Sposób podejścia

2016-08-12 10:02:35

Josef Lukoschek
Spotykamy się z różnymi zachowaniami, dotyczą one indywidualności każdej jednostki, jednakże w ciągu życiowym , w przechodzeniu przez ,,nasz czas,,ważnym zrozumienie co pcha do przodu i wytwarza to że osiągasz korzystny potencjał.

Do takich zagadnień należy sprawa nastawienia i także sposobu podejścia.Dotyczy zarówno trybu zawodowego, przedsiębiorczego, jak i osobistego.Spotykam się z tym często , nie dotyczy to tylko kontaktu ze światem zewnętrznym , to dotyczy praktycznie każdego człowieka , bo o tym jak jest, daje on odczuć w swoich wypowiedziach , wpisach, czytamy przecież opinie innych, bądź słuchamy co mają do powiedzenia..

Dosyć często to prawdziwe uwidocznienie ,,stanu rzeczy,,to się ma jak coś nie idzie, np.nie wypala biznes, zamierzenie, trzeba obejść się ze słowiem porażka.I tu wynika bardzo dużo , najczęściej to jest niewiedza tematyczna, ludzie oczekują tylko przyboru, sprawdzają stany kont, nie za bardzo sobie zdając sprawę że proces kroczenia składa się ze znajomości kilku ważnych łączników..

Co oznacza zatem sposób podejścia i nastawienie??

Nie tylko to że się podchodzi optymistycznie i pozytywnie, tu trzeba wprzęgnąć także znajomość rzeczy, orientację w temacie, a więc bycie na bieżąco.

To podejście jest często lekkie i nie przykładne, bo liczy się tylko na efekty , no że te odmierzają czas i tu więcej nic robić nie potrzeba..

To widać jak nagle następuje zmiana, ludzie biegają w tym wszystkim jak zwariowane mrówki, byłoby inaczej gdyby od początku prowadzili coś rzetelnie, już nie mówię że włożone są często w to pieniądze.....bo to prowadzi do tego , że jak wiesz ,,co jest grane,,to jesteś bezpieczny, nawet jak jest to sytuacja porażkowa.

Większość jednak zbywa możliwość takiej rozstrzygalności i tu jest ZASKOCZONA..

Z czego to wynika??

Bardzo prozaicznie, rzekłbym nieudolnie, bo się nie interesuje należycie, ,,po łebkach,,traktuje to co daje rozwojowość, jakby następuje niedocenianie własnego zapału, trudu, on po prostu zanika, to prowadzi na tor tej wygody.Informacje o stanie są tylko szczątkowe.

A zatem osiąganie to swoista pełna świadomość, stan skupienia i koncentracji, wiem co robię i dokąd idę, wiem co teraz jest i że następuje moment dużej przeszkody.Trzeba cierpliwości, woli wytrwania, trzeba także bywa i walczyć., nie wpisywać łatwo w rejestr strat, nie poddawać się..

Tak to jest ułożone, nie dajmy się zaskakiwać , bądźmy czujni, jeśli prowadzimy coś z prawdziwego zdarzenia to nie ma żadnej niespodzianki.

Tyle o zjawianiu się sytuacji rodem jakby z innej planety..że naobkoło aż huczy a Ty jak obcy pytasz, dlaczego tak jest??

Ocknij się, ujmuj rzeczy właściwie, bądź w prądzie ciągu wydarzeń.Pozdrawiam
Popularność: 30    Powrót

Komentarze

Podejście jest bardzo ważne. Rzekłbym kluczowe. Bez odpowiedniego podejścia nie ma odpowiedniego kierunku. Pan taki właśnie kierunek w rozwoju wyznacza. Konsekwentnie. Zgodnie z talentem i perfekcyjnie. Pozdrawiam Serdecznie :)
2016-08-18 19:12 Zbigniew Godziński
Na temat działania narosło wiele mitów, z tym także wiele informacji.Trzeba wybrać te właściwe, które pomagają w osiąganiu, stosunek w jaki sposób podchodzę do etapów realizacyjnych , że traktuję działanie serio.Ten nacisk i przyłożenie się rzeczowo gwarantuje dobre wyniki, Panie Zbigniewie bardzo dziękuję za dodaną opinię i pozdrawiam serdecznie!
2016-08-19 06:24 ~Josef Lukoschek
Panie Josefie, zauważyłem że naprawdę lubi Pan pisać i dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami. To świetnie, że jest Pan aktywny, bo to wnosi wartość w życie zarówno Pana, jak i otoczenia.
Przeglądając forum czytelnicy mogą być zmieszani liczbą wątków i traktować Pana wypowiedzi jako spam, a w efekcie przekreślić cały sens przekazu, w którym przecież może być ukryta przydatna wartość. Stąd moja serdeczna prośba, aby skoncentrował się Pan na publikowaniu artykułów przede wszystkim na swoim profilu - i tak będą one widoczne na stronie głównej, a w ten sposób unikniemy dublowania treści i forum stanie się bardziej przejrzyste. Jestem przekonany, że użytkownicy portalu docenią ten miły gest :-)
Z pozdrowieniami!
2016-08-24 01:53 Piotr Lusina
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom