Oblicza rozwoju

2016-09-07 08:31:27

Josef Lukoschek
Na wiele rzeczy które dzieją się na bardzo wysokich szczeblach zarządzania , pośrednio nie mamy wpływu.Jednakże mamy wpływ na sytuację osobistą, dotyczy ona przyszłości naszego jutra a także spraw teraźniejszych jak budujemy przedział statusu i komfortu życia. Także czy w tym wszystkim rozumiemy trochę problematykę rozwoju i temat osiągania.

Jeśli się tak przypatrzyć w XXI -wszym wieku na to wszystko co z tym związane to na pierwsze pozycje wysuwa się podnoszenie świadomości w tym względzie i tu naturalnie wkracza przedział in formacji jakie są dostarczane.Nie bez przyczyny więc działanie selektywne wyodrębnia to co właściwe,tą drogą jest możliwe kształtowanie postawy, dobór wartości i jeśli ktoś serio myśli o budowaniu korzystnego potencjału, sięga po inwestowanie w tym .Definiuje cel i realizuje, dąży do sukcesu ….

Jest to szczególny wymiar wiedzy i tu podpowiem że dużo zależy od nas samych, jak rozbudujemy to co chcemy osiągać i także z jakiego rodzaju podejścia będziemy rozpatrywać co to jest dochodzenie , co to jest dokonywanie , wiele rzeczy że mówi się potem że coś zostało w życiu spełnione, plan urzeczywistniony, marzenia się zmaterializowały .To bardzo cieszy, napawa dumą i satysfakcją.Zadowolenie jest tą nagrodą i zwycięstwem za włożony trud i wysiłek..

Dlatego to niezmiernie ważne jak się podchodzi w codziennym do tego że ma się chęć tworzyć na lepiej , bowiem argumentacje są ściśle powiązane z cechami naszej natury..

Tak oględnie najbardziej wartościowym jest przeświadczenie o pozytywie myślenia , że to co robię służy mi aby podnosić me umiejętności, to daje możliwość pojawienia się korzystnego wyniku, zysku, czegoś co wzmacnia, zdajemy sobie sprawę że potrafimy dokonać, wzrasta nasza wartość, atrakcyjność, podłoża budowania rzetelnej marki..

Kroczenie drogą ku rozwojowi jest rozumieniem wielu zależności, tu nie zawsze chodzi tylko o pieniądze, z tego co obserwuję, jest to dar postrzegania jak potrafisz wykorzystać możliwości..

W tak naprawdę uproszczonym schemacie początkowość i zalążek powstawania potencjału na ogół jest , ponieważ jest to związane ze środowiskiem, z domu wynosimy pewne wartości, dopełniamy wiedzę w szkołach, natomiast dalej jest to sprawą naszego dorosłego kształtowania,tu już praktycznie wybieramy kierunek sami.

Szalenie obiecującym jest jak o tym jest zaznajamiane już od młodych lat, jak jest krzewione poprzez zainteresowania, pasje, jak wytwarzane są podłoża, godne i dobre nawyki, coś co naprawdę się przydaje, łatwiej się obracać i dawać sobie radę..Bo o to chodzi, więc rozwój to nie jest tylko majątkowe bogacenie, pułapy wysokiej kariery, pozycje społeczne.Rozwój to także dążenie do ponadprzeciętności, wyjątkowość, indywidualizm, osobowość,wysoce ukształtowany próg samoświadomości..

To kierowanie się trochę innymi zasadami , tu odgrywa rolę praca nad sobą, odrzucenie negatywnych postępowań, to jest budowanie takiego czystego porządku rzeczy, charakteru , podporządkowania ku czemuś wyższemu i doskonalszemu...

Tak bym widział to ujęcie tematyczne , nie tylko że wchodzą nowe technologie, tylko aby zrozumieć SENS, dlaczego o tym rozmawiane i do czego tak naprawdę ten wymiar poznawania służy...Pozdrawiam
Popularność: 12    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom