Początki E Progresji

2016-06-11 08:28:48

Josef Lukoschek

W obecnym czasie wzrosły możliwości rozwojowe, dzięki wprowadzeniu globalnych technologii.W takim obszarze jest realnym nie tylko ,,miejscowe,,rozwijanie własnych pomysłów, inicjatywy, przedsiębiorczości.Ale także i na bardzo szeroką skalę, bowiem dzięki tym wszystkim systemom szybkiego przekazu informacji, łączności i komunikowania , możemy zaprezentować swoje produkty, sprzedawać i kupować, podnosić standard życia , realizować w systemie marketingu sieciowego,pozycjonować stronę ,rozszerzać rozwój osobisty.Gama sposobów by tą drogą uzyskać wyższe przełożenie poznawcze i efektywne w zyskach , jest bardzo szeroka...

Zatem należy się nad tym wszystkim zastanowić, co daje nam to że posiadamy łącze internetowe, czy możemy rozszerzyć zasięg materializowania, wykorzystać takie udogodnienie dla budowania konkretnego biznesu, także spełniać swe marzenia.Bo przecież jeśli mamy na myśli nasz rozwój , to próbujemy wszelkiej okazji.I nie powinniśmy się zamykać na to co nowe, drogą dywersyfikacji możemy z czegoś co znikome, otworzyć naprawdę wielki przedział w karcie naszego życia.Chodzi o bardzo duży Cel i związane z tym zwyciężanie , czyli odniesienie Sukcesu..

Od czego więc zaczynamy??

Zaczynamy od tego że do podstaw rozpoczęcia takiego realizowania jest potrzebne sprawne narzędzie pracy i naturalnie łącze internetowe, popularna komórka..

Zabezpieczeniem systemu naszego operowania sprawny antywirus, co wiąże się z ciągłym korzystaniem z sieci wirtualnej, przeglądem stron, konfiguracja folderów i ułożenie sobie stanowiska pracy w laptopie, komputerze, tablecie , innych urządzeniach do odbioru aplikacji..

Dobrze jest podbudować system :office, fotoshop, drukarką, scanerem, pdf...

Jakie kryteria zastosować by wybrać w przestrzeni wirtualnej, ,,coś dla siebie,,??

Ogólnie to co nas interesuje, więc tu obowiązuje selekcja informacji, zbieramy tylko to co dotyczy danego przedziału rozszerzania działania.Jest wiele branży i firm i dlatego najpierw musimy się zaznajomić co one proponują i jakie mają oferty.Zalecam coś co nie kosztuje ogromnego wkładu finansowego, działanie bez umów na czas, wybranie opcji czy lepiej się czuję jako sprzedawca, rekrutujący czy raczej wolę pozycję budowania swojej niezależności samemu, bo np. rozpoczynam zajęciem dodatkowym , po etacie.W trakcie rozwoju dopiero wybieram jaką drogą chcę iść dalej ..

Potrzebny czas, szacuje się w wielu publikacjach , że jest to okres 3-5 lat...wejścia w wyższe pozycje zarabiania, admina, np.dyrektora regionalnego, wyższej rangi menagera..

Jest istotnym skupienie się nad konkretną formą rozwoju i dlatego tu potrzebne doświadczenia, dużą pomocą wiedza w tym zakresie i także aktywność na forach tematycznych, oficjalnych grupach danej firmy na mediach społecznościowych.Jeśli to możliwe to branie udziału w spotkaniach, eventach, webinarach, szkoleniach...

Dorosłe i dojrzałe podejście , odpowiedzialność , pozwoli w sposób bardziej sprecyzowany definiować nasze założenia i tu jeśli popracujemy nad sobą , wprzęgniemy coaching, wykorzystamy umiejętności i często ukryty talent, no bo tak jest.....to osiągniemy bardzo dużo i to będzie naszą Wygraną, wzniesiemy się o pewne szczeble na wyżej...Pozdrawiam
Popularność: 5    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom