Budowanie własnego produktu

2016-10-23 09:00:08

Josef Lukoschek
Tym zajmuję się już dosyć długo, można powiedzieć że przeszedłem wiele rozpatrywań dlaczego wyłania się pewne powodzenie i człowiek widzi że osiąga pozytywne rezultaty a co za tym idzie i zyski..

Zacznę od tego że cała materia rzeczy jest skumulowana w naszym mechaniźmie podejścia do.Najogólniej do kwestii co to jest praca, działanie , zarabianie , spełnianie potrzeb i wiele innych..

Kiedy jest możliwe osiąganie już tak w dosłownym sensie?? Jak są spełnione charakterystyczne uwarunkowania, nie są to też i zawsze pieniądze, choć pospolicie przyznaję są dosyć powszechną barierą..wskazanym inwestowanie w przedział poznawczy o inteligencji finansowej..

Tak konkretnie racje powodzenia ma przeważnie to co lubimy, ponieważ w tym kierunku idą nasze dążenia i ,,przyłożenie,,.Zarówno emocjonalne, fizyczne jak i duchowe, bo robiąc coś motywujemy nasze postępowanie regółami. Zasadami, określamy wartości dla których np.chcemy coś osiągać, dojść do zaplanowanego celu, albo dokonać misję..

Budowanie własnego produktu w luźnym tego słowa znaczeniu jest znalezieniem złotego środka , który poprzez naszą aktywność spełni nasze oczekiwania, dosłownie zmaterializuje, więc to nie będzie gdzieś tam tylko dryfowało w marzeniach , że kiedyś..tylko realnie w tu i teraz się pojawi, no będziesz mógł się cieszyć i być chlubny z tego co dokonasz..

Podstawą tego jest poznanie siebie, jakie mam możliwości , co mogę w aktualnej mej sytuacji uczynić , na lepsze...

Należy tu powrócić do etapu dzieciństwa i tego pierwszego co się pojawiało, jeszcze nie tak dorośle ale już kiełkowało :kim chciałbym być ?

To są te zalążki bo utkwione w tym czasookresie i już ujawniają nasze predyspozycje, zamiłowania, lubienie pewnych dziedzin.A traktowanie innych jako ,,obce,, w sposób zimny i odrzucający..Czyli przywołaniem tego co może być w przyszłości jest coś co formułuje nasze doznanie i odczucie jako ciepłe i przyjazne..np.lubienie zwierząt, natury,pociąg w kierunku zagadnień wiary, albo bycie podróżnikiem, odkrywcą..i wiele innych bardzo indywidualnych osobowo pragnień..

Budowanie rozpoczyna się od ,,odkrycia,,tego własnego ,,ja,,w którym kierunku chcę maszerować, pomocnym sesje z doradcą rozwoju, lieratura przy iskrze zainteresowania , wiele innych modułów o zasięgu medialnym..

Małe ,,majsterkowanie,, nawet i ,,raczkowanie,, w tym zakresie rodzi chęć czegoś więcej.Więc to nie przypadek że z małych warsztatów rodzą się potem potężne firmy i koncerny..

Należy nadmienić że coś co jest tylko Twoje, musi być oryginalne i swoiste, nie tylko nietuzinkowym pomysłem i kreatywnym znalezieniem tej niszy że zostaniesz zauważony..Problem leży w konstrukcji charakteru że i on musi także być przemianowany do tego z czym się utożsamiasz, wezwę tu pomocne słowo kompatybilny...czyli zgrywający i pasujący..nie możesz mówić o piłce nożnej jak jej nigdy nie kopnąłeś...Albo być postrzeganym jako profensjonalista gdy działasz chaotycznie, klient narzeka na termin, nie obchodzi Ciebie filozofia i przesłanie Twego pomysłu, tylko ile zarobisz, sens krótkoterminowy..Własne oznacza że przy konsekwencji i wytrwałości to Ty wychodzisz na czoło, to co pomieszane ginie w tłumie.Pozdrawiam.
Popularność: 8    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom