Coachingowe poszukiwanie tożsamości

Bielsko-Biała
27 listopada 2014 18.15-20.45

Dominika Borowska-Stasica
„Niejednokrotnie, podczas rozmów w różnych społecznościach, ocierały się o mnie pytania o to, kim jesteśmy, co nami kieruje, skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy, jak znaleźć własną tożsamość?

Wykorzystałam narzędzia coachingowe i rytuały słowiańskie sprzed tysięcy lat do konfrontacji samego ze sobą, samej ze sobą.
Życie w zgodzie z naturą, pielęgnowanie imion przodków daje pewien porządek, schemat, według którego toczy się koło życia.
Przejdziemy po Kole Pór Roku, by otworzyć skrzynię naszych własnych korzeni.”

Prowadząca: Sylvia Dąbrowska – Paulewicz. Coach (Szkoła Profesjonalnego Coachingu rekomendowana przez Izbę Coachingu), Trener Mentalny, Coach sportowy (AZS Częstochowa, RKS Raków), Pedagog (Uniwersytet Jagielloński), Opiekun Mądrych Relacji na linii Rodzice-Uczniowe-Nauczyciele (Akademia Soward). Uczestniczka wielu szkoleń, kursów, warsztatów dotyczących komunikacji, asertywności, relacji międzyludzkich, osobowości, pracy indywidualnej i grupowej, itp. Pasjonują ją mądre relacje, inwestowanie w siebie (w harmonii ciała i duszy). Jest mamą trzech Urwisów. Zwiększa statystyki czytelnicze Polaków, daje się porwać rytmom muzyki, wiatrom podróży, wciągającym historiom, wyobraźni swojej i innych, barwie emocji. Żyje tu i teraz. Autorka projektu Emocoach.

DLA KOGO? Zapraszamy coachów i nie-coachów, osoby zainteresowane coachingiem i rozwojem osobistym albo po prostu ciekawe co my na tych klubach od prawie 3 lat wyprawiamy :-)

Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

Prowadzący

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom