Wytrwałość...

2017-01-31 08:52:54

Josef Lukoschek
O tym wszystkim co związane z powodzeniem w życiu , realizowaniem jest tak wiele napisane że wydawałoby się że nic tylko sięgnąć , przeczytać , posłuchać, zastosować i będzie....

A jednak prawda o osiąganiu jest inna i jak by nie odwracał tą materię, dajmy na to filozofię jak dojść , no to wciąż wyskakują nam niespodzianki...niespodzianki w tą albo w przeciwną stronę..

Co wzmaga jednak że dobre i pozytywne następuje??

Na pewno założenie sobie Celu do czego dążę, plan wykonastwa w czasie i tu podpowiem , nic na siłę....problemem bowiem jest poznawczość, zgranie poziomu umiejętności z bazą wiedzy, informacji i ułożenie tego w trajektorię że to kroczy.Fachowo że następuje progresja wyników...wyodrębnianie ...potocznie jest to zauważalne że się odrywasz od tego co przeciętne..

To czas dokonuje , trwanie w obranym kierunku, jeśli ludzie może nie tyle w sędziwym wieku ale bardzo dojrzałym potrafią zdobywać najwyższe laury..to oznacza że Dynamika Rozwoju jest dla każdego możliwa i to do samego końca....tak należy podchodzić, mieć założenie programowe na wiele lat..

Co możemy w ciągu życiowym zmieniać???

Napewno podcele, rezygnować z jednego który nie wypala w imię drugiego, dając temu szanse i otwierając przestrzenie, w skrócie nowe zawsze wzwala aplauz, podnietę dokonania i wzmaga motywację...nie wiesz czy uda się ale wierzysz..to pcha w przód...

Co wyrasta po wielu latach , bywa i czasem trudnych...nikle zasobnych...otóż wyrasta doświadczenie .. Nie jest nic stracone, próbowanie z każdej beczki daje wyobrażenie, doświadczasz skali trudności.Możesz coś o danym działaniu powiedzieć..odnieść się..

Tak jak każdy szuka złotej receptury szczęścia, tak samo i działanie wytrwałe jest tym co stwarza że wygrasz....nie łudźmy się pokusami, pójściem na łatwiznę, włożone musi mieć swoje przyłożenie, inaczej nie rodzi dorodnych owoców...trzeba skupiać tą energię a nie jej pozwolić iść samopas tzn..należy: kontrolować, pilnować.. doskonalić system Twej pracy, wnętrze siebie samego..

Pomocą szkolenia..trenerzy, ludzie którzy podprowadzają....rozwijają Twój talent..

Prawo przyczyny i skutku jest tu wyraźne, czym skorupka za młodu to........dbajmy o to inwestowanie w poznawanie, jak to przebiega w procesie wyłaniania się sukcesu..czym jest że tak się staje, urealniamy....jest wysiłek i nadchodzi nagroda, porządny trud rodzi wspaniałą satysfakcję . zadowolenie..I nie jest to dla nas pobieżne, liche....cenimy zwyciężanie na mecie..i jesteśmy z tego dumni..

Przejścia w stany rozwoju osobistego i duchowości to naprawdę interesujące ścieżki po których można swobodnie odnieść wiele pożytecznego..

Wytrwałość jest więc tą cechą , tą cnotą że to UMACNIA...

Tak rodzi się Twoja Wartość, Pamiętaj o tym.....Pozdrawiam.
Popularność: 10    Powrót

Komentarze

Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom