Wola działania

2016-07-30 11:16:41

Josef Lukoschek
Co dają nam przestrzenie czasu wolnego?, to że poddajemy się sile refleksji, przemyśleniom i jakby ten świat ustanowiony możemy rozpatrywać w innnych odcieniach.Tutaj chciałbym zaczerpnąć z tego co obserwuję, są to bowiem zwyczajne zachowania ludzkie.To one właśnie stanowią że poza wymiarem samej aktywacji wnoszą jak myślimy, postrzegamy i co sądzimy o wszystkim..

Jeśli człowiek jest niedoinformowany i bierze niektóre wartości powierzchownie i gładko, to wydaje mu się że jest bardzo w porządku , barierami bowiem są rzeczy aby oględnie być szczęśliwym i bogatym.Nie wnika się w podłoża swego postępowania, nie dostrzega że właśnie tu u samych podstaw leży to co można osiągać , w domenie przyszłości na więcej i na korzystniej..

Są pewne stereotypy postępowania i one stawiają zależności,inwestowanie w poznawalność kim jestem , co leży w mojej głębi że mogę wypracować swój własny i bardzo niezależny potencjał należy do kluczowego.Zatem pewnym zagadnieniom trzeba przyjrzeć się od podszewki, jest to specyficzna nauka, potęgowana nadanym kierunkiem działania przynosi efekty,możemy śmiało przyjąć że pozytywne osiąganie to takie pięcie się na szczebelkach drabiny na wciąż i na wyżej..

Co jest hamulcowym i niekorzystnym w toku upływającego czasu ??

Rzeczy podstawowe,brak chęci i zapału, nijaki stopień tożsamości motywacyjnej, dostrzeganie zaspokajania potrzeb jako czegoś co musowe.Jest to tragiczny obraz pojmowania o życiu, bowiem tym co zawsze pcha jest wola działania, nie zawsze to musi być obraz pieniędzy.Tworzenie to wymiary wyzwalania się nas z naszej własnej skorupki, ażeby czuć realizowanie się musisz wprzęgnąć system wypowiedzenia tego co potrafisz i tu zwyciężasz, jeśli to robisz prawie doskonale..Ta nagroda za trud jest uwieńczana radością, że dokonałeś..

Jeśli nic nie próbujesz, zaprzeczasz swym możliwościom, wzdrygasz do wyzwań, to zwyczajnie tkwisz w ślepym zaułku.Jest to bardzo skrajny obraz manifestacji umysłu , nic nie robić i chcieć być bogatym ,jest absurdem przeciwstawnym..Nie spełni się.

Jak możesz odnosić sukces??

To skupianie się na węzłowości zasad , co przyczynia się do wytwarzania tego na.zwyż.A więc przestrzeganie dobrych nawyków, poznanie praw przynoszących zyski..Samo postrzeganie jakoby w tej materii już ,,dosyć zrobiłem,,i to mnie usprawiedliwia przed wysiłkiem na więcej jest zwodnicze...Człowiek wciąż się doskonali, w tym leży źródło że nawet u schyłku wieku ma się swoje plany, CELE, pragnie uzyskiwać...

Realność jest czymś do czego należy przywiązywać dużą wagę, zaniedbane otoczenie samo nie przeistoczy się w krainę z pięknej bajki , ponieważ potrzebne tu nasze wsparcie, zakasanie rękawów, przyłożenie się.Motywatorem jest dostrzeganie plusów ze zmian na lepiej, wrażenia estetyczne, to rodzi wymiary duchowe...Jeśli potrafisz formować świat wokół siebie na TAK i pozytywnie to jest i on Tobie bardziej przyjazny...rodzi się owoc postrzegania o Tobie, budujesz swą atrakcyjność i to jest przecież dopingujące, uskrzydla..

To są takie wymyślanki, jeden wie do czego dążyć, więc idzie przebojem, dla niego rytm że osiąga jest sprzężony z tą wolą że tak po prostu chce, to przynosi zadowolenie i satysfakcję.

A inny umiera duchem , nie wierzy w nic, narzeka, jak to mówią ,. koszula mu wciąż nie pasuje..takie są postawy..

Marnotrastwo jedynego swego czasu jest bardzo niekorzystne, powinieneś dostrzegać jaki będzie Twój dzień.

Pozdrawiam
Popularność: 17    Powrót

Komentarze

Wola działania to bardzo ważny element: "Chcieć to móc" a chcieć trzeba bardzo, aby przy tak dużej liczbie możliwości i wyzwań, oraz obowiązków się zdecydować na coś konkretnego i zacząć to robić. Pozdrawiam serdecznie! Znakomicie, że znowu Pan pisze!
2016-07-31 07:30 Zbigniew Godziński
To prawda, obecne możliwości rozwojowe są bardzo poszerzone ale przeciwstawnie do nich trzeba skoncentrować się nad właściwym wyborem, co tak naprawdę chcemy dokonać.Poznawanie siebie pozwala wyodrębniać tą trajektorię , która prowadzi do celu i sukcesu...Panie Zbigniewie dziękuję ślicznie i pozdrawiam serdecznie!
2016-08-01 05:59 ~Josef Lukoschek
Serdecznie polecam nowego ebooka autorstwa Dra Sergiusza Trzeciaka mówiącego o budowaniu marki osobistej.
https://www.amazon.co.uk/dp/B01IPFPNEE
2016-08-11 12:18 ~Edagr
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom