Stabilność finansowa

2016-09-11 08:13:11

Josef Lukoschek
Jak długo człowiek operuje procesem osiągania, zaspokaja potrzeby , tak długo odwiecznym tematem są tzw.bariery materialne, sprawy związane z gromadzeniem środków To wszystko bowiem ma bezpośredniość życiową z tym że finanse są potrzebne w ciągu realizacyjnym wielu naszych zamierzeń i związane są ze spełnianiem planów, dochodzeniem do wyznaczonego celu..

Temat ten mnie bardzo zaciekawił, ponieważ potocznie mniemane jest że bogactwo otwiera ,,bramy szczęścia,,i jakby inaczej się żyje.Stąd to przekonanie że dążenie do mnogości wszystkiego to jest to meritum o co jednostka powinna walczyć i tym powinna być także usatysfakcjonowana..

Jednakże ja tu podejmę próbę innego rzutu na sprawy pieniężne i ta argumentacja to spostrzeżenia z doświadczeń życia, to nie będzie przedstawianie badań jakiegoś uniwersytetu albo że naukowcy odkryli złote zasady gwarantujące monetarne powodzenie..

Zacznę od tego że patrząc na dzisiejszy świat w sferze sprzedaży, oferowania produktów i także robienia zakupów, posiadania możliwości zarabiania i także bezrobocia,usług bankowych, można przyjąć pewne taktyki i strategie.Dotyczą one spojrzenia na marketing, jak funkcjonuje przedział konsumpcyjny społeczeństwa, jakie ludzie mają w związku z tym nawyki, upodobania , co kształtuje model rozprowadzania dóbr i wiel innych podgałęzi . Gdzie to wszystko składa się na na standart że funkcjonujemy w tym systemie tak i nie inaczej..

Stabilność finansowa jest ostoją myślenia o dobrej teraźniejszości , ma także związek przyczynowy z budowaniem lepszej przyszłości i także tzw.zabezpieczaniem jutra..

Ponieważ jest to temat bardzo rozległy w szczególnym zwróciłbym uwagę na sprawy pozyskiwania klienta a więc cały dział reklamy, następnie przyjrzał się modelom sprzedaży które w różnych krajach mają różnoraki przedział godzin pracy, potem ogólnie pojmowanym nawykom w sferze czynienia zakupów i także inwestowania w rozwój kapitału, spojrzeniem od podszewki co mi tak naprawdę do życia potrzebne i związku z tym jakie mam możliwości budowania niezależności finansowej . Jeśli wogóle chcę o tej stabilności , ładzie i spokoju materialnym konkretnie rozumować a także na tym polu serio i rzeczywiście coś zdziałać..

Muszę z całą stanowczością stwierdzić , że proces ,,pojmowania,,dlaczego z moimi finansami należy postępować tak a nie inaczej nie rodzi się w ciągu paru chwil, tylko potrzebny tu przedział ciągłego doskonalenia i świadomość , że to jest mój cel, dążenie do tego by nie powstawał symptom ,,końca miesiąca,,.Mimo często skromnych środków starczało obiektywnie ,,na wszystko,,można było wybudować tą przestrzeń zalążkową wprowadzenia w życie biznesu dodatkowego.czegoś co nie od razu wiąże się z dużymi zyskami , ale co drogą konsekwencji, samodyscypliny w tym zakresie, da ten przyczółek dochodu pasywnego..i satysfakcji.Marzenie o tym by być jakoś niezależnym spełniało się...

Inwestowanie w poznawalność jak to zrobiłeś że z ciągłego narzekania że nie mam, brakuje mi , wytworzyłeś poziom że starcza, mało tego udowadniasz że nie ilość tylko mądre zarządzanie przyczynia się do sukcesu , jest tym kluczowym co przyświecać powinno..

Tak bym to zobrazował , tą rozmowę o tym, nie zadrość dlaczego drugi ma, bo po moim rozpatrywaniu jest widoczne, że można naprawdę w tej gestii coś zrobić, są rezerwy, pora się wyodrębnić. Nie trzeba koniecznie powielać tego co utarte i systemowo konstrukcyjnie ułożone.
Pozdrawiam.
Popularność: 9    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom