Postrzeganie rozwoju

2016-06-25 09:05:33

Josef Lukoschek
Rozwój jest pojęciem szerokim, dotyczy wielu zakresów.W odniesieniu do człowieka wiąże się bezpośrednio w pierwszym z fizycznością bytu, co za tym idzie zaspokajaniem potrzeb stopnia podstawowego.Dopiero gdy te zmaterializowane , można samookreślać wchodzenie w progi wyższe, potocznie wiążące się z wymiarami potęgowania, pomnażania, wchodzenia w luksus, jest z tym także związane uduchawianie, dzielenie się, inne spojrzenie na sprawy istnienia.Można rzec że każdy rozwój wnosi nowe w poznawaniu tej wielkiej tajemnicy życia . Człowiek doskonali swe umiejętności i talent, przez to możliwym jest że realizowanie marzeń, pragnień, dokonywanie wizji.

W takim ujęciu rzeczą kluczową jest podchodzenie do tematu osiągania, bowiem tu potrzebna należyta wiedza, inwestowanie w siebie, praktykowanie słusznych zasad i wartości, kształtowanie pozytywnych nawyków.To wszystko daje tą sumę potencjałową , że możliwym jest zwyciężanie w jakimś przedziale, otrzymanie nagrody za trud i wysilek.Można przyjąć że dzialanie połączone z zasadnym trybem postawy wypracowuje ten dogmat sukcesowy, uzyskuje się ponadprzeciętność, wyrabia markę.We współczesnym wypoziomowuje , stajesz się kimś.Nie tylko towarzyszy lepsze przełożenie bogacenia, wchodzą także atrybuty popularności,atrakcyjności, bywa że przy konsekwencji i wytrwałości także i sławy..

Z początku pewne zakresy poznawcze są zwyczajnie obce i niewiadome.Nie wiesz jak masz iść, zatem konieczne wytyczenie planu, sformułowanie Celu, dodam że tu realność określania w czasie daje ten przedział powodzenia.Coś co od początku przekracza możliwości, nie spełni się, potrzebą więc skorygowanie, nie tkwienie mrzonkami.

Miał to być temat o początku tego cudownego rozmnażania i dlatego niezmiernie na czasie jest zrozumienie w kwestiach operowania finansami.Bowiem to one w stopniu szczególnym pozwalają na dobry start, myślenia o wchodzeniu w niezależność.Czas XXI-go wieku wskazuje że mimo tradycyjnych metod , wielką skutecznością jest wprowadzanie strategii kupowania, należy to zauważać od strony zmian jakie rysuje marketing sam w sobie i także słowo sprzedaż , zaspokajanie społeczne w dobra konsumpcyjne..

Rozwój to świadomość wyższego rzędu, ustawienie spraw bieżących funkcjonowania systemu i tych zabezpieczających na potem, czyli inwestowanie w przedziały dalsze.Tak to się odbywa, tą drogą można myśleć o alternatywnych źródłach dochodu pasywnego, o wchodzeniu w bycie szefem , podporządkowanie by podnosić samodowartościowanie, satysfakcję, zadowolenie..

To rysuje jakąś szczęśliwość, że to jest własne, samemu się stworzyło.Na to jest przedział czasu, szybkie nie określa stanu doskonałego, bowiem odbywa się kosztem innego.Dlatego jeśli patrzymy na problematykę dochodzenia to tu wyszczególniam uporządkowanie wchodzenia w poszczególne progi, ,,przyłożenie się,,.Kierujemy się opcją selekcji informacji, budowania relacji, z tego wybieramy miąż tworzenia.Skupiamy się na tym co dla nas ważne, bo to prowadzi wiązkę naszej energii do Celu.Musimy postrzegać wciąż czujnie, co wspomaga gromadzenie zysków...

To jest przekładanka pokus i tego co napędza,to jest rodzaj walki z samym sobą.Inne spojrzenie, nie patrzysz na negatywne, odkrywasz że tym co to wszystko przeistacza jest moc myślenia na pozytywnie.To wielka siła, pozwala przetrwać, nie lękać się, możesz doradzić , wesprzeć...

Tak to się dzieje jak coś robisz koło tego, rozwój jest priorytetem, korzystasz z doradztwa,mentorstwa. Te słowa nie są napisane w sobie z niczego.....Pozdrawiam
Popularność: 14    Powrót

Komentarze

Podnosić rozwój warto, ale też nie można tutaj "przegiąć" i skupiać się na tym w oderwaniu od kosztów rozwoju oraz relacji, bo można zapłacić bardzo wysoką cenę. Dlatego kluczowy jest "rozwój optymalny". Pozdrawiam
2016-06-26 07:59 Zbigniew Godziński
Dobrze Pan przyuważył, rozwój optymalny to takie wypośrodkowanie interesów, tzn.względy kariery nie powinny nadwęreżać sfery spójności i więzi rodzinnej.Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
2016-06-26 09:06 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom