Realizacja marzeń

2016-08-18 05:20:40

Josef Lukoschek
Marzenia pojawiają się we wczesnym dzieciństwie i dotyczą spełniania się faktorów przyszłościowych naszego życia, na tym etapie są związane ze stopniem świadomości w tym momencie..W okresie dorastania i dojrzewania zaczyna się coraz bardziej wyraźne kształtowanie kim chcielibyśmy być, także następuje konkretyzacja potrzeb, planowanie myślowe i wizje dotyczące pułapu standartowego jak chcemy żyć.

Cechą charakterystyczną zarówno marzeń jak wizji, planowania wprzód czasowo, pragnieniem dokonania zamierzeń jest w pierwszym rzędzie szeroko rozumiany rozwój , materializowanie na plus i tak by osiągać wysokie pułapy, przyjęte jest że to dotyczy wymiarów szczęścia, bycia bogatym, mistrzem, kimś znanym . Tutaj następuje że poprzez realizację tego wszystkiego co poprzednio umyślane, że w naszym życiu coś się dokona, będziemy żyli można tak powiedzieć z przeświadczeniem spełnionego, satysfakcji, dumy z dokonań..

Czym zatem kierować się by następowało pomyślnie??

-rzeczą kluczową dobór należytych wartości, zasad jakimi kierujemy się w naszym postępowaniu by osiągać, one nie powinny kolidować z tym co przyjęte społecznie.Praca i właściwy stosunek do niej oraz hołd dla działania jest tym co buduje nasz potencjał...

-definiowanie jasnego, realnego co do możliwości celu. Nie wygórowane ambicje, konkretne spojrzenie na rzeczywistość jak mnie otacza, dostrzeganie jaką mam wiedzę, umiejętności, w czym jestem utalentowany a co wypada mi w moim charakterze poprawić, podciągnąć i doskonalić.
Tutaj w pierwszym rzędzie zmiana nawyków, inwestowanie w poznawanie siebie, zajęcie się bardziej rozwojem na serio i takimi dziedzinami jak inteligencja finansowa, emocjonalna..

-spełnianie marzeń wiąże się z efektywnym wykorzystaniem zasobu ,energii która jest w nas, wykorzystaniem możliwości we właściwym miejscu i czasie..Rozpoczynamy rozwój wydarzeń gdy mamy młodość, pełnię sił, nie czekamy z tym na kiedyś , w trakcie życia kontynuujemy wytyczony kierunek, wytrwałość i konsekwencja pozwala dopinać swego, cele się urzeczywistniają , następuje długo oczekowany sukces, nagroda i zadowolenie.

To wykuwanie trwa od momentu jak pojmujesz co chcesz osiągać w życiu i jak świadomościowo..Jeśli jeszcze nie masz celu,narzekasz, pojawiają się barykady to wiedz, że coś z tym zrobić trzeba... podjąć decyzję, zrobić pierwszy krok ,próbować przezwyciężyć, motywacją każdy pozytywny pomysł, proaktywne wyzwanie..

Tak, tu się nie zaczyna od wielkiego przełomu, z dnia na dzień, zaczyna się i to bardzo skromnie, choćby od tego że spokojnie przeczytasz ten artykuł,przemyślisz...

Nie możesz być wiecznie rozpędzony i na nic nie mieć czasu, bo zbudujesz i wszystko i nic..

Chodzi o to byś zbudował to co właściwe, byś wyrósł ponad przeciętność, marzenia dały coś więcej..

O to chodzi, o Twoją radosną przyszłość, że jesteś wielką indywidualnością, niepowtarzalny, życie nie jest żadnym przymusem, życie jest darem , możesz cieszyć się że dokonujesz chwalebnej , zaszczytnej misji..
Prowadź swe życie godnie i należycie.Pozdrawiam
Popularność: 20    Powrót

Komentarze

Marzenia warto realizować. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam
2016-08-18 19:56 Zbigniew Godziński
Panie Zbigniewie dziękuję i pozdrawiam!
2016-08-19 05:49 ~Josef Lukoschek
Marzenia trzeba realizować wówczas osiągniemy szczęście. Pozdrawiam :)
2016-09-22 09:37 Alivio Terapia
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom