Progi świadomości

2017-01-10 09:48:31

Josef Lukoschek

Wkraczając w obszary materii miękkiej , także ukonstytuowania na czas obecny, że duchowe odgrywa znaczącą rolę o świadomości, można by było to formułować tak:

-Jest to zbiór informacji wewnątrz nas i ona oddziaływuje poprzez proces myślenia na zewnątrz, co oznacza że charakteryzujemy się indywidualnym zachowaniem, określamy cokolwiek jak i też się odnosimy..Na tej samej zasadzie postrzegają obserwatorzy czyli inni..

-Jest to zespół cech i tu wymienię całą plejadę wnętrza, odczuwania, energie naprzemienne:

-wstyd
-poczucie winy
-apatia
-żal
-strach
-pragnienie
-złość
-duma
-odwaga
-neutralność
-gotowość
-akceptacja
-rozsądek
-miłość
-radość
-spokój
-oświecenie
-świadomość zbiorowa...

Jak widać są to różne fazy naszej wewnętrznej częstotliwości, jesteśmy tym okraszeni i tu wypada dodać że cały proces rozwojowy to nic innego jak doskonalenie siebie i na podbudowie powyższego optymalizowanie naszych wartości tak by nam służyły, wypracowywały wymiar zyku , wygranej, w potocznym sukcesu i szczęścia.. To bardzo mądre materiały jeśli się tym zajmujemy bo oznaczają np.odpowiedź, czy koniec świata jest możliwy??

To już kiedyś spotkałem, że na to zostanie niepozwolone , obecnie stan świadomości jest taki że dostrzega tą granicę i przezwycięża na czasoprzestrzeń POKOJU..musimy sobie uświadomić że tu w tzw.świadomości zbiorowej , jeśli ona się podwyższa to nie doprowadzi do zagłady i nie należy porównywać z przepowiedniami czasu przeszłego...kiedy i progi świadomości były stopnia niższego...nie były w stanie zahamować procesu niszczenia...

Jest tak że wybitne jednostki w dziejach wpływają na rozwój wydarzeń, poprzez właśnie skoncentrowanie tej energii która pcha cywilizacyjnie...tu dodam że nowe technologie owszem bywają kontrowersyjne, lecz spójrzmy że też i przyczyniają się do tej większej poznawalności świata.Np.gdyby nie było internetu to nie wiem czy możliwym zgromadzenie informacji tradycyjnym w książkach..i to dla każdego.. Nasza świadomość jest rozszerzana i to wielowymiarowo co oznacza że mimowolnie wchodzimy w jej wyższe progi , chcemy tego czy nie chcemy..Rozwój nie jest możliwy jeśli stoimy na uboczu , nie bierzemy aktywnego udziału, przyjmujemy postawę wyczekującą...Pozdrawiam.
Popularność: 12    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom