Racjonalizm dokonywania...

2016-10-31 05:58:51

Josef Lukoschek

Temat jest bardzo rozległy, nie mniej spróbuję zawęzić do paru składowych.Naczelnym jest stosowanie metod sprawdzonych i które ,,leżą..w granicach możliwości i to indywidualnych.Tzn.charakterystyka sposobu że wytwarzamy przedział zmaterializowany , odpowiada nam, jest realna do spełnienia, parametry nie natrafiają na wyjątkowe przeszkody.

Jest to możliwe przy należycie zdefiniowanym Celu, gdzie nie prognozujemy zbyt fantazyjnie, nie podnosimy za wysoko poprzeczki, zgodnie z tym minimalizujemy ryzyko porażki..

Racjonalizm wynika z dojrzałości i przewidywalności końca doświadczenia.Tu nie kierujemy się nagłą progresją i nieprzewidywalną zwyżkową, lecz zyski rozpatrujemy jako etap ,,który nastąpi,,czyli przełożenie osiągania będzie naturalne, przy dobranym zaangażowaniu, konsekwencji, to co powstanie jest efektem przyłożenia, spełnia ambicjonalnie, także koi satysfakcyjnie..Zgodnie z oczekiwaniami, zasługujesz na to bo konkretny wymiar czasu włożyłeś w wypracowanie i ostatecznym nagroda, wygrana która wienczy wysiłek..

Jak to przebiega w punktach rozpędowych wielu trendów nauczania o rozwoju??

Różnie, w zależności jakie wartości chce się przekazać, metody postępowania.Częstym też jest nie wnikanie w wymiary poza granicą jak już coś dokonane..zatem rodzi się pytanie modelu optymalnego.Takiego który może posłużyć dłużej, w zasadzie też będzie funkcjonalny w wymiarze całości życia.Nie tak że nastąpi gwałtowna eksplozja a potem..potem już będzie bardzo ciężko wydostać coś co upadło zbyz głęboko na dno..

Przykłady które natrafiamy nawet w kręgu znajomym, doskonale o tym mówią i przestrzegają..

Rozpatrując osiąganie sukcesu trzeba wziąć pod lupę aspekty co jest dla nas prowadzeniem , czy duże zdobycze materialne , czy raczej rozwój bardziej wszechstronny bo także z częściami wartości osobistych, nieprzeciętnej osobowości, wymiarów duchowych , bogactwa wnętrza..

Sam przedział czasu czyli ta doczesność też powinna nam podpowiadać , że energetycznie dobrze rozsądnie kapitał energii rozdysponować.Nie czekać z marszem wprzód na wiek więcej jak prawie podrentowy.Ze zwyczajnej prawidłowości , że wtedy sił i zapału , nie tyle co za młodu...

Nie należy pewne rzeczy przekłamywać o możności wszystkiego ,. bo to hipokryzja, ludzie czekają na motywację prawdy, stanu w którym jasno i otwarcie wiedzą/widzą na jakim gruncie stoją i co mogą dalej osiągać..

Irracjonalnym jest przekłamywanie rzeczy oczywistych, tysiące lat cierpliwie wydrążonych w przesłaniach filozofii.Mądrości istnienia, praw bytu i tajemnic osiągania powodzenia, szczęścia, spełniania się jednostki..

Zwyciężanie , że się wiedzie, przykładowo starcza, możesz pozwolić sobie na relaks, zadbać o prywatne sfery, wynika z postrzegania co tak naprawdę potrzeba, czy nie przeginam pułapów zdobywania: Działam albo niekonsekwetnie lub plan jest możliwy, ale nie na tym etapie w którym dopiero jestem..Pozwolę sobie tu przytoczyć o progach energetycznych, związku stopnia świadomości z tym co dokonujemy .To powinno ,,zgrywać,,być ,,dostrojone,,do zbliżania się Celu.Sami też inwestujemy w przestrojenie na lepiej SIEBIE, doskonalimy ..Sukces wymaga podporządkowania pewnych regół i przygotowania wnętrza na jego nadejście.Pozdrawiam.
Popularność: 4    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom