Jak podziałać produktywnie...

2017-05-14 06:03:21

Josef Lukoschek
O efektywnym i produktywnym można dużo , pojawiają się też ciekawe spostrzeżenia..Tak najbardziej można to wytłumaczyć wpływem zmian w jakich przychodzi człowiekowi funkcjonować, sytuacje które mają miejsce codziennie wywierają wpływ na nasze postępowanie..

Dosyć nierealnym jest sperfekcjonizowanie wszystkich zagadnień a tym samym poprawienie jakości tworzenia, wydajności pracy czy wzrost wartości roboczej na doskonale.Natomiast inną sprawą jest spojrzenie na wciąż odmieniające się aspekty, jak zapatruje się na wymiar dążenia by można było cokolwiek poprawić, niektóre włączyć w rytm stały, to częściowo już podejdzie pod zaawansowanie efektywne...

-nie powracanie do określonych spraw, rzeczy dwukrotnie..
-przygotowanie do dnia następnego
-najmniej przyjemne realizujemy na początku
-pilne drobnostki nie powinny dekoncentrować wykonania kluczowego , priorytetowego
-trzymanie się harmonogramu spotkań, telefonów,
-zdecydowane mówienie ,,nie,, rzeczowe i jasne zaprzeczanie..
-sprawdzanie meili w czasie na to określonym
-nie wykonywanie wielu rzeczy w tym samym czasie
-wyłączanie się kiedy jest tego potrzeba
-delegowanie zadań
-wykorzystanie technologii w pracy

Podwyższanie efektywności przychodzi miarowo , jeśli ćwiczymy niektóre nawyki .Dosyć znaczącym jest giętkość pojmowania zagadnienia co oznacza że panujemy nad coraz bardziej pozytywnym.

Na plus jest zadawanie sobie pytania , gdzie mogę swą osobistą aktywność utrwalać, interesowanie się i czytanie publikacji jak inni pokonywali utrudnienia z tym związane.Bardzo korzystnym spotkania z trenerami rozwoju , nawet ciąg spotkań w grupach.

Temat o tyle ważny , że przy braku kontroli nad samym działaniem, wkraczamy w obszar wynaturzeń. Zbyt przesadne eksploatowanie organizmu i zapomnienie o obszarze regeneracji powoduje więcej ujemnego jak pożytku.Dlatego zalecane jest wkomponowanie w mechanizm podnoszenia efektywnego tej świadomości co może wspomagać?

Napewno należą tu przedziały kilku posiłków, normatywny sen, uzupełnianie płynów w organiźmie i dbałość o przełożenie kondycyjne ..

Dosyć progresywna krzywa efektywnego wynika z powiązania składowych , wydaje się oczywistym że koniecznym rozwinięcie szerszej dyskusji.

Pozdrawiam.
Popularność: 4    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom