Wprowadzanie w działanie

2017-02-26 05:21:19

Josef Lukoschek
Przystępując do działania należy wpierw rozważyć parę zagadnień.Na czoło wysuwa się zdefiniowanie Celu , następnie plan realizacyjny..Ponieważ nie jest to czymś co dotychczas zajmowało nasze miejsce w życiu, trzeba także poświęcić uwagę właściwemu początkowi..Są tym szkolenia i zainwestowanie w sferę informacji , wiedzy, także rozeznanie się w możliwościach zdobycia środków na start i początek..

Szereg tradycyjnych przekwalifikowań wiąże się z tzw.trybem przygotowawczym , co oznacza by zacząć właściwe w danym kierunku , wpierw koniecznym:

-segregacja i selekcja , ma na celu wyłanianie adeptów którzy mogą sforsować trudy zdobywania np.zawodu ,są to testy wstępne , zapoznawcze z tematyką przyszłą...

-kursy przygotowawcze gdzie celem jest rozeznanie zainteresowanego czy leży to w jego możliwościach że dane obiera , lubi to , czuje się dobrze w tym zagadnieniu i chciałby poświęcić się szerzej sferze zapoznania naprawdę..np.nauce 3 lata..

sfera czasu np. 2 miesiące mająca na celu uruchomienie procesu myślenia u przyszłego np.czeladnika.Częstym jest że przychodzimy ,,ze świata,,wiele lat jesteśmy po trybie siedzenia w ławce szkolnej i słuchania wykładu , ćwiczenia umysłu..

-nauka integracji grupowej, pracy w teamie, grupie, modele kształtowania społecznej konsolidacji i słuchanie się lidera i nauczyciela/trenera..

Takie mniej więcej są założenia z wprowadzaniem w dział materii poznawczej..I tu nadmieniam podobnie ma się rzecz z działaniem samoprzedsiębiorczym..gdzie także i w zasadzie jest bardzo ważne by każdy nowicjusz nie trafiał na głęboką wodę i od razu rezygnował.Aspekty dalszego były dla niego nie za ciężkie i bariery wyzwań nie za wysokie..

Każde zainteresowanie powinno być wprowadzane stopniowo by była możliwość właściwego w czasie ,,rozgoszczenia,, się w danej dziedzinie..dobrze gdy są grupy wsparcia przy dużych MLM-ach.Są trenerzy i eksperci którzy ,,naprowadzają,, na pożądany tor.... uczestnik ,staje,, na własnych nogach, ma ugruntowane postawy tworzenia np.struktury, rekomendowania, reklamy , potrafi obsłużyć zagadnienia techniczne związane z obsługą internetu, komputera czy smartfona..środek transportu jak auto..

Istotnym też procesy wprowadzania zmian w charakterach , oznacza zmiany sposobu myślenia, spojrzenia na daną sytuację, wyzwalanie kreatywności, łowienie talentów i wspomaganie by ludzie nabierali umiejętności samostanowienia o własnym, losie...nie byli bezbronni wobec życia..

Takie są zadania ,,wprowadzania,, Jeśli jest ,,robione na siłę,,masz podpisać deklaracje uczestnictwa, zmuszanie do czegoś , usadowienie idealności firmy lub podporządkowanie lojalnościowe , to nie są to wzorce na topie..bowiem w systemie wolnościowym leży wypracowanie że ktoś autentycznie chce..zaczyna to lubić, widzi w tym swą szansę rozwoju i samoistnie przystępuje do zaangażowania w dany projekt..tzn..dobrowolnie, czuje potrzebę początku zmian w sobie i godzi się na przełamanie w swym życiu tego co było dotychczasowe..

Tak rozumiem to ,zapoczątkowanie,,, zasadzenie i rozwinięcie się zalążka by coś się rodziło, poczęło kiełkować w człowieku...zapaliła się lampka , aha... tak to jest...mogę np.rozwinąć marketing sieciowy, pogodzić obowiązki rodzinne, zainteresować się biznesem alternatywnym i przez to wkraczać w samodzielność i niezależność....Pozdrawiam.
Popularność: 6    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom