Wyższy poziom

2016-10-26 18:39:59

Josef Lukoschek
W ostatnich czasach , zwłaszcza po masowej ekspansji nowych technologii , pojawiło się publicznie wiele hipotez i teorii.Począwszy od tzw,,starego i nowego porządku,,a skończywszy na przeciwstawnych założeniach co do toczenia się procesów na Ziemi, że nie wspomnę o ruchu planet i tym co badane w kwestii poznania Wszechświata..

Jest w tym naturalnie usadowiony człowiek, istota myśląca i teraz pada sformułowanie o tzw. wkraczaniu w obręb wyższego poziomu i co to takiego??

Z punktu widzenia rozwojowca jest to niczym innym jak dalszy ciąg ewolucji , czyli systematyczne kontynuowanie zmian.I dotyczą one wszelkich procesów, szczególnie życia, istnienia , założeń pojęcia materii także dematerializowania..

Wyższy poziom w sensie uproszczenia ma do czynienia z wchodzeniem w wyższą gęstość informatyczną , co jest też związane z ruchem ciał niebieskich..Bowiem tak jak są układane systemy świadomościowe dla człowieka i następnie ,,korygowane,,podobnie istnieje z potocznością przyjmowania zjawisk które nam towarzyszą.Dla przykładu utworzony jest układ jednostek i miar, modele systemu słonecznego i wiele innych..Jest to tylko ,,pomoc,,dla zdobycia szerszego wyobrażenia, wiedzy.Do końca jednak nie jest to na 100% tak jak to się przedstawia..

Rzeczą znamienną która dyktuje przyuważenie że to nie jest jakiś tam tylko ruch obrotowy bądź kulistość formy, jest zjawisko spiralności, spotykane zresztą i w skamielinach dawnych epok , obecnie znane z teleskopów jak mgławice i galaktyki, kod DNA..To oznacze że informacja dająca początek i rozwój przebiega spiralnie i tą drogą możliwe ,,wznoszenie,,.

Przyzwyczajenie co do wspinania się i zdobywania, osiąganie w formie stopni piramidy wierzchołka czyli sukcesu i mety..zwycięstwa jest zawężaniem, zresztą na ten wzorzec można porównać większość struktur gospodarczych..

Rozwój to rozszerzanie kręgu , zgodnie z przesłaniem na Windows 10 , jest to otwieranie się na wiązkę która przybywa...z kosmosu..Jak wiemy to światłość czyni zrozumiałym , nie mrok, człowiek nie potrafi już choćby z samej fizjologii ,,odkrywać ,,w ciemności..co raczej tak jak zawsze jest kojarzone z czymś posępnym i mocą zła..Tak przedstawiano w średniowieczu, upadek poza krąg płaskiej planety..

Wznoszenie to rozszerzanie horyzontu myślowego, zresztą konieczne w dobie posługiwania się zdobyczami elektroniki.Także wymiar pośrednio kształtowany przez kult religijny jako ,,doskonalenie,,powrót do własności boskich..w dalszym nieśmiertelność..

W tym przedziale systemy które dyktują wypozycjonowanie z poziomu siły nie są rozwojowe, ponieważ ograniczają prawa wolnościowe, całe przebiegunowanie też ma charakter równoważenia kultur, ras, społeczności. Danie początku pod inne zarządzanie globalne, dostosowane do potrzeb materializowania z niczego-wyeksploatowanie surowców, nowe źródła energii.

Jest więc to nie mozolne wspinanie pod górę, tylko rozwinięcie wiązki która ,,przybywa,, by móc wznieść się jeszcze na wyżej i rozumieć szerzej , przestrzenniej i w każdym punkcie tej nowej czasoprzestrzeni doskonalej...

Pozdrawiam
Popularność: 8    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom