Udoskonalanie

2017-05-18 12:52:54

Josef Lukoschek
Poprawa wyników, wewnętrzne zadowolenie , radość z życia przychodzi dzięki zainteresowaniu się samorozwojem, poznawaniu siebie i przez ćwiczenie poprawiania by stać się lepszym..

Jest to bardzo szerokie zagadnienie , dlatego wypada zawęzić jakie główne CELE zakłada w sobie ten przedział poznawczy.

Pierwszym jest zastosowanie zmian, działamy w obszarze wewnętrznym, jest to swoiste studium życia , dążymy do tego by realnie podnieść atrybut szczęścia.Tworzymy środowisko i fundamenty, podstawy rozgałęziania na coraz to wyższe szczeble...

Zmianą może być porzucenie rutyny, nabranie dystansu do siebie i otoczenia, wyciszanie umysłu, techniki relaksacji, porzucenie schematów myślowych.Odczucie , że nikt i nic nie ogranicza...

Początek to zrobienie porządków, w swoim otoczeniu jak i wewnątrz siebie, będzie temu towarzyszył chaos..jednakże ten przerodzi się w sharmonizowanie,gdy poukładasz rzeczy tak jak potrzeba....dasz przestrzeń nowemu....

Poznawanie siebie to nic innego jak trening interpersonalny, teorie i akademickie i nie, praca ze snem, tu odkryjesz to co zatajone, pragnienia i potrzeby ukryte w podświadomości..Możesz zaczepić o astrologię, numerologię,coś innego jak to codzienne..

Musisz zacząć radykalnie wybaczać, nie żyć wiecznie z poczuciem krzywdy, czuciem się winnym, ziać nienawiścią....dostąpisz łaski ulgi, cierpienie zniknie.Poprawisz swoje relacje, jakby na nowo się odrodzisz i staniesz wolny..

Przytłoczenie problemami , zdenerwowanie , wszystko to się odkłada...stąd ból, brak jedności ciała z umysłem...Odczuwasz stres..Pomyśl jak zastosować techniki oddechowe.W sytuacji kryzysu najważniejszym jest dotlenienie myślenia by powstał pomysł, jasny błysk jak wyjść z opresji, jak zaradzić....

Dostrzegaj nową jakość rozmawiania, nie cierp w samotności, potrzebujesz być z ludźmi, z nimi się kontaktować...To jest to otwieranie :osobowości, bycia w grupie, pewności i bezpieczeństwa społecznie.. Gesty i ruchy mówią za ciebie, słowa to tylko dopełnienie reszty..

Z czasem będzie wiadomym operowanie energią, jej szanowanie, zachowywanie ochrony psychoenergetycznej..jak prosperować z tym co już mam, uwolnisz złogi i oczyścisz stan ciała, umysłu i ducha..

Aby nastał dobry początek koniecznym zaprzestanie tego co złe...często jest balastem, zawalidrogą, hamuje proces dodatniego tworzenia...Złym nawykiem negatywne myślenie, brak dbałości o potrzeby fizyczne .Wdrażanie korzystnych nawyków poprawia psychosomatykę i prowadzi do spokoju w sobie, energia życiowa jest nie marnowana tylko jej dawka i wiązka się skupia i podnosi.

Uzdrawianie w rozwoju osobistym to także zastosowanie diet, w zdrowym ciele zdrowy duch mawiają...terapie naturalne wspomagają, tu też odkryjesz wiele ciekawostek....może nawet zmienisz styl wyżywienia...tryb dnia, polubisz gimnastykę....sporty rekreacyjne..

Jeśli to już dokonasz , to nic prostrzego pomóc inym..dobro powraca...Pozdrawiam.
Popularność: 7    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom