Nowy start po kryzysie

2016-07-06 01:55:11

Zbigniew Godziński
Po trudnych sytuacjach i kryzysach nadchodzi moment dekonstrukcji a potem układania wszystkiego na nowo. Zmiany następują na poziomie wartości, potrzeb, celów i priorytetów. Często po raz pierwszy klaruje się misja życiowa i standardy, jakimi chcemy się kierować na co dzień

Ich utrzymanie jest nie lada wyzwaniem, wiele osób nie będzie chciało zaakceptować naszej wizji, wartości oraz priorytetów. My zaś mimo to, chcąc je utrzymać będziemy często musieli narażać się na samotność. Najważniejsze to, aby obrać azymut wolności i konsekwentnie nim podążać. Cierpliwość i determinacja muszą bowiem przynieść oczekiwane owoce i dać Nam spokój i wytchnienie.

Poczucie, że wszystko, co przyciągamy działa na Naszą korzyść daje Nam ogromną moc i potęgę, którą trudno opisać. Twórcza wizja zamienia się w kwitnącą rzeczywistość. To jest siła spójności i systemu, który stworzyliśmy sami po kryzysie. Czegoś, co zostało zrodzone z Naszych pragnień i ma czystą i krystaliczną moc. Czegoś co odblokowuje niepewność i daje pewność. Co sprawia, że działamy szybko i zdecydowanie. To właśnie pozwala osiągnąć sukces i daje dobre plony. Warto czasem dlatego zaryzykować, aby pokonać zło i zyskać więcej i lepiej i w pełni- gorąco. Tego pozostaje życzyć wszystkim Państwu- odwagi.
Popularność: 39    Powrót

Komentarze

Odczuwanie potrzeby wyoswobodzenia daje to przeświadczenie dokąd tak naprawdę chcemy iść.Dobrze napisane i stosownie do zwrotu sytuacji.Powodzenia i pozdrawiam!
2016-07-06 08:56 ~Josef Lukoschek
Dziękuję bardzo!
2016-07-06 22:56 Zbigniew Godziński
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom