Uporczywość działania

2016-11-18 06:56:08

Josef Lukoschek
Od zarania czasów człowiek w chwilach refleksji,zastanawia się , co tak naprawdę sprzyja że znajduje w życiu,,powodzenie,,. Także próbuje dać sobie odpowiedź na pytanie co należy wdrożyć w swym postępowaniu, by realizowanie planu dokonywało się.

Naturalnie jest szereg rzeczy które pozytywnie podciągają etap wznoszenia , jednak tak jak zaznaczyłem na wstępie, samo uczestniczenie nawet w bardzo ,,modnych,,szkoleniach marki, atrakcyjności a przede wszystkim wyników nie wyłoni..

Pozostaje zatem opcja przyłożenia osobistego, tutaj aktywność, zaangażowanie rodzi pożądane owoce..Jest to zatem obraz że cokolwiek chcemy urealniać, bez wysiłku, włożenia energii nie powstanie...

Tytuł mówi o uporczywości i teraz jak to rozumieć??

Napewno chodzi o rodzaj uporu, bowiem jeśli ktoś kogoś nęka i z tego tytułu drugi cierpi , to nie jest to godziwe zachowanie.Ludzie budują sobie konflikty, potem albo na drodze konfrontacji ,,dogadują,,,się lub bywa że pewne spory trwają latami...Jest to często upór złej woli, więc w sensie rozwoju taki jest zupełnie niewskazany..

Co zatem jest ,,dobroczynne,, w naszym, powinno być , by przysłowiowe podążanie ku Celowi zaczęło być,,okraszane,,drobnymi sukcesami i zwycięstwami??

Otóż wielką potęgą i mocą jest skupienie się na własnym działaniu, nie zajmowanie się sprawami innych Jasno zdefiniowany kierunek pozwala swobodniej kroczyć, ponieważ panuje świadomościowe rozjaśnienie, do czego dążę....Dostrzegasz precyzyjnie całe zagadnienie i nawet panujesz umysłem nad nim..A więc widzisz wyobraźnią całe kontury i nie stąpasz po omacku...

Uporczywość ma w tym sensie do rzeczy, że wzmacnia przełożenie charakteru na dodatnie, wypracowuje rytmiczność dokonywania.Jest to ciągłe ćwiczenie które skutkuje , że nawyki wchodzą w,, krew,,.Nie potrzeba ciągle przypominać, egzekwować bo jesteś tak samodzielny i dojrzały w tym co robisz, że wiesz czym skutkuje zlekceważenie i nastawienie opieszałe. A czym przykładność, solidność, przestrzeganie norm..

Uporczywość ma związek ze wzmacnianiem wytrwałości i jeśli jeszcze dołożysz konsekwencję, no to praktycznie nie ma na silnych...tak, wykruszają się powoli, bo dużo osób tylko prawi ,,piękne,,i urocze gadki...natomiast co do efektywnego....to nieskromnie przytaczając , chowane owe ,,zwycięstwa,,gdzieś po węgłach, zakamarkach...nie widzisz ich dokonań i nie dotkniesz..

Uporzywość ma w sobie coś z wiecznego nie poddawania się, dla mnie to jest bardzo piękna cecha, nie wiem, kobiety szukają jednostek które mają tą zaletę że łatwo nie rezygnują, są,,męskie,,byle wiatr ich nie wykręca w przeciwną stronę i jak trzeba potrafią iść pod prąd....zwyczajnie, nie zgadzają się nie ulegają i nie sugerują opiniami innych..Jest to takie zacietrzewienie w ,,swoim,,i jak jesteś uparty, mocno przekonany o słuszności , racji, nie ustępujesz z pola walki....

Niektóre cechy zanikają , ponieważ wygodniej jest nie ,,robić,, sobie kłopotu..Jednostki które są prężne traktują wyzwania życia nie jako mus lecz prawdziwe wykazanie się,chcą się sprawdzać, przez to przy wygranych wzrasta ich poczucie wartości własnej.Lubią kroczyć wprzód.Pozdrawiam.
Popularność: 10    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom