Czym jest rozwój obecnie..

2016-10-06 07:33:49

Josef Lukoschek
Z punktu widzenia i patrzenia obiektywnie, rozwój ma w sobie wiele cech dodatnich , przyjmuje się że są to wszelkie zamierzenia i działania o charakterze pozytywnym.Wypracowują bowiem coś co jest na plus i na więcej..

Jak postrzegana jest opcja rozwoju w czasie obecnym i co w niej możemy ująć, przyjąć jako standard, to się tak kształtuje ??

Napewno do tego możemy zaliczyć rozszerzenie ludzkich możliwości, stało się to za udziałem wprowadzenia nowych technologii .W ten sposób ograniczenia co do pojmowania stworzyły nowe przestrzenie , bo doszła wirtualna...

Rozwój jest węzłowy i kluczowy w życiu każdego człowieka , stąd też jest zabiegane by był on optymalny, spełniał wiele potrzeb, wyzwalał poznawczość.

Są naturalnie i zagrożenia, bowiem wszystko w materii ułożenia świata ma także i cechy przeciwstawne..

Dlatego kryterium szczęśliwego osiągania leży w doborze i selekcjonowaniu informacji, pośrednio też budowaniu sieci , więzi i relacji..tak na dobrą sprawę to skupianie energetyczne o wysokiej amplitudzie częstotliwości..Tu przypomnę proaktywność i myślenie propozytywne w dążeniu do czegokolwiek..

Rozwój jest ukierunkowanym podnoszeniem samoświadomości, jej zestawienia i konfrontacji z rzeczywistością , ze zdarzeniami które mają nadejść.Oraz ze wszystkim tym co jest już przeszłe i wiąże się ze skarbcem doświadczonego i przeżytego.

Unoszenie się w przestrzeni wirtualnej pomaga w komunikacji, możemy przyspieszyć procesy porozumiewania, za tym łączą się jeszcze innne kwestie jak integrowanie kulturowe.Ludzie poznają siebie niezależnie od narodowości, obyczajów i ras.Jest w pewnym sensie to wielka zdobycz cywilizacyjna , bowiem tą drogą można wywalczyć wartości wolności, równości dla wszystkich i pokoju..Czyli przesłania godziwe, szlachetne i rzędu wyższego.

To że są wciąż wojny, czasem obraz zła rysuje się ponadprzeciętnie jest kwestią ścierania się doktryn różnej maści.Tak naprawdę przeciętny człowiek marzy o spokoju, o spełnianiu bez stresu, o życiu które daje zadowolenie i satysfakcję z dokonanego...

Jest więc to wszystko przebijaniem się tego co dobre i korzystne , poprzez bariery.Aby móc rozumować o pozytywnej przyszłości , ludzkość musi dostrzec jak rozporządzać tym co ma do dyspozycji...

W przypadku jednostki rozwój jest otwieraniem się na świat, próbą znalezienia odpowiedzi kim jestem i dokąd zmierzam??jakie jest moje przeznaczenie , co mogę dokonać by nie tylko dla mnie ale i potomnym żyło się na lepiej i dostatniej.Chodzi o uwarunkowania uszczęśliwiania, uzyskania doskonałości, dążenia by poprawiać standart tego co obecne...

Zajmowanie się problematyką rozwoju jest interesujące i ciekawe, pozwala odkrywać naturalne zaprogramowanie i jego dynamikę, rodzi wznoszenie wnętrza i osobowości oraz pozwala krytycznie odnieść się do trendów , wybrać właściwy kierunek.Lubię to.Pozdrawiam.
Popularność: 12    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom