Wykładne osiągania

2017-04-13 07:59:47

Josef Lukoschek
Podstawowym w wytwarzaniu potencjału jest dążność do pokonywania barier jakie stają na drodze i sprostanie wyzwaniom.Aspekty powstawania, pojawiania się tzw.sukcesu są bardzo szerokie i tu uzyskujemy rzeczy wymierne , dzięki zaangażowaniu, wytrwałej pracy, budowaniu mocnych filarów .Nie bez przyczyny są prawidłowe postępowania i utrzymanie stabilnych zasad i wartości..

Sprawy upadku , porażek są sprawą odnoszenia się do takich sytuacji i wyciągania wniosków..W sferze np.biznesowej ważnym by dyktować z wymiaru rozsądku i opanowania co do dyspozycji środkami , jak kierowania się polityką emocji i ulegania łatwowierności.Dodatkowym jest także wiedza i doświadczenie , by inwestowanie w nowe przyczółki nie powodowało kolizji i niszczenia tego co pozwala utrzymywać ciąg bieżący.Dotyczy to zarządzania finansami na potrzeby utrzymania gospodarstwa, firmy, zabezpieczeń potrzeb stopnia podstawowego..

Jeśli nasz cel nie spełnia się należy dokonać poprawki, bywa wrócić do poprzedniego co znamy. Nie jest ujmą pójście na etat , jeśli zamierzenie przedsiębiorcze nie powiodło się.Każde bowiem dążenie by wchodzić w sferą niezależności jest grą ryzyka, owszem możemy spełniać nasze marzenia i także pracować na własne cele , lecz trzeba także przyjąć świadomościowo możliwość niepowodzenia...

W sensie szerszym powstawanie obszarów minusowych to sprawy nastawienia sił , zarządzeń które sprzyjają zezwalaniu na działanie , obszary które od wielu pokoleń stosują dominację i dyktują warunki.Wchodzenie w wolność finansową jest też przejawem powstawania nowej klasy społecznej. Takie rzeczy obserwujemy już w marketingu internetowym.

Co robić gdy pojawiają się za duże negatywne przestrzenie, jakoby cały wysiłek idzie na marne??

Przede wszystkim nie poddawać się , pozostać sobą, nie na wszystko mamy wpływ, także należy jasne widzieć spostrzeżenia.. Próbować dalej, ze znanego jest tak że nie istnieją ani rzeczy które trwają wiecznie i są błogosławione, jakby omijają je tarapaty, również to co trwa kilka dni i jest okrzyknięte rewelacją ,też żadną pewnością tego świata nie jest..

Dużym wsparciem w tym wszystkim jest zachowanie godności wnętrza , czyli mocnej wiary w to co reprezentuję, poziom i wartości, postępowanie trybem wyćwiczonym , który zawsze dawał mi korzyści .Znam siebie ,swą moc w czym jestem ,,dobry,,Dodam że naczelnym może być domena konsekwencji, systematyczności , ..lubienie,,działania mimo wszystko …

Ludzie przesadnie widzą,,końce świata,,bowiem nie są odporni na większe niewygody Utrzymanie w ładzie pewności siebie, rodzenie się wciąż na nowo tak bardzo oczekiwanych ,,kroczków,, wyjścia z inicjatywą i impulsy motywacji są tym co nie pozwala się poddać, zrezygnować i ulec...

Zależy od silnej i zahartowanej woli, skutecznego postanowienia.Są to często misje długotrwałe i ukoronowaniem jest to co wypracowane w przeciągu czasu jaki nam ziemsko dany...Szczęście , obszary energetyczne bogactw są sprzężone dostrzeganiem nie tylko pieniądzy ale przestrzeni duchowych. Rozwój osobisty sprzyja przetrwaniu przez okresy ciężkie ,.W tym czasem szukamy odnalezienia, odpowiedzi na pytanie co i jak dalej??

Charakter dzielny i mężny nie pozwala nigdy wątpić, to co czyste zawsze przynosi satysfakcję , moralność i etyka daje poczucie zgodnego z własnym sumieniem...Pozdrawiam.
Popularność: 5    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom