Kontrolowanie systemu i organizacja działania

2016-06-20 08:08:25

Josef Lukoschek
Każdy realizując swoje zamierzenia bierze pod uwagę kierunek rozwoju, wyznacza priorytety, także określa czas potrzebny do zmaterializowania , by dokonać czegoś w rzeczywistości..

W zasadzie nie ma ciasno określonych jasnych zasad postępowania , co do trybu prowadzenia drogi ku Sukcesowi.Wynika to ze złożoności, że każdy człowiek ma inną charakterystykę własnego ,,dochodzenia,, i co za tym idzie , musi sam sobie zdefiniować jak w jego przypadku będzie to kształtowane.

W prowadzeniu systemu, który podwyższa progresywnie przedział potencjału ważnym jest kontrolowanie , trzymanie ,,na wodzy,,także organizowanie sobie korzystnej przestrzeni pracy..

W praktyce podporządkowaniem jest dobór i wdrożenie pozytywnych nawyków, dostrzeganie gdzie mi ,,ucieka,,czas, także w którym obszarze warto mi ,,przysiąść fałdów,,bowiem w perspektywie czasu długiego, to zaprocentuje wynikami, to będzie stanowiło napęd osiągania.Więc eleminujemy jałowe czynności, skupiamy się nad tym co kluczowe , robimy sobie terminarz zadań..

Pilnujemy tego bo ,,kijem tego co nie pilnuje swego,, i to święta prawda, mimo że z epoki gdzie o internecie nikomu się nie śniło..jak widać przetrwało, jest wciąż aktualne..

Organizacja dotyczy sfery porządkowej, w tym np.prowadzenie folderów, korespodencji, rozmów telefonicznych i spotkań.Musimy się przyzwyczaić że w okresie płynącego czasu nazbiera się ,,śmieci,,te trzeba recyklingować. To jest naturalne w każdej cywilizacji jak wzrasta, że uboczne sfery są efektem produkcyjnym i tu kłania się ekologia, dbałość o nie przesadne niszczenie natury, w końcu żyjemy tym co i mamy do dyspozycji.Więc należy myśleć i o wodzie, o powietrzu, o nie skażonym chemicznie pożywieniu także..

Nadrzędnym w sprawnym funkcjonowaniu systemu jest jego operatywność, dobre zarządzanie, gospodarka surowcami, tak wyjechałem z wysokiego podwórka ale w pomniejszeniu to dotyczy każdego..nie należy się sugerować że małe uchybienia to nic nie szkodzą , ponieważ na sumę 7 miliardów ludzi..są to już przełożenia konkretne, zarówno liczby, fakty jak i tony..

Zatem to wszystko nie może tylko oznaczać pędzenia za bogactwem, ,,wyścigu szczurów,,ponieważ w sensie rozwoju nabierze rozmiar rabunkowy.Co zatem z tą kontrolą??

Jest to sprawa świadomości, także i społecznej, wytwarzanie walorami pieniądza musi powoli ustąpić kontrolowanemu porządkowi dysponowania tym co jest , naturalnie też do wysokości potrzeb..

To jest to przyszłe i pod tym względem już następuje przemianowanie w systemach postrzegania marketingu, już jest tylko ,,dosycanie,,rynek zapchany, pracy mało.W interesie każdego który trzeźwo zauważa własne osiąganie i wypozycjonowanie leży by rozumiał, gdzie należy przystopować, może nawet i zrezygnować z tego co niby inni,,wszystko mają,,Mają, tylko czy to jest naprawdę rozwój??

Z mej pozycji patrząc ważniejszy jest rozwój intelektualny,doskonalenie , skuteczność która nie bazuje na harowaniu, tylko na pomysłach które pozwałają żyć lżej, także w czasie osiągać efektywniejsze zyski..Tu wkracza selekcja , co w życiu tak naprawdę jest potrzebne..

Pozdrawiam
Popularność: 8    Powrót

Komentarze

System własny musi być spójny. To podstawowa właściwość, która wspomaga sukces. Zresztą wszystko, co idzie w dobrym kierunku to czujemy. Kolejny cenny wkład w dziedzinę rozwoju Panie Josefie. Pozdrawiam!
2016-06-22 15:36 Zbigniew Godziński
Dziękuję ślicznie Panie Zbigniewie za pokrzepiający komentarz, także dla Pana Wiele Dobrego i pozdrawiam serdecznie!
2016-06-22 19:08 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom