Katarzyna Bogusz-Przybylska

Popularność: 587
Bardzo dobry coach (4)
Wierzę, że poczucie szczęścia i spełnienia osiągamy w życiu wyłącznie wtedy, gdy możemy BYĆ SOBĄ każego dnia. BYĆ SOBĄ to decydować zgodnie z wewnętrznymi wartościami. BYĆ SOBĄ to mieć świadomość swoich talentów i słabości. BYĆ SOBĄ to wykorzystywać wszystko to, co w nas najlepsze. BYĆ SOBĄ to żyć w zgodzie z własnymi potrzebami. BYĆ SOBĄ to bez skrępowania wyrażać własne poglądy. BYĆ SOBĄ to żyć bez poświęceń. BYĆ SOBĄ to czuć się dobrze we własnej skórze. BYĆ SOBĄ to być wolną. BYĆ SOBĄ to kochać siebie. Każdego dnia. Kobietom, które do mnie przychodzą, pomagam odnaleźć własną drogę do BYCIA SOBĄ. Jestem Artecoachem. Chcesz ze mną porozmawiać?
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z ręką na sercu mogę polecić Panią Kasię .Już po pierwszym spotkaniu dostałam odpowiedz na kilka nurtujących mnie od dawna kwestii. Rozmowa, ćwiczenia i testy były bardzo inspirujące i unaoczniły mi rzeczy z których nie zdawałam sobie sprawy. Pani Kasi jest nie tylko dobrym coachem, ale także psychologiem. Dodała mi wiary w siebie, zmotywowała i dała konkretne wskazówki, aby zacząć wcielać zmiany w życie i przełamać stare schematy .Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, rzetelna i uczciwa co dodatkowo sobie cenię. Mogę śmiało powiedzieć; stylista poleca:)
6 grudnia 2013 Agnieszka - stylistka
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna "rozpykała" w kilkanaście minut (oko w oko - na coachowisku) wybrany przeze mnie cel tak, że stał się ważny, realny, ekologiczny i określony w czasie a co najważniejsze zyskałam wewnętrzną motywację. Pani Kasia USKRZYDLIŁA mnie na tyle, że pomimo odległości kilkuset kilometrów zdecyduję się pracować nad rozwojem osobistym właśnie z nią (a miałam do wyboru co najmniej kilkunastu coachów). Jej postawa, cechy osobowości oraz kompetencje przekonały mnie, a dodatkowe informacje jakie zyskałam w trakcie spotkania (o sobie) i po spotkaniu (z jej materiałów) okazują się bezcenne.
16 kwietnia 2013 Izabela - muzyk
Bardzo dobry coach
Praca z Kasią była ciekawym czasem dialogu z samą sobą - eksperymentowania, sprawdzania, jak pomysły, które na ozór wydają mi się znakomite zadziałają w rzeczywistości. Dzięki jej wsparciu, towarzyszeniu mi w pracy nad sobą, wnikliwym pytaniom i uważności, jaką dostawałam na każdej sesji, uporządkowałam swój plan dnia i udało mi się wyjść poza schemat myślenia, że na nic nie mam czasu, bo wciąż mam zbyt wiele do zrobienia.
11 września 2012 Ola - dziennikarka
Bardzo dobry coach
Katarzyna Bogusz-Przybylska jest uważną i wrażliwą słuchaczką, osobą otwartą i budzącą zaufanie. Dzięki niej znalazłam wreszcie czas i energię do tego, by zatrzymać się w biegu i zastanowić nad swoim dalszym rozwojem osobistym i zawodowym. Zadawane przez nią pytania okazały się bardzo inspirujące – motywowały mnie do koncentrowania się na swoich potrzebach i najważniejszych dla mnie wartościach, pomagały w ustalaniu celów oraz planowaniu konkretnych działań, które pozwolą te cele osiągnąć, zachęcały do wprowadzania zmian w różnych obszarach mojego funkcjonowania.
7 września 2012 Anna - menedżer w sektorze pozarządowym
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czy jesteś gotowa na COACHING?
9 stycznia 2015
Bardzo dużo pisze się i mówi o coachingu. Szczególną uwagę coachowie poświęcają tłumaczeniu, czym jest coaching, jak działa coaching i jak wygląda sesja oraz proces coachingowy. Ale czy to wszystko?
Sztuka daje moc! Czyli czym jest ARTECOACHING?
31 sierpnia 2014
W Polsce o artecoachingu mówi się niewiele. Trudno znaleźć informacje bądź szkoły kształcące artecoachów. Może dlatego, najłatwiej natknąć się na art-coachów?
Kontrowersje wokół artcoachingu, artecoachingu czy coachingu dla artystów
31 sierpnia 2014
Dziś, chciałabym się pochylić nad zjawiskiem, które dotyczy połączenia coachingu i… no właśnie, czego?
Coaching a różnice kulturowe
11 września 2012
Coaching jest coraz szerzej wykorzystywany w Polsce i na świecie...
Coaching to nie terapia, ale wybór coach’a jest równie istotny, jak wybór terapeuty
5 września 2012
Zainspirował mnie artykuł Wojciecha Tymińskiego na biznes.onet.pl zatytułowany “Nowocześni spowiednicy”. Artykuł mówi o coachingu. A właściwie o opiniach, jakie krążą na polskim rynku na temat coachów i coachingu jako metody samej w sobie. Artykuł wnosi niewiele w porównaniu z setkami komentarzy, jakie się pod nim pojawiły (szczerze zachęcam do ich przejrzenia).
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom