Popularność, powodzenie

2017-04-27 07:57:46

Josef Lukoschek
Z takim problemem stykam się obesrwując poczynania innych , zewnętrznie bowiem wygląda na to że jest robione działanie..Tylko brak wyłaniania się efektów , rezultaty przychodzą mizerne..

Jest to zagadnienie dosyć szerokie jak wkroczyć ze swoim autentyzmem i oryginalnością, także jak zbudować swój specyficzny indywidualizm..

Zacznę od tego że próbuje się wiele ścieżek, modeli przedstawiania się i obrazowania tego co robisz, czym się zajmujesz, co jest Twą pasją.Jednym to wychodzi lepiej i zdobywają uznanie innych , są żywe dyskusje.Natomiast gorzej jest jak włożony wysiłek nie przynosi rezultatu.

Wtedy należy dotychczasowe przeanalizować, także nawet skonsultować z drugą osobą o podobnym profilu rozwojowym...

Wnioskiem i spostrzeżeniem może być to że nie należy zarzucać jaowością, schematyzmem. W codziennym jest potrzeba przeplatania, dosłownie kilku gałęzi podrozwojowych, także szukanie wciąż nowinek jak niespotykane przedstawianie tekstu, przekazu, czegoś co nie robi kompletnie ktoś inny..to naprawdę kwestia wolnej wyobraźni, fantazji i mocy kreowania..

Zgubnym jest wszystko i nic i brak zdecydowanego nagięcia, co to za kierunek?? tu potrzebą usadowienie jasnego co będziesz propagował, uczył, na co kładziesz nacisk..

Dalszym jest przełożenie konsekwetne realizowania, co oznacza że jeśli już podjąłeś wyzwanie to należy to trzymać, kontrolować , być w tym systematycznie, ludzie kojarzą to co stabilne i ma charakter prowadzenia.Dzięki temu sami doskonalą swoje wypozycjonowanie, bo się wzorują na Tobie.W praktycznym są tym spotkania mówców, mentorów, ludzi którzy potrafią wypersfadować tajniki osiągania i uzyskiwania przestrzeni dodatnich..

Wykładnią wchodzenia powoli ale i wciąż w przód jest pilnowanie własnego systemu działania, nie korzystnym jest zaprzestanie i niebyt w czasie dłuższym..w takim wypadku dotarcie na poprzednią pozycję wymaga drogi bywa że od początku.

Jak ożywiać martwość , wkrzeszać ciąg dyskusyjny??

W przedziale szerszym dążyć do aprobaty , szukać więzi porozumienia na linii przekazujący-odbiorca.To bardzo ważne , ponieważ gdy jest to skrajne i budzące kontrowersje zwolenników idei, pomysłu czy nawet projektu nie przybywa..

Jest to też umiejętność prowadzenia swojego nurtu , bowiem jeśli odbijasz w stronę biznesu i zapominasz o sferze atrakcyjności, aurze osobowej to jest brak zharmonizowania...Ludzie sukcesu kojarzą się nie tylko z pieniądzmi ale tym jaką posiadają w sobie wykładnię wnętrza..wartości duchowych.. są wzorcami i na tej podbudowie szuka się odpowiedzi jak prawidłowo spełniać potrzeby i także urzeczywistniać marzenia..

Są to aspekty tzw.uzyskania statusu szczęścia, wyżyn i ponadprzeciętności, popularnie wybicia się z tłumu.. jest motywującym bycie lubianym i darzenie szacunkiem, stanowienie dobrego przykładu..

Jest to proces analizy postępowania, doskonalenia, wprzęgania korzystnych nawyków. Pozdrawiam.
Popularność: 10    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom