Wyprawa do źródła, wewnętrznej mocy
… Ubieramy kalosze. Szlak wiedzie wzdłuż leśnego strumienia. Po drodze napotykamy liczne zmiany, natura kładzie.. kłody pod nogi. Wraz z postępem zbliżamy się do tajemniczego źródła. Źródła, z którego płynie nieskażony strumień.

Uczestnicy wyprawy mają możliwość zmierzenia się zarówno z fizycznymi trudami wędrówki, jak i wewnętrznymi poczynaniami, które są dodatkowo stymulowane poprzez instrukcje prowadzącego.

Podróż, mimo iż zewnętrznie może doprowadzić do zabrudzenia, przemoknięcia i przepocenia ubrań, wewnętrznie oczyszcza. Oczyszczanie wiąże się ze zmianami, które pozwalają w bardziej świadomy sposób zrozumieć źródło życia wypływające zarówno z leśnej otuliny, jak i Twojego ciała. Las pełni rodzaj fizycznej manifestacji, która równolegle odbywa się w Tobie.

Wędrówka to lekcja bezceremonialnego Tao, ekopsychologii, jogi w esencjonalnej postaci (bez orientalnej otoczki i gimnastyki). Podczas wycieczki uczestnicy będą mieli możliwość wymienić się ze sobą refleksjami i wiedzą np. na tematy związane z leśnym pożywieniem i naturalnym stylem życia.

Kameralny charakter warsztatów sprawia, że każdy może stosunkowo łatwo zaaklimatyzować się i czuć swobodnie.

Uwaga! Nie śpieszymy się. Nie bierzemy udziału w wyścigu, tylko w podróży. Wszelkie próby rywalizacji zostaną ostudzone. Warsztat ma charakter poznawczy, pomagający odbudować naturalną chęć współdziałania opartego na zrozumieniu i poczuciu jedności.

Po wędrówce następuje powrót do miejsca zbiórki. Czas na odpoczynek. Istnieje możliwość konsultacji z zakresu Astrologii Wedyjskiej, dopełnienia informacji z zakresu uzdrawiania poprzez rozwój świadomości. Następnego dnia rano możliwość wspólnego zanurzenia się w leśnym strumieniu wg instrukcji.

https://samopoznanie.pl/zrodlo/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj