Efektywne prowadzenie działania

2017-02-09 05:41:48

Josef Lukoschek
Sprawa odnoszenienia powodzenia nie jest trybem który sam rodzi się od siebie , wymaga bowiem z naszej strony starania i wysiłku..z obserwacji zachowań wynika że przeważająca liczba ludzi już na samym początku mówi nie , tym samym zaprzepaszcza szanse rozwojowe.

Problem nieufności powstaje w związku z nieczystością działania systemu i tu bywa że jeśli wiele jest niewiarygodnego, to tendencja także przychyla się do tego , że tak jest we wszystkim..

Zatem droga poznania prawdy leży właśnie w tym by się przemóc i próbować, dać zielone światełko nowemu..

Co oznacza więc efektywne i jak to prowadzić??

Otóż by w ogóle wejść w pewne projekty, zakres , jest potrzeba zainwestowania i jest to stan poznawalności. Oznacza że by funkcjonować trzeba przestrzegać prawideł , norm i zasad.

Z tym są największe problemy bo wiele ludzi myśli że tak sobie prosto się zaangażuje, dalej to pójdzie jakoś samo, także tylko wyłoni się opcja sukcesu . Co negatywne zginie a oscylować będzie szczęście...

Progi dodatnie i zyski uzyskujemy jeśli sami podnosimy swą wartość, pracujemy by doskonalić postępowanie, odchodzimy od niekorzystnych nawyków i przyzwyczajeń.

Podnoszenie umiejętności, dostrzeganie słabych i mocnych stron swego charakteru jest tym co pozwala rozróżniać.Co stoi mi na przeszkodzie i wypada się podciągnąć, co także jest już ustabilizowane i należy kontynuować, działać konsekwentnie.

Taka jest droga, jeśli by zapytał doświadczonego trenera lub lidera, zapewne każdy otrzymałby podobne wskazówki i rady...

Przyciągasz pozytywne ku sobie , jeśli sam się stajesz częścią tego i w to wierzysz co robisz, nie kreujesz sfery nieufności, podejrzliwości, tylko każda mała wygrana umacnia twe przeświadczenie że postępujesz właściwie, zgodnie z planem. To stanowi priorytet i jest trajektorią, prowadnicą , ścieżka po której kroczysz otwiera jasne i przejrzyste dokonywanie. Materializujesz tak jak tego pragniesz.Tak jak zdefiniowałeś w założeniu ..I tu wkraczasz w materię urealniania marzeń..

Staje się rzeczywiste, dotykasz to i cieszysz się tym...

Działanie wyższego stopnia ma w sobie przymioty duchowe, to nie jest jakieś odhaczanie bo tak trzeba, z musu , tak kazali lub czas należy zmarnotrawić....

Optymalizowanie w kierunku wychodzenia z impasu, torowanie sobie drogi na prostą, wychodzenie jakże często z dna kryzysowego jest powiązane z naszą silną wolą , coś wielkiego rodzi się jak pielegnujesz w sobie pozytywne wartości.Jesteś wierny swoim zasadom Jest etyka, moralność , tworzenie godne i chlubne..

Zwycięstwo nie jest dziełem przypadku.. Wygrasz jest jeśli pokonasz samego siebie i staniesz śmiało ku wyzwaniu..Dzielnie zrobisz ten krok do przodu … Pozdrawiam.
Popularność: 3    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom