Progi startowe

2017-01-05 08:30:57

Josef Lukoschek
Mając na myśli powyższy tytuł chodzi o poruszenie sprawy startu życiowego np.w działaniu alternatywnym i tu to podchodzi pod dziedzinę inteligencji finansowej, przekraczanie barier materialnych a konkretnie zdobycia środków związanych z wkroczeniem we własną firmę i zarabianie..

Różnie jest to odgórnie regulowane, nie mniej kwestia przejścia swobodnie przez czynniki urzędowe jak zatwierdzanie biznesplanu i potem korzystanie z pomocy na rzecz rozwinięcia interesu jest ważna.. Wiele projektów oferuje w sieci i owszem tzw.opcje startu od zera, lecz prawda jest taka że pieniądz na ten cel zawsze jest potrzebny...Wchodzimy w bazę zysku , jeśli mamy możliwość korzystania z potencjału ,,na początek,, Z własnego wiem że to istotne, jest to podstawą wdrażania strategii budowania procentu składanego...z pustego bowiem i Salomon nie naleje.....

Progi startowe zatem mają korzystny obieg , jeśli dana ,,zaliczka,,jest prawidłowo wykorzystana, tzn.jest tu już ustalony plan działania i w dalszym konsekwentne prowadzenie. Jest to też dostrzeżenie i wykorzystanie szansy..może nawet rzadkiej. Ponieważ jeśli ogół para się przeciętnością i niewiele osiąga (statystyki i bilanse rozwojowe w społeczeństwie)..bardzo zdolna i przedsiębiorcza jednostka potrafi taki impuls wykorzystać i oderwać się na wyżej. Takie przypadki są znane i to wciąż, zarówno z historii sylwetek i biografii ludzi sukcesu , jak i też z codziennego. Ta wytrwałość wypala efektem mimo iż wcale to na początek nie było aż takie 100%-towe..tu bowiem chodzi o pojęcie słowa próba siebie i także i już odważnie , nie kryjąc się za plecami innych , zrobienia kroku indywidualnego.Wyjścia naprzeciw wyzwaniu, słowo samodzielny oznacza bowiem też odpowiedzialny , wiedzący czego chce i dokąd zmierza..rozwijając temat można powiedzieć że dobry próg startowy plus należycie zdefiniowany cel to podstawa kroczenia ku pozytywnemu..

Przypatrzmy się niektórym postaciom , jak osiągały, w czym leży to sedno dokonywania..Często bywa rzucanie haseł typu bo miał szczęście, tak się los układał albo był popyt i wejście w niszę rynkową ,,o właściwej porze,, także i miejsca...(tu i teraz)

Wiele z naszego rodzenia się na lepiej drzemie w zrozumieniu mechanizmu jak zdobywać , jest to wiedza, są to doświadczenia, także doskonalenie swoich możliwości.Powyższe jest tylko rzuceniem do dyskusji, kiedyś w historii miały miejsce pewne ekonomiczne decyzje , patrząc na wzrosty gospodarcze trudno tu uciekać ,że to nie miało wpływu...miało, to fakt że rozumne prowadzenie to kształtowało na dalej..

Wychodzenie z impasu, działanie na rzecz podnoszenia statusu bytu i spełniania potrzeb wiąże się z zalążkiem ,,wsadowego,,inicjacji toczenia.Z praktyki wiemy że takie nastąpuje poprzez wsparcie np.Rodziców, Opiekunów. W wychodzeniu na prostą nie bez znaczenia jest rola trenerów,mentorów którzy walczą o to by talent rozbłysnął .Rozwój to pomoc we właściwym kierunku, bo często trzeba naprowadzać na proaktywne trajektorie, perswadować o roli ustawiania priorytetu dla młodego człowieka...propagować wartości i właściwe kształtowanie charakterów i postaw...

Jak widać jest to temat szeroki i tu na pewno należy dzielić się spostrzeżeniami...Pozdrawiam.
Popularność: 26    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom