PROCES klienta i coacha w coachingu

Bielsko-Biała
8 października 2014 18.15-21.00

Dominika Borowska-Stasica
Osoby, które pracują z innymi ludźmi są narzędziami swojej pracy. Od poziomu ich samoświadomości oraz kontaktu, jaki mają ze sobą, zależy jakość współpracy z klientem.

Świadomość to najdelikatniejsza i być może najważniejsza funkcja naszego umysłu. Dzięki niej jesteśmy w stanie odbierać wrażenia i spostrzegać je oraz jednocześnie wiedzieć, że odczuwamy i postrzegamy. Pogłębianie, poszerzanie i rozwijanie swojej świadomości pomaga w nawiązaniu większego, głębszego kontaktu ze sobą i z innymi. Dzięki temu działamy sprawniej i efektywniej, nie tylko na sesji coachingowej, ale i w codziennym życiu. Nasze reakcje stają się bardziej adekwatne i dają możliwość zaspokojenia potrzeb własnych i cudzych. Dzięki temu doświadczamy wymiernych korzyści w wielu obszarach zawodowych i prywatnych.

Celem spotkania będzie więc intensywne, świadome doświadczenie siebie w „tu i teraz” .

Warunkiem uczestnictwa jest gotowość do otwarcia się na nowe przeżycia intra- i interpersonalne .

Aby doświadczyć swojej świadomości, podążymy na spotkaniu za rzeczywistym procesem, który się wydarzy. Stworzymy bezpieczną przestrzeń dla biegu naszych myśli, emocji i doznań fizycznych, aby przyjrzeć się im z nieoceniającą i akceptującą uwagą. By następnie, wybrać to, co jest korzystne.

Co daje takie doświadczenie?
- zwiększa naszą czujność i receptywność na różne odcienie i niuanse własnych odczuć i myśli. Zwiększona uważność poszerza perspektywę i tym samym zwiększa pole możliwości pracy.
- pomaga nawiązać ze sobą bardziej autentyczny, świadomy i pełny kontakt. Spotkanie w świecie klienta i oddzielenie go od własnego, znacznie zwiększa szanse trafnych interwencji coachingowych.
- pozwala zrozumieć to, „co się dzieje w środku” i oddzielić doznania wewnętrzne od tych, które pochodzą z zewnątrz. Podział taki porządkuje i zakreśla granice odpowiedzialności i wzmacnia motywację.
- poszerza perspektywę patrzenia na przeżycia własne i drugiej osoby z którą jesteśmy w kontakcie.
- zwiększa elastyczność naszych reakcji i umożliwia doświadczenie siebie w pełniejszym kontekście.
- umożliwia empatyczny rezonans z drugą osobą.

Poczucie własnej integralności, świadomość siebie na poziomie cielesnym, emocjonalnym, duchowym i interpersonalnym pozwala na głębszy kontakt z innymi ludźmi i bardziej adekwatne zachowania, a pisząc językiem coachingowym - odpowiednie interwencje wobec klienta.

KTO może uczestniczyć?
Coache i nie-coache, zainteresowani coachingiem, rozwojem, relacjami i wszyscy, którzy pracują z drugim człowiekiem.

Zapraszamy na spotkanie,które poprowadzą:

Łukasz Krawętkowski – Certyfikowany psychoterapeuta, psycholog, trener treningów grupowych. Dyrektor wrocławskiego ośrodka PROCES PSYCHOTERAPIA DORADZTWO SZKOLENIA, w którym prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, terapię par i psychoterapię rodzin; udziela konsultacji wychowawczych oraz pomocy psychologicznej osobom po wypadkach. Prowadzi treningi, szkolenia i warsztaty.

Dominika Borowska-Stasica- Certyfikowany coach, psycholog, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych (rekomendacja I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Od 10 lat pracuje z ludźmi prowadząc treningi, coachingowe grupy rozwojowe oraz indywidualne konsultacje i sesje coachingowe. Dyrektor bielskiego Centrum Inicjowania Zmian, liderka Klubu Coacha w Bielsku-Białej. Pracuje metodą coachingową, arte- i choreoterapii, szkoli się w terapii systemowej rodzin.

Spotykamy się w Bielskie Centrum Coachingu na ul. Wzgórze 5, I piętro w Bielsku-Białej (niedaleko Placu Chrobrego i Zamku Sułkowskich)

OPŁATA AMORTYZACYJNA: 30 zł przelewem na konto: 22 1240 1170 1111 0010 1491 7591 Tytuł: KC lub 35 zł na miejscu

Zapisy: Dominika Borowska-Stasica: dominika.borowska@gmail.com
Tel: 509345153
e-mail: dominika.borowska@gmail.com

Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

Więcej informacji TUTAJ

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom