Powiązania sukcesowe

2016-12-25 09:05:14

Josef Lukoschek
Za parę dni koniec roku, w związku z tym wkradają się w czasie świątecznym także pewne refleksje.Sprawa budowania rozwoju jest rzeczą szczególną i tu na co tak naprawdę warto zwrócić uwagę??

Jednym z pierwszych rzeczy jest budowanie silnego i stabilnego charakteru, który poprzez swą postawę, codzienne działanie wypracowuje określony potencjał, także buduje przyczółki realizacyjne.Charakter jest bardzo ważny przy prowadzeniu np.biznesu, tu bowiem nie ma żadnych sentymentów , należy się kierować twardymi postanowieniami i odpowiedzialnością przy podjętej decyzji.Wkraczamy w sferę operowania środkami materialnymi i ten rodzaj energii należy utrzymać na wodzy , konkretnie musi być prowadzony jasno wytyczony kierunek, postawiony priorytet.

Cechą wyróżniającą , że rysuje się powodzenie w przedsięwzięciu jest podejście i nastawienie do tematu. Tu bowiem o przełożeniu wystąpienia zysku , dodatności , decyduje to że wierzymy w to co robimy, przeświadczeni jesteśmy i pewni co do podjętych kroków.Nie tkwi w nas słabe rozeznanie co do projektów, mamy kwalifikacyjne wyobrażenie i pojęcie o słowie zarabianie..

W szczególności należy przyjąć że nasza sfera świadomościowa co do budowania progresywności i osiągania efektów , nie jest czymś co trafia się zgoła z przypadku, tylko jest to wszystko zamierzone i wcześniej przygotowane..godzimy się taką naszą ,,misję, pasję lub bardzo odważne wyzwanie spełniać.Wiemy też że czeka nagroda, różnie to może być interpretowane ale jest w tym dążenie do zwycięstwa..

Należy także przyjąć, że na określonym etapie owego,,zaawansowania,,nasze postrzeganie, odnoszenie się i rozumowanie do pewnych kwestii ulega swoistemu przetransformowaniu, tzn.nie za bardzo sugerujemy się wpływem zewnętrznego, nie jest to co prawda uleganie maniactwu i kroczeniu w ślepy zaułek .Lecz jest to bardzo silna wola dążenia , do pokonywania przeszkód, do przezwyciężania barier, także jest to dotrzymywanie sobie przyjętych norm, zasad i wartości..

Inaczej nie można sobie wyobrażać że się cokolwiek osiąga..Ponieważ skupienie tego wszystkiego co tworzymy zmierza energetycznie do przyjścia sukcesu , także elementem który wciąż i dziennie to aktywuje jest codzienny nasz wysiłek...Wydanie z siebie czegoś w imię poprawiania własnych perspektyw, bywa spełniania potrzeb i także zmaterializowania marzeń...

To droga zapewne bardzo czasem zawiła , ponieważ początki są zazwyczaj skromne co do wiedzy, możliwości, samych w nas umiejętności.Także my konkretnie nie znamy siebie prawdziwie, co za tym także idzie..że mamy talent..

To w sumie składowe owego procesu , że potem się to zbiera na tzw. sławę, atrybut solidnej marki i także swoistej atrakcyjności...Indywidualizm, dopracowanie słabych stron, precz z niekorzystnymi nawykami.Doświadczenie jak budować należyte relacje i jak zarządzać efektywnie poprzez zastosowanie selekcji. W tym oceanie wszystkiego, nijakości i bylejakości stworzenie ponadprzeciętnego..

To jest pewne też zadanie i stoi praktycznie u każdego , na poziomie przejścia życia, kroczy to nieuchronnie składową przechodzącego czasu..

Warto więc sobie to cokolwiek uzmysłowić.Zdrowych i Wesołych i pozdrawiam.
Popularność: 6    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom