Parę wskazówek ku pożytecznemu

2016-12-09 08:20:53

Josef Lukoschek
Osiąganie sukcesu jest jakby odwiecznym w sferze marzeń każdego, myśląc o czymś bardzo pozytywnym mamy głęboką nadzieję że tak się spełni...

Na drodze realizacji stoją jednak różnorakie przeszkody, teraz wypada przytoczyć jak dać sobie radę , przezwyciężać co trudne .Jak także zwyciężać w naszych wyzwaniach..

Bardziej kluczowym jest praca nad sobą i swym charakterem, dojrzenie słabych punktów i postanowienie takiej sytuacji przeciwdziałać.Potocznie chodzi o zmianę nawyków na bardziej efektywne, wyłaniające z biegiem czasu wymierne zyski..

W sferze mentalnej jest to przygotowanie na podejmowanie decyzji odpowiedzialnych , połączonych tym że nie mamy do nikogo pretensji. Jeśli postanawiamy wkraczać w akcję budowania wyników , to naczelnym jest że sami ponosimy ewentualność zarówno brania ryzyka, wygranej , także i możliwości nieudanego..Zaznaczam , to bardzo ważne, by byliśmy tego świadomi..

Następnym jest przygotowanie planu działania, tu jak wiadomo osiąganie to przejrzystość , jasność zdefiniowanego celu i co istotne..realne założenia..nie łudźmy się że coś wypali nadspodziewanie dobrze, gdy nie będzie miało ku temu podstaw...

Takimi jest konsekwetne bycie w tym co chcemy osiągać, nie rozbiegamy kierunków podcelów , lecz je skupiamy i koncentrujemy..Ta wiązka energii całego naszego toku postępowania musi zwyżkować, potwierdzeniem są małe zwycięstwa, które umacniają zarówno pewność siebie , jak i dopingują motywacyjnie, do dalszego wysiłku..

Sprawą harmonii i ładu jest pozostanie sobą, często skromnym , uczciwym, dostrzegającym jak wielkie owoce daje zapanowanie nad sytuacją konfliktową i wychodzenie z niej..to inny wymiar postrzegania i odnoszenia , nastawienie otwierające , próbujesz bo chcesz poznać, doświadczasz bo jesteś bogaty o coś więcej..

Tak to następuje, więc laury czegokolwiek to przeistaczanie siebie, poznanie praw materii wychodzenia na prostą i ciągłe doskonalenie..innej drogi nie znam...

Jeśli jest cokolwiek co krótkotwale zabłyska , to ono tego szczęśliwego na zawsze nie zapewni...Liczy się działanie wytrwałe, wciąż i wciąż, wtedy zaczynasz postrzegać jak jest naprawdę..

Możesz o tym powiedzieć i tym się z innymi podzielić..

Tak wygląda wyodrębnianie, ponadprzeciętne, taka jest ścieżka by marzenie być może i nawet z dzieciństwa...uzyskało swą pełnię i MOC, i stało się......Pozdrawiam.
Popularność: 6    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom