Cele dalekosiężne

2017-04-17 06:38:09

Josef Lukoschek
Podstawą trwałego kroczenia jest wypracowanie własnego systemu działania, tu należy dostrzegać perspektywiczność obranego kierunku.Większość nie przywiązuje wagi do tego co nastąpi w przedziale dłuższym, toteż ich koncentracja umysłu opiera się na wynikach krótkich, dopuszczalne także są nagłe zwroty sytuacji.Powoduje to naturalnie chaos i demontaż systemu własnego osiągania.Nie wytworzone są realne przyczynki by dokonać coś co przyczyni się do utrwalania zysków na parę np.dekad i w efekcie końcowym da także zabezpieczenie starości..

Mowa jest nie tylko o materializowaniu pieniądza, także postrzeganiu zdobywania wartości i zasad.Gdy te nie są stabilnie utrwalone, człowiek błąka się i wciąż rozpoczyna od początku.Naistotniejszym jest to że trwoni drogocenny czas, przemijają atuty młodości. W wieku średnim nie posiada praktyczne nic wartościowego ani majętnie ani w gospodarce własnego wnętrza...są to przykłady niedorozwoju zarówno zaspokajania potrzeb własnymi rękami jak i życie na niskim poziomie duchowym..

Przyczyną takiego stanu jest nienależyte kierowanie w szkoleniu co do walorów bycia dorosłym i odpowiedzialnym, rozbrajające pojmowanie domeny wolności.Ludzie są jakby coraz słabsi by udźwignąć bardzo prozaiczne wyzwania życia, np.nie potrafią ogarnąć podstawowego jak zapewnienie sobie lokum, wykorzystanie możliwości wokoło budującch początki tzw.wymiaru powstawania zysku.....są orientacyjnie nie przygotowani we wchodzenie w życie i także kuleją wiedzą przeciętną co do ujarzmiania usterek, braków, zapewnienia sobie bezpieczeństwa w funkcjonowaniu na codziennie..

Takie niedobory grzeszą tym iż wszelakim rozwiązaniem z takiej sytuacji jest wieczna ucieczka i cofanie się do obszaru poprzedniego, najczęściej takiego gdzie brak bardziej ambitnych wyzwań, postawienia mocnej i silnej kropki nad ,,i,,że potrafię się przełamać, powiedzieć ,,nie,,początkowym niewygodom i trudnościom i autentycznie wziąć się w garść, zmotywować i zadziałać.Wkroczyć mężniej i odważniej w akcję...

Słabowite i niepewne w sobie postępowanie ma to do siebie że nie można na nim polegać, co oznacza iż nie możemy powierzać obowiązków , delegować zadania i rozwijać potencjał.

Dla mnie jest ważnym myślenie dalekosiężne co do sfery zaplanowanego i widzenie co tak naprawdę chcę robić w mym życiu na długotrwale.....trzeba przyjąć np.okres planu dalekiego że uporam się z nauką, studiami, zdobędę kwalifikacje mistrza.Zapewnię rodzinie to co podstawowe i rozwinę przyczółki dodatkowe , dochód pasywny,Takim niepisanym planem może być dbałość o przełożenie kondycyjne organizmu, zdrowie, ciekawość poznawcza w zakresie zarządzania finansami. Jak działa prawo w systemie w którym jestem i co poprawia mi wzrost efektywny ..

Jest to więc niepisane wyzwanie na lata, w przedziale życia daje określone zdobycze, jeśli przykładamy się by to kultywować, powracać , interesować się..napewno chodzi tu o szeroko rozumiany rozwój osobisty.Dalej wyłaniamy takie zagadnienia jak doskonalenie, poprawę korzystnych nawyków i podnoszenie świadomości.Odnoszenia się i relacji do otoczenia,rodziców przełożonych, tych którym zawdzięczamy naszą progresję...

Są to niebagatelne rozwiązania ideowe czym możemy się kierować by w wymiarze czasu odnieść sukces, zbudować własną i indywidualną markę, być atrakcyjnym ..Nie ukrywam że zdobywać uzanie ogółu , po prostu posiadać wartość.....wkroczyć w to ponadprzeciętne..Pozdrawiam.
Popularność: 30    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom