Wartość

2017-04-23 05:57:09

Josef Lukoschek
Początek rozwoju jest taki że wkraczamy w bazę wiedzy, następnie realizujemy zadania zdobywając stopniowo coraz większe doświadczenie i umiejętności.Wzrastanie potencjału wiąże się z zastosowaniem pewnych zasad postępowania , tu też ważnym karb działania odpowiedzialnego i przykładnego.

Jak ogólnie bym określił wartości wspomagające proces wchodzenia na wyżyny ??

Jest to zapewne zespół cech sprzyjających , które pozwalają na osiąganie dodatnich wyników i efektów, także wyłaniają wymiar zysku i w przyszłościowym tworzenia zapasów, zabezpieczeń..

Jest to cała gama składowych gdzie istotnym przełożenie kondycyjne , atrakcyjność osobista , rzetelna marka i dobre uznanie , imię, jesteśmy szanowani i biorą z nas przykład..

Wypracowanie należytych wartości osobowych, wiąże się z pracą nad sobą, procesem podwyższania świadomości, doskonaleniem w wielu przedziałach i w ujęciu codziennym to działanie na rzecz budowania proaktywnego.Ludzie sukcesu są bardzo zaangażowani w to co robią, kochają swoją firmę, to co wytwarzają czy produkują , jest to ich życiową pasją.Mają ustalony plan działania i zdefiniowany cel, śmiało kroczą wprzód i nie boją się wyzwań...

Naturalnie nikt od razu nie osiąga poziomu zdobywania Mont Ewerest, bo jest to droga daleka i potrzeba wielu lat, jak nie całego przekroju życia.gdzie mówi się także o pewnego rodzaju misji i powołaniu, Jeśli pragnie się autentycznie osiągać i zostać mistrzem..

Widzimy więc że budowanie dużej wartości to w pewnym sensie całokształt tego co doknane, zmaterializowane, w kroczącym czasie zauważalne są jednostki wybitne , które są ponadprzeciętne , bywa określane mianem geniuszy...muszę dodać że tu nie zawsze tylko wspomaga talent czy inteligencja ale zwyczajnie efektywna i wydajna praca, wysiłek. Upartość i nieustępliwość by zwyciężać...

Duże znaczenie by mówić o osobie wartościowej ma dostrzeżenie jej systemu działania, na pewno ponad wszelką wątpliwość kieruje się ona ciągiem konsekwentnym, systematycznym.więc nie funkcjonuje chaotycznie i zrywami chwili.. ponieważ to nie wzmacnia stabilności dokonywania.Z biografi ludzi sławnych, którzy podnieśli ludzkość cywilizacyjnie widzimy że ich życie było drogą ciągłych prób i doświadczeń, eksperymentowania i tej nieprzepartej ciekawości by poznać....i to robiono do skutku....

Dziś często mamy do czynienia z objawami słabości , najogólniej wnętrza, psychiki , ponieważ niezbyt odważnie czynimy pewne kroki i jakby obawiamy wyzwań, że to wiąże się z jakimś wymiarem poświęcenia...dania z siebie energii..

Prawda jest taka że inaczej to nie zadziała....takie są prawa ziemskie, boskie wymaga dążenia do doskonałego i dla człowieka bardzo znaczącym jest tworzenie w sposób godny, właściwy, społecznie akcetowany..co jest też honorowane i podawane za dobry przykład dla współczesnych i potomnych..

Wysoka wartość pozwala dawać sobie radę , buduje pewność siebie i łatwiej przekraczać bariery czy przeszkody..Im więcej posiadasz cech które potęgują Twoją rozwojowość , tym zwiększasz swoje szanse i prawdopodobieństwo wygranych, w ostatecznym zwycięstwa...Pozdrawiam.
Popularność: 3    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom