Kreatywny świat online albo Mikołaj..

2016-12-06 13:15:58

Josef Lukoschek
To już nieważne co o tym wszystkim sądzone, ja jednak przyczynię się do lepszej atmosfery wokół internetu...

Składa się na to wiele rzeczy i powiem tak jest to w sobie poznawcze...

Jeśli gromadzenie niekorzystnych faktów tak jak zawsze od razu nie wyleczy, bo trzeba wspólnego zaangażowania by dokonać na lepiej, to widzę w tym wszystkim doskonałą furtkę wyjściową .I to w przedziale dla wszystkiego.Jest to bowiem swoisty postęp i rozwój możliwości...

Czasem zadaję pytanie:jak stoisz z internetem??

Stoisz to znaczy używasz , działasz, dokonujesz, jest to przełożenie akcji, czynu i wytwarzania potencjału...Jest to ogromna machina , lecz tu także trzeba umiejętnie ją prowadzić..Rozróżnić zapędzanie się w róg uzależnienia , czy też świadomie korzystać z dobrodziejstw, w zasadzie darów..20 lat temu chyba mało kto o tym śnił, o wideach od niechcenia, możliwościach krytycyzmu i osądu własnego , postrzegania spraw publicznie, dodam za sprawą mediów społecznościowych..

Kreatywność polega na tym że jest dozą wolności bo sam wybierasz to co chcesz, jest też próbą wypowiedzenia siebie, bo przecież nie dusisz talentu, przedstawiasz.Słynny ,,ruch ,,na stronę to nic innego jak potencjalne rozrastanie atrakcyjności, działanie konsekwentne wyłania markę, rodzi prestiżowość.Jest to ważne w dobie dowartościowania wyłożeniowego jednostki...bo to wyznacza klasę, poziom i specyfikę standartu .to są te wartości:usadowienie celu, realizowanie zadań, osiąganie zysków , gromadzenie zabezpieczeń , progresywność w każdym kierunku..

Prócz tego dołożyłbym cały świat materii osobistego rozrostu, potęgowanie duchowych aspektów bo to poznajesz obcując w tym i także poprzez innych..Jeśli to wszystko jest dla ciebie prawą ręką to jest ona JAKBY DRUGA.Bo masz nie tylko tą rzeczywistą , ale i tą która naprawdę ,,wiele załatwia,,Ja widzę to wszystko od dobrej dekady lat na wskroś pozytywnie.I podobnie jak w tradycyjnym selekcja sprawia wyłanianie czegoś porządnego...to prawda klasyczny schemat ale jakżesz skuteczny..produktywny.

Inaczej to nie jest osiąganie, jeśli to nie zauważasz, omijasz, stajesz bokiem.Dziś tryb 24-ro godzinny wymaga aktywowania nawet na urlopie. Tak pracują bowiem różne projekty i systemy..Więc deko tego powiązania zawsze jest...chcemy tego czy też nie chcemy..

Sprawa jest oczywista, to jest realne zwiększanie swoich szans, dzieje się tak w wielu działach, w sprzedaży, w marketingu, ,,do ręki,, jest korzystanie ze zbioru informacji.Na zewnątrz możesz być bardzo anonimowy, jak przechodzisz to tysięczna twarz podobna do innej..

Lecz jak włańczasz to cyfrowe cacko , przeistaczasz się w króla, bo Ty w nim rządzisz.Jeśli ktoś pomyślał o takiej wspaniałej sprawie jak zarabianie w necie, to otworzył tym samym drogę, praktycznie dla miliardów, tak , wszystkich razem, mobilnych i nie, młodych i starszych, bez różnicy..

Warto sobie uprzytomnić czasem , pewne przestrzenie wkraczania wciąż i wciąż, inny wymiar.
W świetle tego co jest relacją czasu przeszłego , to doznanie o potędze i rozkwicie napawa czymś dodatnim.Potencjał jest zbiorem i tu to co rzeczywiste styka się coraz bardziej z tym co wirtualne, w zasadzie już człowieczo harmonizuje, efektywnie współdziała w rozwoju.Pozdrawiam.
Popularność: 7    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom