Krótkie o działaniu w necie..

2017-01-27 04:58:18

Josef Lukoschek
Obecne czasy może i nawet burzliwe, biorąc pod uwagę dostęp do informacji , stwarzają wiele możliwości . W tym wszystkim należy pewne działy ukierunkować, tak by w obrębie danego czasu można było dokonać zsumowania, mam efekty i wyniki czy raczej nie przynosi to oczekiwanych zysków …

W pierwszym rzędzie składa się na to znajomość tematyczna, tak więc nastawiając się na rodzaj działania np.biznes alternatywny, sprzedaż internetowa w systemie aukcji , formy publicystyczne jak fora i pisanie artykułów , musimy dane zagadnienie poznać bardziej od podszewki..

Większość odbywa się drogą testowania, rejestrowania na projekty, ktoś poleca a ty będąc użytkownikiem wkraczasz w akcję..Tu następuje wznoszenie , dochodzi nowe doświadczenie, możesz po upływie np.roku powiedzieć dokładniej czym co się charakteryzuje , jakie dostrzegasz dobre strony i także co jest wadą , minusem..widzisz że jednak to nie jest tak że wszystko jest superlatywem..

To wszystko jest jakby takim przetwarzaniem i tu drogą codziennego doskonalisz..Tak więc dochodzą dodatkowe związane jak np.z poprawą nawyków, wstajesz i wiesz za co się zabrać, następnie wykształcasz w sobie podwyższoną odpowiedzialność, często wchodzą w grę kolejno coraz większe środki materialne, więc tu trzeba skoncentrowania przy operacjach przelewów..

Co jeszcze, takie działanie już całkiem specyficzne i prawie profensjonalne daje inne spojrzenie na wymiar osiągania ..tu także już bardziej wyraźnie czujesz co to jest słowo sukces, przedtem traktowałeś to może lekko, nie przykładałeś doń uwagi...że to takie ważne....życiowo, powiem tak, obraz Ciebie i tego co dokonujesz zmienia się ..zmienia się Twoje podejście, z innym nastawieniem przystępujesz do realizowania..

I w zasadzie to jest to co rozwija, stanowi że powoli i systematycznie wyodrębniasz się i stajesz indywidualnością...To oznacza że poprawia się atrakcyjność Twej osoby, mimo czasem wewnętrznych rozterek i bywa małych porażek, kroczysz nadal..hmm, jest to bowiem droga konsekwencji..no i w tym jesteś uparty..wiesz czego chcesz...

Tak więc na sumę tego wszystkiego składa się ciągłe pilnowanie systemu, bycie na bieżąco...orientacja co do robionego..to wytwarza przestrzeń bezpieczną, stabilność.Jeśli ktoś lekkodusznie raz na jakiś czas zagląda w dany projekt i potem wychodzi na jaw że kompletnie jest ,,do tyłu,,no to nie można to nazwać kroczeniem w przód, raczej rozbawia i stanowi przykład że tak działać kompletnie się nie powinno....bo zysków i efektów wtedy brak..

Co daje postępowanie przykładne i dążenie do bycia przodującym??

Otwiera przestrzeń że posiadasz wartość, duże umiejętności, potocznie nie stanąłeś w miejscu i nie TKWISZ w jednym punkcie , porzuciłeś stereotypy i tradycyjne, znajdujesz swój CEL i to Ciebie podnosi, wspiera. Nie boisz się przyszłości i tu warto zauważyć że budujesz zapasy..tak to ważne, Wiele ludzi zwleka z realizowaniem wciąż znajdują wymówki, odpychają na jutro i marudzą..tak jak by to coś dało na lepiej.....nie da...

Z powyższego wynika że pozbycie się tego co niekorzystne proces rozwoju przyspiesza, jest satysfakcją zdobycie nagrody, lauru, dyplomu..Jesteś też wewnętrznie spełniony bo dokonałeś..

Tak należy na to patrzeć....Tak to urealniać... Pozdrawiam.
Popularność: 8    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom