Sukces życiowym krojony na wspak

2017-03-03 06:08:31

Josef Lukoschek
Otóż na wielkość wymiaru dokonywania ma wpływ nie tylko wyposażenie osobiste, z grubsza rozumiawszy cechy charakteru, wartość jednostki, także mają wpływ aspekty może nie tyle bezwpływowe na pierwszy rzut oka a jednak.Są to bowiem oddziaływania bodźców zewnętrznych , że tak wypada przytoczyć wpływy środowiskowe, grupy ludzkiej i najogólniej ujmując społeczne..

Obecny system jeśli się podejmiemy analizy rozwojowej na przestrzeni od 2000 ulega stałym przeobrażeniom.Napędowym jest nie tylko działanie bezpośrednie ale i wzrost znaczenia postępu technologicznego.Z pozoru by się wydawało iż przebieg ten jest systematyczny i wzrasta standard życia. Spełnianie potrzeb nie jest takie ciężkie jeśli przytoczyć pracę fizyczną epok byłych, gdzie działanie myślowe było jakby nie tak nadrzędne..

Drogą przemyśleń wyłaniają się uwarunkowania dlaczego ów zbawczy proces osiągania sukcesu i też domniemanego statusu szczęścia jest nadal bez wyraźnej recepty.I co za tym idzie nie oznacza występowania zawsze..

Źdbło prawdy może ujawniać np.to że bardzo sprzężony jest model i to już globalny konkurencji.Jest walka sił , które powodują że wyrastają potentaci, to co słabsze nie dorównuje i jest wchłaniane.Lub też tłumione , wszelako patrzony rozwój jest nie osiągany...

Do następnych bym przytoczył uwarunkowania prawa , które dopuszczają modele biznesowe do wdrażania czyli zarabiania przez ludzi pieniędzy.Jeśli są one kontrowersyjne , niezgodne z zarządzeniami , jest orzekane jako piramida i likwidowane jako społecznie szkodliwe..Zapewnia tylko zysk wąskiej grupie a przeciętny użytkownik ryzykując wejście w projekt i inwestowanie, zwyczajnie z góry przegrywa, są to schematy Ponzi i zabronione..

Innym co dopuszcza porażkę czasem i to bardzo nawet piących się przedsięwzięć , jest niedostateczna sfera inteligencji finansowej , oznacza brak należytych zabezpieczeń jeśli chodzi o korytarz księgowania,rozliczeń, przelewów, ochrony przed hakerami, pojawianie się kart nielegalnych i wpływu środowisk przestępczych, nawet i związanych z terroryzmem..

Co jeszcze dopuszcza upadanie projektu i rozwój jego członków to ustawienia regulaminów żekłbym cwaniackie, które gwarantują tylko zyski może na początku, potem serwisy stron są przerabiane na niekorzystnie, efektem utrata ludzi i przejmowanie pałeczki przez firmy konkurencyjne.Proponujące ,,lepsze,,dochody i możliwości progresywne.

Na samy końcu możemy też znaleźć nieuczciwość menagerów, defraudacje zarządu , nielegalne funkcjonowanie w tzw. republikach bananowych .gdzie zwyczajnie już usytuowanie gdzieś na archipelagach wysp i także prawo miejscowe dopuszcza charakter wykorzystania.Nie jest to obliczone na działanie uczciwe i profensjonalne..

Do wyjątkowych upadkowo należy także zaliczyć projekty które mimo ambicji i czystości , przesłania filozoficznego , nie znajdują szerszej akceptacji .Ludzie owszem coś tam wiedzą o ochronie środowiska , lecz przystają za tym co mocne i powszechne jak wydobycie ropy, przemysł samochodowy, operacje giełdowe. Bowiem to rokuje przez inwestowanie zyski i powodzenie.Walka na rzecz dajmy puszczy amazońskiej by nie była wytrzebiana , może przynieść porażkę .Aczkolwiek prywatnie każdy przygina sią do pobytu na łonie natury jak do spozierania na kominy rafinerii, elektrowni atomowych czy czytania o awariach platform wiertniczych ..

Ścieranie się rozwojowe i to ostateczne wygrywanie wobec prawa osiągania przez doskonalszego , też ma swoje ogniskowe powstawania.Także należy to ujmować w swoiste ryzyko czasu dzisiejszego.

Kolejne pokolenia będę świadkiem co w pewnych przedziałach materii ucywilizowania społecznie osiągnie się na wyżej.A co mimo wkraczania w następny wymiar świadomościowy będzie podupadać.. Pozdrawiam.
Popularność: 6    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom