Postrzeganie o rozwoju....

2016-12-22 08:53:57

Josef Lukoschek
Jeśli się tak przypatrzyć czołowym postaciom które osiągają sukcesy i także trenerom , mówcom propagującym wiedzę o dochodzeniu do pozycji górnej, to wyłaniają się następujące elementy wspólne...

W pierwszym rzędzie tym co cechuje powodzenie jest przystąpienie, wkroczenie w akcję, uruchamianie czynów, wyjścia naprzeciw wyzwaniom odważnie..I traktowanie owej walki o coś lepszego w życiu nie jako zabawę i towarzyszenie lekkie, tylko brania odpowiedzialności za to co się robi..

Drugim są cechy charakteru , które predysponują by to dobre się pojawiało, było przyciągane i urealniały się wyniki,zyski.To obraz zmieniania się wewnętrznie na korzystniej, często co zawsze przytaczam zmiana nawyków , sposobu podchodzenia do sytuacji , nastawienie mentalne i osobiste...Na tym polu to naprawdę jest wiele jeszcze do zrobienia , bo to widać gołym okiem z prozaiczności jak ludzie się zachowywują , jakie ma oddziaływanie emocjonalne, brak samokontroli nad wytworzonym napięciem wstecznym jak konflikt, kryzys, porażka.

Jakie jest ożywienie ??

Patrząc na reportaże jest łatwo dostrzegalne jakimi przesłankami kierują się ludzie chcący coś dokonać, wygrać konkurs o robotę , wykonanie usługi , a jakim wigorem i werwą emanują w tym co nam znane...to jest tragiczne i przyznam nie dziw że jest tak jak jest.., taka idzie opinia..

Co należy zrobić???

Szkolić się i podciągać, inwestować co może mi pomóc, jak mam przezwyciężać i czy zawsze mam rację , że tu nic już zrobić nie można...??

Jednym co dryfuje i to powinno być dostrzegane to to, że nie osiąga się niczego szybko i względnie łatwo.Z samych biografii widać że czy to miało 200 lat wcześniej ,czy to są zwycięzcy po 2000 roku...tu nastąpiła kumulacja pewnych energii:dobry pomysł, działanie rzetelne, robienie swojego i trzymanie się twardo zasad. To dało to wykroczenie wprzód, nie balansowanie na krawędzi jakoś to będzie, brak decyzji jasnej i rzeczowej. Taka jest charakterystyka owej materii że sukces się pojawia .Pośrednio także że nasz cel się nie oddala..

Jest to dorastanie w tym wszystkim i doskonalenie, jest to swoista wiedza którą trzeba zaliczyć, mówi się szkoła życia. Mocne to obraz odporności i nie ulegania, tak ważny by nie zbaczać z kierunku, nie rozpierzchać się na drobne ...wiązać i jednoczyć, skupiać i koncentrować WYSIŁEK.

To nowe progi poznawcze, im głębiej w las jest co prawda więcej drzew..ale będąc w takiej sytuacji możesz coś o tym powiedzieć, doświadczasz, to wzbogaca i wzmacnia, wzrasta Twoja wartość... potrzebna gdy chodzi o budowanie marki i atrakcyjności..

Takie jest rozpatrywanie o rozwoju, daje podstawy, ćwiczone wciąż i wciąż rodzi ponadprzeciętne..

Jest to obraz spełniania potrzeb , bywa że wkraczania w wyższe wymiary...Pozdrawiam.
Popularność: 9    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom